Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přírodnina. Co znamená pojem Přírodnina z kategorie Příroda?

Co je to Přírodnina? Význam slova

Co znamená termín Přírodnina? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Přírodnina je označení pro hmotnou část přírody jak živé, tak neživé. Přírodniny jsou vědecky zkoumány. K živým přírodninám se řadí například zvířata, rostliny či houby. Dělí se do řádů, druhů, rodů, říší a tříd. O systematické dělení živých přírodnin se zasloužil přírodovědec Carl Linné, který druhy i pojmenoval.
Jako příklad neživých přírodnin mohou sloužit minerály, horniny, voda a podobně. Neživé přírodniny se nemnoží, nevyžadují výživu, nedýchají a nevykazují žádné ze známek života.


Co je to Přírodnina? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Přírodnina. Co znamená pojem Přírodnina z kategorie Příroda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Přírodnina sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Přírodnina patří do sekce Příroda

Klíčová slova: Příroda, odborný výraz, definice pojmu, co to je, význam slova, slovo, Přírodnina, heslo, co znamená, přesný výraz, terminus technicus, definice, synonymum, odborné názvosloví, wiki, popis, termín, význam pojmu


Pojem Přírodnina je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Přírodnina ve Wikipedii

Hledat výraz Přírodnina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Přírodnina ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Přírodnina ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Přírodnina ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Přírodnina ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Přírodnina například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Přírodnina? resp. co se skrývá pod slovem Přírodnina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přírodnina, odpověď na dotaz co je to Přírodnina?. Víte např. kdo to je Ajťák? Znáte a víte kdo je Reportér? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Přírodnina v jiné sekci než Příroda. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?