Co je to?
Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Co je to Pamflet? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Pamflet

Obecně se slovem pamflet rozumí nějaký literární výtvor nevalné kvality. V literatuře pamflet představuje dílo kratšího rozsahu, které něco nebo někoho kritizuje a uráží, tedy hanopis. Častým námětem je kritika různých společenských nešvarů nebo napadání oponenta, zejména v politice. Hledisko literární kvality nebývá u pamfletů důležité.


Co je to Pamflet? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pamflet sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pamflet patří do sekce Literatura

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, informace, vysvětlení, význam, co je to Pamflet?, lexikon, definice pojmu, formulace, význam slova, synonymum, terminologie, Literatura, přesný význam, slovník, terminus technicus, pojem, význam pojmu


Pojem Pamflet je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pamflet zkuste tyto odkazy

Hledat termín Pamflet ve Wikipedii

Najít heslo Pamflet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pamflet ve Wikimedia Commons

Najít termín Pamflet ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Pamflet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pamflet ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pamflet například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Pamflet? resp. jaký je význam slova Pamflet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pamflet, odpověď na dotaz co je to Pamflet?. Víte např. kdo to je Rozumbrada? Znáte a víte kdo je Převor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Literatura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.