Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kinezioterapie. Co znamená odborný pojem Kinezioterapie z kategorie Psychologie?

Co je to Kinezioterapie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kinezioterapie

Kinezioterapie je cvičební metoda, která má vědecký základ. Cílem je zvýšit fyzickou kondici, zaměřit se na část těla, která má sníženou funkčnost nebo je poškozená. Zvyšuje se síla, vytrvalost i ohebnost. Udržuje úroveň funkcí centrálního nervového systému nebo je dokonce zlepší. Obnovuje nervovou činnost svalů.
Kinezioterapie se zaměřuje i na vnitřní systém, na pohybový aparát a směřuje k celkovému zlepšení stavu organizmu.


Co je to Kinezioterapie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kinezioterapie. Co znamená odborný pojem Kinezioterapie z kategorie Psychologie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kinezioterapie? Potom se o definici podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kinezioterapie se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: heslo, slovo, termín, lexikon, význam, definice pojmu, Psychologie, co to je, vysvětlení, terminus technicus, pojem, Psychologie, synonymum, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, Kinezioterapie, význam slova


Pojem Kinezioterapie je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Kinezioterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kinezioterapie na Youtube

Zkusit najít výraz Kinezioterapie ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kinezioterapie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Kinezioterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Kinezioterapie na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kinezioterapie například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kinezioterapie? resp. jaký je význam slova Kinezioterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinezioterapie, odpověď na dotaz co je to Kinezioterapie?. Víte např. kdo to je Radikál? Znáte a víte kdo je Kate Middleton? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?