Co je to?
Odborný výraz, definice slova SEO. Co znamená slovo SEO z kategorie Zkratky?

Co je SEO?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla SEO?

SEO je zkratka z anglického sousloví Search Engine Optimization, tedy optimalizace pro internetové vyhledávače. Optimalizace stránek se dělí na onpage a offpage. Onpage optimalizace se týká přímo webové stránky, jejího obsahu a struktury. Součástí on-page optimalizace je úprava nadpisů, optimalizace názvu url stránek i obrázků, odstraňování duplicit, úprava textů atd. Offpage optimalizace se týká propagace stránky na internetu, zjednodušeně řečeno se jedná o získávání zpětných odkazů z kvalitních stránek.


Co je to SEO? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova SEO. Co znamená slovo SEO z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín SEO patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, popis, význam slova, terminologie, definice, definice pojmu, význam pojmu, co znamená, zkratky, wiki, SEO, odborný výraz, zkratky, význam, informace, slovník, vysvětlení, co je to SEO?


Pojem SEO je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu SEO?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače nebo též optimalizace nalezitelnosti) je v informatice označení metodiky vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici (odkaz na stránky bude zobrazen mezi prvními), a tím i četnější a zároveň cílené návštěvníky. Hodnocení relevantnosti webových stránek provádí počítač, ale protože stroje (zatím) nejsou umělou inteligencí, je hodnocení založeno na nepřímých znacích (struktura, metadata, počty odkazů a podobně). Dílčí strategie SEO zahrnují kromě zlepšení postavení webových stránek ve výsledcích vyhledávání také odstranění technických nedostatků bránicích v prohlížení webové prezentace vyhledávacím robotům a uživatelům internetu a zvyšování konverzního poměru stránek (prohlížející versus nakupující návštěvníci).

Jiné informační zdroje o pojmu SEO

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SEO ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi SEO ve vyhledávači Qwant

Najít slovo SEO ve Wikizdrojích

Vyhledat termín SEO ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz SEO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz SEO na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo SEO například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená SEO? resp. co znamená slovo SEO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SEO, odpověď na dotaz co je to SEO?. Víte např. kdo to je David Ondráčka? Znáte a víte kdo je Velký bratr? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Zkratky, akronymy, zkratková slova, sEO, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem