Co je to?
Výraz, termín, definice slova Imigrace. Co znamená odborný pojem Imigrace z kategorie Politika?

Co je to Imigrace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Imigrace?

Imigrace čili přistěhovalectví znamená příchod cizinců a jejich usídlení se na území jiného státu. K imigraci dochází z politických, ekonomických nebo náboženských příčin.
Obyvatelé chudých zemí se snaží usídlit v okolních bohatších zemích, což při větším počtu imigrantů může způsobovat problémy. K imigraci dochází také tehdy, jestliže v původní zemi probíhají dlouhodobé války nebo útoky či dochází k politickému nebo náboženskému útlaku.


Co je to Imigrace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Imigrace. Co znamená odborný pojem Imigrace z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Imigrace s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Imigrace se nachází v kategorii politika

Klíčová slova: heslo, přesný význam, politika, definice pojmu, politika, co to je, odborné názvosloví, názvosloví, terminologie, formulace, slovo, informace, vysvětlení, slovník, přesný výraz, definice, terminus technicus, význam slova


Pojem Imigrace je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Imigrace dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Imigrace neboli přistěhovalectví (opakem je emigrace) je proces, při němž se na území státu usazují obyvatelé přicházející ze zahraničí. Konají tak z ekonomických, politických či náboženských důvodů.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Imigrace ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Imigrace ve Wikislovníku

Najít termín Imigrace ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Imigrace ve Wikizdrojích

Najít pojem Imigrace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Imigrace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Imigrace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Imigrace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Imigrace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imigrace, odpověď na dotaz co je to Imigrace?. Víte např. kdo to je Gerald Ford? Znáte a víte kdo je Donchuán? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než politika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.