Co je to?
Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Co je to DPP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu DPP?

DPP je zkratka pro dohodu o provedení práce. Je to forma pracovněprávního vztahu, jiného, než je hlavní pracovní poměr. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin za rok u jednoho zaměstnavatele. Při měsíční odměně menší než 10 000 Kč se nemusí odvádět zdravotní a sociální pojištění.


Co je to DPP? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín DPP patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: význam slova, lexikon, význam, termín, terminologie, přesný význam, přesný výraz, Zkratky, slovo, slovník, DPP, synonymum, co znamená, co je to DPP?, wiki, odborný výraz, popis, definice


Pojem DPP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu DPP dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Zkratka DPP má více významů:

♦ Dopravní podnik hl. m. Prahy
♦ dohoda o provedení práce
♦ Digital Photo Professional
♦ Divadlo pod Palmovkou

Pro další informace o termínu DPP zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DPP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo DPP na Google.cz

Hledat výraz DPP ve Wikizdrojích

Najít výraz DPP ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem DPP ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo DPP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo DPP například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova DPP? resp. jaká je definice termínu DPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPP, odpověď na dotaz co je to DPP?. Víte např. kdo to je Rusalka? Znáte a víte kdo je Ksindl? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu DPP i v jiných kategoriích (než Zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?