Co je to?
Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Co je to Imigrace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Imigrace

Imigrace čili přistěhovalectví znamená příchod cizinců a jejich usídlení se na území jiného státu. K imigraci dochází z politických, ekonomických nebo náboženských příčin.
Obyvatelé chudých zemí se snaží usídlit v okolních bohatších zemích, což při větším počtu imigrantů může způsobovat problémy. K imigraci dochází také tehdy, jestliže v původní zemi probíhají dlouhodobé války nebo útoky či dochází k politickému nebo náboženskému útlaku.


Co je to Imigrace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Imigrace) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Imigrace patří do kategorie Politika

Klíčová slova: termín, Politika, informace, význam slova, synonymum, slovník, Imigrace, definice, formulace, co je to Imigrace?, popis, slovo, terminus technicus, co znamená, co to je, význam, odborné názvosloví, odborný výraz


Pojem Imigrace je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Imigrace? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Imigrace neboli přistěhovalectví (opakem je emigrace) je proces, při němž se na území státu usazují obyvatelé přicházející ze zahraničí. Konají tak z ekonomických, politických či náboženských důvodů.

Další možné informační zdroje

Najít termín Imigrace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Imigrace ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Imigrace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Imigrace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Imigrace ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Imigrace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Imigrace například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Imigrace? resp. co je to Imigrace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imigrace, odpověď na dotaz co je to Imigrace?. Víte např. kdo to je Podruh? Znáte a víte kdo je Steve Wozniak? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Imigrace v jiné sekci než Politika. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.