Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bixenon. Co znamená odborný pojem Bixenon z kategorie Technika?

Co je to Bixenon? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bixenon?

Bixenon je druh plynové vývojky ve světlometu. Je zdrojem pro tlumená a dálková světla automobilů. Bixenon poskytuje široký světelný paprsek, takže vozovka je dobře osvětlená i po stranách a barva světla je příjemnější, protože se více podobá dennímu světlu.
Výhodou bixenonu je to, že současně slouží pro oba typy světel. Také svítivost je vyšší a příkon menší.Větší množství světla znamená větší viditelnost a tím i vyšší bezpečnost.


Co je to Bixenon? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bixenon. Co znamená odborný pojem Bixenon z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Bixenon s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Bixenon se nachází v kategorii technika

Klíčová slova: význam pojmu, Bixenon, popis, lexikon, přesný výraz, význam, informace, vysvětlení, technika, synonymum, odborné názvosloví, heslo, význam slova, definice, pojem, co znamená, slovo, definice pojmu


Pojem Bixenon je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Bixenon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Bixenon na Google.cz

Vyhledat výraz Bixenon ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Bixenon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bixenon ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Bixenon ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bixenon například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Bixenon? resp. co znamená výraz Bixenon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bixenon, odpověď na dotaz co je to Bixenon?. Víte např. kdo to je Ájatolláh? Znáte a víte kdo je Kozomrd? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci technika Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.