Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Silice. Co znamená pojem Silice z kategorie Chemie?

Co to je Silice? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Silice?

Silice je označení pro éterické čili esenciální oleje se specifickými vlastnostmi. Jedná se o látky olejové konzistence nebo jejich směsi. Jsou nerozpustné ve vodě, těkavé, vonné a při ochutnání pálivé.
Silice tvoří rostliny, aby se chránily před býložravými zvířaty. Bývají kapalné, nemají barvu a jsou nižší hustoty než voda. Získávají se extrakcí a destilací, jejich využití je široké – v chemii, lékařství, aromaterapii a mnohých dalších oblastech.


Co je to Silice? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Silice. Co znamená pojem Silice z kategorie Chemie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Silice? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Silice patří do sekce Chemie

Klíčová slova: popis, wiki, slovo, odborné názvosloví, synonymum, terminologie, informace, lexikon, terminus technicus, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, definice, termín, co je to Silice?, slovník, přesný význam, význam


Pojem Silice je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Silice

Hledat slovo Silice na Google.cz

Vyhledat slovo Silice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Silice na Youtube

Hledat výraz Silice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Silice ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Silice ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Silice například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Silice? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Silice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silice, odpověď na dotaz co je to Silice?. Víte např. kdo to je Jiří Šmejc? Znáte a víte kdo je Matyáš Korvín? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Chemie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.