Co je to?
Výraz, termín, definice slova Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Co je to Disperzní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Disperzní?

Disperzní znamená rozptylující se, rozkládající se, obsahující rozptýlené částice. Může se jednat například o lepidlo, barvu, soustavu, strukturu a podobně. Ve vědeckém významu se jedná o smíšené látky, ze kterých je jedna rozptýlena v druhé.
Slovo disperzní se užívá ve fyzice, chemii, matematice, statistice a dalších vědních i praktických odvětvích.


Co je to Disperzní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Disperzní? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Disperzní patří do sekce chemie

Klíčová slova: heslo, Disperzní, popis, význam slova, přesný výraz, pojem, wiki, synonymum, přesný význam, definice pojmu, odborný výraz, slovo, názvosloví, terminologie, vysvětlení, terminus technicus, definice, co to je


Pojem Disperzní je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Disperzní

Najít slovo Disperzní ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Disperzní na Google.cz

Hledat heslo Disperzní ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Disperzní na Youtube

Zkusit najít heslo Disperzní ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Disperzní ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Disperzní například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Disperzní? resp. co znamená Disperzní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disperzní, odpověď na dotaz co je to Disperzní?. Víte např. kdo to je Robert Tempel? Znáte a víte kdo je Marek Dospiva? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než chemie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.