Co je to?
Odborný výraz, definice slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je Užitná plocha?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Užitná plocha?

Užitná plocha je prostor uvnitř vnějších stěn. U obytných budov znamená užitná plocha kuchyně, ložnice, obývací pokoj a další místnosti včetně příslušenství, společné prostory, půdu, balkony a sklepy.
Nepatří do ní pomocné funkční plochy, konstrukční plochy a průchozí prostory. Pojem neznamená totéž jako podlahová, zastavěná nebo obytná plocha.


Co je to Užitná plocha? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu. Text sestavily autoři (redaktoři a redaktorky) pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Užitná plocha s vašimi známými a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Užitná plocha se nachází v sekci stavebnictví

Klíčová slova: názvosloví, pojem, význam, formulace, wiki, popis, co to je, stavebnictví, co znamená, přesný význam, vysvětlení, slovník, význam slova, stavebnictví, terminologie, Užitná plocha, termín, informace


Pojem Užitná plocha je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Užitná plocha zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Užitná plocha ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Užitná plocha ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Užitná plocha ve Wikipedii

Vyhledat slovo Užitná plocha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Užitná plocha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Užitná plocha na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Užitná plocha například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Z předchozího textu jste se dozvěděli jaká je definice termínu Užitná plocha? resp. co znamená výraz Užitná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Užitná plocha, odpověď na dotaz co je to Užitná plocha?. Víte např. kdo to je Michal Šmarda? Znáte a víte kdo je Květa Fialová? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než stavebnictví. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie stavebnictví, dům s terasou, užitná plocha, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.