Co je to?
Definice výrazu DPP. Co znamená odborný pojem DPP z kategorie Zkratky?

Co je DPP?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla DPP?

DPP je zkratka pro dohodu o provedení práce. Je to forma pracovněprávního vztahu, jiného, než je hlavní pracovní poměr. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin za rok u jednoho zaměstnavatele. Při měsíční odměně menší než 10 000 Kč se nemusí odvádět zdravotní a sociální pojištění.


Co je to DPP? Význam slova, termín, Definice výrazu DPP. Co znamená odborný pojem DPP z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text sestavily autoři (redaktoři a redaktorky) pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova DPP můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz DPP je v sekci zkratky

Klíčová slova: DPP, informace, wiki, slovo, co je to DPP?, termín, definice, terminologie, význam, zkratky, synonymum, odborné názvosloví, heslo, lexikon, zkratky, slovník, odborný výraz, co znamená


Pojem DPP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu DPP dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Zkratka DPP má více významů:

♦ Dopravní podnik hl. m. Prahy
♦ dohoda o provedení práce
♦ Digital Photo Professional
♦ Divadlo pod Palmovkou

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem DPP na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DPP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít DPP na Google obrázcích

Zkusit najít DPP na Google.cz

Hledat termín DPP ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem DPP ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo DPP například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice termínu DPP? resp. jaká je definice slova DPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPP, odpověď na dotaz co je to DPP?. Víte např. kdo to je Markéta Vondroušová? Znáte a víte kdo je Spejbl? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Akronymy, zkratková slova, zkratky, dPP, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?