Co je to?
Výraz, termín, definice slova Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Co je Disperzní?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Disperzní

Disperzní znamená rozptylující se, rozkládající se, obsahující rozptýlené částice. Může se jednat například o lepidlo, barvu, soustavu, strukturu a podobně. Ve vědeckém významu se jedná o smíšené látky, ze kterých je jedna rozptýlena v druhé.
Slovo disperzní se užívá ve fyzice, chemii, matematice, statistice a dalších vědních i praktických odvětvích.


Co je to Disperzní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Disperzní sdílejte s rodinou a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Disperzní je v kategorii chemie

Klíčová slova: terminologie, popis, co je to Disperzní?, termín, chemie, Disperzní, přesný výraz, lexikon, přesný význam, wiki, definice pojmu, odborné názvosloví, význam slova, heslo, slovo, co znamená, co to je, význam pojmu


Pojem Disperzní je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Disperzní zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Disperzní ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Disperzní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Disperzní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Disperzní ve Wikislovníku

Najít heslo Disperzní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Disperzní ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Disperzní například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní již víte co znamená Disperzní? resp. jaká je definice termínu Disperzní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disperzní, odpověď na dotaz co je to Disperzní?. Víte např. kdo to je Milicionář? Znáte a víte kdo je David Pastrňák? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Disperzní v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je chemie. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.