Co je to?
Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Co je to Pamflet? Význam slova

Co znamená termín Pamflet? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Obecně se slovem pamflet rozumí nějaký literární výtvor nevalné kvality. V literatuře pamflet představuje dílo kratšího rozsahu, které něco nebo někoho kritizuje a uráží, tedy hanopis. Častým námětem je kritika různých společenských nešvarů nebo napadání oponenta, zejména v politice. Hledisko literární kvality nebývá u pamfletů důležité.


Co je to Pamflet? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Pamflet) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pamflet patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: popis, názvosloví, Literatura, vysvětlení, význam, heslo, definice, wiki, formulace, odborné názvosloví, slovník, informace, význam pojmu, terminologie, terminus technicus, co to je, slovo, co je to Pamflet?


Pojem Pamflet je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Pamflet ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Pamflet na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pamflet ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pamflet ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Pamflet na Google.cz

Zkusit najít pojem Pamflet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pamflet například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Pamflet? resp. co přesně označuje termín Pamflet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pamflet, odpověď na dotaz co je to Pamflet?. Víte např. kdo to je Robert Downey Jr.? Znáte a víte kdo je Šotouš? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pamflet v jiné sekci než Literatura. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.