Co je to?
Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Co je to DPP? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu DPP?

DPP je zkratka pro dohodu o provedení práce. Je to forma pracovněprávního vztahu, jiného, než je hlavní pracovní poměr. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin za rok u jednoho zaměstnavatele. Při měsíční odměně menší než 10 000 Kč se nemusí odvádět zdravotní a sociální pojištění.


Co je to DPP? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu DPP? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem DPP patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: formulace, DPP, definice pojmu, význam slova, slovo, co to je, synonymum, pojem, informace, heslo, co znamená, termín, názvosloví, odborné názvosloví, lexikon, terminologie, popis, Zkratky


Pojem DPP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu DPP píše následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zkratka DPP má více významů:

♦ Dopravní podnik hl. m. Prahy
♦ dohoda o provedení práce
♦ Digital Photo Professional
♦ Divadlo pod Palmovkou

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DPP ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo DPP ve vyhledávači Yandex

Najít heslo DPP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem DPP na Youtube

Vyhledat termín DPP na Google.cz

Zkusit najít výraz DPP ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo DPP například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to DPP? resp. co se vlastně skrývá pod slovem DPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPP, odpověď na dotaz co je to DPP?. Víte např. kdo to je Gwyneth Paltrow? Znáte a víte kdo je Ovčan? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?