Co je to?
Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Co je to Imigrace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Imigrace?

Imigrace čili přistěhovalectví znamená příchod cizinců a jejich usídlení se na území jiného státu. K imigraci dochází z politických, ekonomických nebo náboženských příčin.
Obyvatelé chudých zemí se snaží usídlit v okolních bohatších zemích, což při větším počtu imigrantů může způsobovat problémy. K imigraci dochází také tehdy, jestliže v původní zemi probíhají dlouhodobé války nebo útoky či dochází k politickému nebo náboženskému útlaku.


Co je to Imigrace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Imigrace. Co znamená pojem Imigrace z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Imigrace sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Imigrace je v kategorii Politika

Klíčová slova: slovo, co to je, odborné názvosloví, vysvětlení, Imigrace, význam pojmu, heslo, popis, termín, lexikon, formulace, co je to Imigrace?, přesný význam, Politika, definice pojmu, Politika, wiki, odborný výraz


Pojem Imigrace je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Imigrace dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Imigrace neboli přistěhovalectví (opakem je emigrace) je proces, při němž se na území státu usazují obyvatelé přicházející ze zahraničí. Konají tak z ekonomických, politických či náboženských důvodů.

Další zdroje informací o slovu Imigrace

Vyhledat heslo Imigrace na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imigrace ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Imigrace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Imigrace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Imigrace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Imigrace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Imigrace například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Imigrace? resp. jaký je význam pojmu Imigrace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imigrace, odpověď na dotaz co je to Imigrace?. Víte např. kdo to je Jaroslav Foldyna? Znáte a víte kdo je Mešuge? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.