Co je to?
Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Užitná plocha? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Užitná plocha?

Užitná plocha je prostor uvnitř vnějších stěn. U obytných budov znamená užitná plocha kuchyně, ložnice, obývací pokoj a další místnosti včetně příslušenství, společné prostory, půdu, balkony a sklepy.
Nepatří do ní pomocné funkční plochy, konstrukční plochy a průchozí prostory. Pojem neznamená totéž jako podlahová, zastavěná nebo obytná plocha.


Co je to Užitná plocha? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Užitná plocha? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Užitná plocha se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: názvosloví, význam pojmu, slovník, termín, význam slova, co to je, pojem, lexikon, co znamená, popis, Užitná plocha, význam, synonymum, terminus technicus, definice pojmu, vysvětlení, co je to Užitná plocha?, slovo


Pojem Užitná plocha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Užitná plocha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Užitná plocha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Užitná plocha ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Užitná plocha ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Užitná plocha ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Užitná plocha ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Užitná plocha například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Užitná plocha? resp. co označuje slovo Užitná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Užitná plocha, odpověď na dotaz co je to Užitná plocha?. Víte např. kdo to je Zdeněk Svěrák? Znáte a víte kdo je Lucifer? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.