Co je to?
Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Co to je Disperzní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Disperzní?

Disperzní znamená rozptylující se, rozkládající se, obsahující rozptýlené částice. Může se jednat například o lepidlo, barvu, soustavu, strukturu a podobně. Ve vědeckém významu se jedná o smíšené látky, ze kterých je jedna rozptýlena v druhé.
Slovo disperzní se užívá ve fyzice, chemii, matematice, statistice a dalších vědních i praktických odvětvích.


Co je to Disperzní? Význam slova, termín, Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Disperzní je v kategorii chemie

Klíčová slova: terminus technicus, termín, definice, odborný výraz, formulace, odborné názvosloví, slovník, co je to Disperzní?, lexikon, definice pojmu, popis, Disperzní, informace, slovo, význam pojmu, význam, vysvětlení, wiki


Pojem Disperzní je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Disperzní ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Disperzní na Google.cz

Hledat videa s názvem Disperzní na Youtube

Hledat výraz Disperzní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Disperzní ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Disperzní ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Disperzní například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Disperzní? resp. jaká je definice termínu Disperzní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disperzní, odpověď na dotaz co je to Disperzní?. Víte např. kdo to je Piarista? Znáte a víte kdo je Eva Decastelo? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než chemie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.