Co je to?
Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Užitná plocha? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Užitná plocha?

Užitná plocha je prostor uvnitř vnějších stěn. U obytných budov znamená užitná plocha kuchyně, ložnice, obývací pokoj a další místnosti včetně příslušenství, společné prostory, půdu, balkony a sklepy.
Nepatří do ní pomocné funkční plochy, konstrukční plochy a průchozí prostory. Pojem neznamená totéž jako podlahová, zastavěná nebo obytná plocha.


Co je to Užitná plocha? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Užitná plocha je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, co to je, přesný význam, heslo, popis, co je to Užitná plocha?, terminus technicus, formulace, odborný výraz, význam, informace, wiki, přesný výraz, pojem, význam pojmu, Stavebnictví, slovník, Užitná plocha


Pojem Užitná plocha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Užitná plocha ve Wikimedia Commons

Hledat termín Užitná plocha ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Užitná plocha na Google.cz

Zkusit najít slovo Užitná plocha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Užitná plocha ve Wikipedii

Najít termín Užitná plocha ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Užitná plocha například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Užitná plocha? resp. co označuje slovo Užitná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Užitná plocha, odpověď na dotaz co je to Užitná plocha?. Víte např. kdo to je Ortodontista? Znáte a víte kdo je Nihilista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Užitná plocha hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.