Co je to?
Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Užitná plocha? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Užitná plocha?

Užitná plocha je prostor uvnitř vnějších stěn. U obytných budov znamená užitná plocha kuchyně, ložnice, obývací pokoj a další místnosti včetně příslušenství, společné prostory, půdu, balkony a sklepy.
Nepatří do ní pomocné funkční plochy, konstrukční plochy a průchozí prostory. Pojem neznamená totéž jako podlahová, zastavěná nebo obytná plocha.


Co je to Užitná plocha? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Užitná plocha je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, terminologie, lexikon, co je to Užitná plocha?, termín, význam slova, popis, význam pojmu, pojem, co znamená, přesný výraz, definice pojmu, slovník, formulace, wiki, slovo, Stavebnictví


Pojem Užitná plocha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Užitná plocha na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Užitná plocha ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Užitná plocha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Užitná plocha ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Užitná plocha ve Wikislovníku

Najít termín Užitná plocha ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Užitná plocha například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Užitná plocha? resp. jaký je význam pojmu Užitná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Užitná plocha, odpověď na dotaz co je to Užitná plocha?. Víte např. kdo to je Jan Hus? Znáte a víte kdo je Ivo Vondrák? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.