Co je to?
Výraz, termín, definice slova Imigrace. Co znamená odborný pojem Imigrace z kategorie Politika?

Co je to Imigrace? Význam slova

Co znamená termín Imigrace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Imigrace čili přistěhovalectví znamená příchod cizinců a jejich usídlení se na území jiného státu. K imigraci dochází z politických, ekonomických nebo náboženských příčin.
Obyvatelé chudých zemí se snaží usídlit v okolních bohatších zemích, což při větším počtu imigrantů může způsobovat problémy. K imigraci dochází také tehdy, jestliže v původní zemi probíhají dlouhodobé války nebo útoky či dochází k politickému nebo náboženskému útlaku.


Co je to Imigrace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Imigrace. Co znamená odborný pojem Imigrace z kategorie Politika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Imigrace se nachází v kategorii politika

Klíčová slova: definice, terminus technicus, politika, pojem, co znamená, co je to Imigrace?, synonymum, slovo, přesný význam, význam, wiki, význam pojmu, informace, lexikon, odborné názvosloví, názvosloví, formulace, heslo


Pojem Imigrace je v kategorii politika, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Imigrace můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Imigrace neboli přistěhovalectví (opakem je emigrace) je proces, při němž se na území státu usazují obyvatelé přicházející ze zahraničí. Konají tak z ekonomických, politických či náboženských důvodů.

Zkuste zjistit více informací o slovu Imigrace v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Imigrace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imigrace ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Imigrace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Imigrace na Youtube

Najít heslo Imigrace ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Imigrace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Imigrace například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Imigrace? resp. jaký je přesný význam slova Imigrace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imigrace, odpověď na dotaz co je to Imigrace?. Víte např. kdo to je Amy Belle? Znáte a víte kdo je Obr? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než politika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.