Co je to?
Odborný výraz, definice slova Užitná plocha. Co znamená slovo Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je Užitná plocha? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Užitná plocha?

Užitná plocha je prostor uvnitř vnějších stěn. U obytných budov znamená užitná plocha kuchyně, ložnice, obývací pokoj a další místnosti včetně příslušenství, společné prostory, půdu, balkony a sklepy.
Nepatří do ní pomocné funkční plochy, konstrukční plochy a průchozí prostory. Pojem neznamená totéž jako podlahová, zastavěná nebo obytná plocha.


Co je to Užitná plocha? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Užitná plocha. Co znamená slovo Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Užitná plocha patří do kategorie stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, informace, popis, terminologie, terminus technicus, odborný výraz, slovo, stavebnictví, lexikon, vysvětlení, definice pojmu, formulace, přesný výraz, co znamená, slovník, co je to Užitná plocha?, heslo, Užitná plocha


Pojem Užitná plocha je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Užitná plocha v následujících vyhledávačích

Najít výraz Užitná plocha ve Wikipedii

Hledat heslo Užitná plocha ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Užitná plocha ve Wikislovníku

Najít pojem Užitná plocha na Google.cz

Zkusit najít slovo Užitná plocha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Užitná plocha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Užitná plocha například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Užitná plocha? resp. co je to Užitná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Užitná plocha, odpověď na dotaz co je to Užitná plocha?. Víte např. kdo to je Simona Postlerová? Znáte a víte kdo je Anna Geislerová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Užitná plocha i v jiné části webu než je kategorie stavebnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.