Co je to?
Výraz, termín, definice slova DPP. Co znamená odborný pojem DPP z kategorie Zkratky?

Co je to DPP? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu DPP?

DPP je zkratka pro dohodu o provedení práce. Je to forma pracovněprávního vztahu, jiného, než je hlavní pracovní poměr. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin za rok u jednoho zaměstnavatele. Při měsíční odměně menší než 10 000 Kč se nemusí odvádět zdravotní a sociální pojištění.


Co je to DPP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova DPP. Co znamená odborný pojem DPP z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu DPP sdílejte s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo DPP je v kategorii zkratky

Klíčová slova: wiki, popis, zkratky, odborný výraz, význam pojmu, formulace, definice, termín, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, co znamená, odborné názvosloví, heslo, názvosloví, terminus technicus, informace, zkratky


Pojem DPP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu DPP?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zkratka DPP má více významů:

♦ Dopravní podnik hl. m. Prahy
♦ dohoda o provedení práce
♦ Digital Photo Professional
♦ Divadlo pod Palmovkou

Hledejte pojem DPP v následujících vyhledávačích

Najít pojem DPP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem DPP na Youtube

Najít heslo DPP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo DPP ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo DPP na Google.cz

Najít termín DPP ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo DPP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je DPP? resp. co se vlastně skrývá pod slovem DPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPP, odpověď na dotaz co je to DPP?. Víte např. kdo to je Antonín Zápotocký? Znáte a víte kdo je Prostitutka? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?