Co je to?
Výraz, termín, definice slova SEO. Co znamená odborný pojem SEO z kategorie Zkratky?

Co je to SEO? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla SEO?

SEO je zkratka z anglického sousloví Search Engine Optimization, tedy optimalizace pro internetové vyhledávače. Optimalizace stránek se dělí na onpage a offpage. Onpage optimalizace se týká přímo webové stránky, jejího obsahu a struktury. Součástí on-page optimalizace je úprava nadpisů, optimalizace názvu url stránek i obrázků, odstraňování duplicit, úprava textů atd. Offpage optimalizace se týká propagace stránky na internetu, zjednodušeně řečeno se jedná o získávání zpětných odkazů z kvalitních stránek.


Co je to SEO? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SEO. Co znamená odborný pojem SEO z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova SEO můžete samozřejmě sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem SEO je v sekci zkratky

Klíčová slova: informace, význam slova, přesný výraz, slovník, co je to SEO?, vysvětlení, lexikon, terminologie, heslo, termín, popis, co znamená, význam, wiki, názvosloví, terminus technicus, zkratky, co to je


Pojem SEO je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín SEO? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače nebo též optimalizace nalezitelnosti) je v informatice označení metodiky vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici (odkaz na stránky bude zobrazen mezi prvními), a tím i četnější a zároveň cílené návštěvníky. Hodnocení relevantnosti webových stránek provádí počítač, ale protože stroje (zatím) nejsou umělou inteligencí, je hodnocení založeno na nepřímých znacích (struktura, metadata, počty odkazů a podobně). Dílčí strategie SEO zahrnují kromě zlepšení postavení webových stránek ve výsledcích vyhledávání také odstranění technických nedostatků bránicích v prohlížení webové prezentace vyhledávacím robotům a uživatelům internetu a zvyšování konverzního poměru stránek (prohlížející versus nakupující návštěvníci).

Více informací o slovu SEO doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo SEO ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem SEO na Youtube

Najít heslo SEO ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem SEO ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz SEO ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo SEO ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo SEO například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě nyní již víte jaký je význam slova SEO? resp. co přesně znamená slovo SEO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SEO, odpověď na dotaz co je to SEO?. Víte např. kdo to je Cara Delevingne? Znáte a víte kdo je Velký bratr? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem