Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pašmína. Co znamená odborný pojem Pašmína z kategorie Materiály?

Co je to Pašmína? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Pašmína

Pašmína je luxusní forma kašmíru. Patří k drahým a vzácným látkám. Slovo pašmína znamená v perštině vlněnou látku. Vyrábí se z krční srsti koz tibetských. Nejkvalitnější vlna se získává od koz žijících ve vysokých nadmořských výškách.
Od jedné kozy se ročně získá pouze maximálně 30 dkg srsti. Ta se pak využívá k výrobě šál. Aby se výsledný produkt zpevnil a byl lesklejší, míchá se s hedvábím. Tkanina je velice tenká a jemná.


Co je to Pašmína? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pašmína. Co znamená odborný pojem Pašmína z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pašmína se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: co je to Pašmína?, význam pojmu, pojem, odborné názvosloví, definice, heslo, odborný výraz, přesný význam, informace, termín, slovo, co to je, Pašmína, terminus technicus, co znamená, Materiály, lexikon, formulace


Pojem Pašmína je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Pašmína ve Wikipedii

Hledat výraz Pašmína ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Pašmína ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pašmína ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Pašmína ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Pašmína ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Pašmína například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Pašmína? resp. co to je Pašmína? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pašmína, odpověď na dotaz co je to Pašmína?. Víte např. kdo to je Starosta? Znáte a víte kdo je Peter Insider? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pašmína v jiné sekci než Materiály. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?