Co je to?
Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Co je to DPP? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova DPP

DPP je zkratka pro dohodu o provedení práce. Je to forma pracovněprávního vztahu, jiného, než je hlavní pracovní poměr. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin za rok u jednoho zaměstnavatele. Při měsíční odměně menší než 10 000 Kč se nemusí odvádět zdravotní a sociální pojištění.


Co je to DPP? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo DPP se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, popis, Zkratky, co je to DPP?, terminologie, terminus technicus, vysvětlení, heslo, slovo, informace, co znamená, názvosloví, co to je, odborný výraz, termín, slovník, DPP, přesný výraz


Pojem DPP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu DPP?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zkratka DPP má více významů:

♦ Dopravní podnik hl. m. Prahy
♦ dohoda o provedení práce
♦ Digital Photo Professional
♦ Divadlo pod Palmovkou

Jiné zdroje informací o pojmu DPP

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DPP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín DPP ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem DPP na Youtube

Hledat termín DPP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo DPP na Google.cz

Najít heslo DPP ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo DPP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je DPP? resp. jaká je definice termínu DPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPP, odpověď na dotaz co je to DPP?. Víte např. kdo to je Katy Perry? Znáte a víte kdo je Ovčan? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?