Co je to?
Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Užitná plocha? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Užitná plocha?

Užitná plocha je prostor uvnitř vnějších stěn. U obytných budov znamená užitná plocha kuchyně, ložnice, obývací pokoj a další místnosti včetně příslušenství, společné prostory, půdu, balkony a sklepy.
Nepatří do ní pomocné funkční plochy, konstrukční plochy a průchozí prostory. Pojem neznamená totéž jako podlahová, zastavěná nebo obytná plocha.


Co je to Užitná plocha? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Užitná plocha) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Užitná plocha patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, význam, co to je, Stavebnictví, přesný výraz, význam slova, definice, přesný význam, vysvětlení, Užitná plocha, odborný výraz, informace, definice pojmu, co je to Užitná plocha?, heslo, terminus technicus, popis


Pojem Užitná plocha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Užitná plocha

Zkusit najít termín Užitná plocha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Užitná plocha ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Užitná plocha na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Užitná plocha ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Užitná plocha ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Užitná plocha ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Užitná plocha například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Užitná plocha? resp. jaký je význam slova Užitná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Užitná plocha, odpověď na dotaz co je to Užitná plocha?. Víte např. kdo to je Mormon? Znáte a víte kdo je Lucifer? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.