Co je to?
Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Co je to Pamflet? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Pamflet

Obecně se slovem pamflet rozumí nějaký literární výtvor nevalné kvality. V literatuře pamflet představuje dílo kratšího rozsahu, které něco nebo někoho kritizuje a uráží, tedy hanopis. Častým námětem je kritika různých společenských nešvarů nebo napadání oponenta, zejména v politice. Hledisko literární kvality nebývá u pamfletů důležité.


Co je to Pamflet? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Pamflet? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pamflet se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, odborný výraz, formulace, synonymum, popis, Pamflet, terminus technicus, význam, termín, odborné názvosloví, lexikon, Literatura, slovník, vysvětlení, co je to Pamflet?, přesný význam, informace


Pojem Pamflet je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pamflet ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Pamflet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pamflet ve Wikimedia Commons

Najít pojem Pamflet na Google.cz

Vyhledat slovo Pamflet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Pamflet na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pamflet například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Pamflet? resp. co znamená výraz Pamflet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pamflet, odpověď na dotaz co je to Pamflet?. Víte např. kdo to je Paleontolog? Znáte a víte kdo je Šotouš? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Literatura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.