Co je to?
Výraz, termín, definice slova DPP. Co znamená odborný pojem DPP z kategorie Zkratky?

Co je to DPP? Význam slova

Co znamená termín DPP? Vysvětlení pojmu, definice hesla

DPP je zkratka pro dohodu o provedení práce. Je to forma pracovněprávního vztahu, jiného, než je hlavní pracovní poměr. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin za rok u jednoho zaměstnavatele. Při měsíční odměně menší než 10 000 Kč se nemusí odvádět zdravotní a sociální pojištění.


Co je to DPP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova DPP. Co znamená odborný pojem DPP z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova DPP sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín DPP patří do sekce zkratky

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, odborné názvosloví, definice, synonymum, zkratky, wiki, zkratky, co znamená, co je to DPP?, pojem, popis, lexikon, význam, definice pojmu, význam slova, přesný význam, heslo


Pojem DPP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín DPP? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zkratka DPP má více významů:

♦ Dopravní podnik hl. m. Prahy
♦ dohoda o provedení práce
♦ Digital Photo Professional
♦ Divadlo pod Palmovkou

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem DPP na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DPP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem DPP ve vyhledávači Qwant

Najít výraz DPP ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo DPP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem DPP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo DPP například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili co znamená DPP? resp. co znamená slovo DPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPP, odpověď na dotaz co je to DPP?. Víte např. kdo to je Maisie Williams? Znáte a víte kdo je Spejbl? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zkratky U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?