Co je to?
Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Co to je Disperzní? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Disperzní?

Disperzní znamená rozptylující se, rozkládající se, obsahující rozptýlené částice. Může se jednat například o lepidlo, barvu, soustavu, strukturu a podobně. Ve vědeckém významu se jedná o smíšené látky, ze kterých je jedna rozptýlena v druhé.
Slovo disperzní se užívá ve fyzice, chemii, matematice, statistice a dalších vědních i praktických odvětvích.


Co je to Disperzní? Význam slova, termín, Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Disperzní? Pak se o ní podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Disperzní patří do sekce Chemie

Klíčová slova: co znamená, synonymum, informace, formulace, odborný výraz, terminologie, přesný výraz, definice pojmu, heslo, Disperzní, význam slova, pojem, přesný význam, wiki, význam pojmu, Chemie, termín, slovo


Pojem Disperzní je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Disperzní

Vyhledat heslo Disperzní ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Disperzní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Disperzní na Google.cz

Najít výraz Disperzní ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Disperzní ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Disperzní ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Disperzní například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Disperzní? resp. co se skrývá pod slovem Disperzní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disperzní, odpověď na dotaz co je to Disperzní?. Víte např. kdo to je Lenka Filipová? Znáte a víte kdo je Dysgrafik? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Chemie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.