Co je to?
Definice výrazu, termínu Kinezioterapie. Co znamená odborný pojem Kinezioterapie z kategorie Psychologie?

Co je to Kinezioterapie? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kinezioterapie

Kinezioterapie je cvičební metoda, která má vědecký základ. Cílem je zvýšit fyzickou kondici, zaměřit se na část těla, která má sníženou funkčnost nebo je poškozená. Zvyšuje se síla, vytrvalost i ohebnost. Udržuje úroveň funkcí centrálního nervového systému nebo je dokonce zlepší. Obnovuje nervovou činnost svalů.
Kinezioterapie se zaměřuje i na vnitřní systém, na pohybový aparát a směřuje k celkovému zlepšení stavu organizmu.


Co je to Kinezioterapie? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kinezioterapie. Co znamená odborný pojem Kinezioterapie z kategorie Psychologie?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kinezioterapie se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Kinezioterapie se nachází v sekci psychologie

Klíčová slova: psychologie, lexikon, terminologie, odborné názvosloví, názvosloví, Kinezioterapie, slovník, definice, slovo, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, heslo, psychologie, odborný výraz, význam slova, definice pojmu, co je to Kinezioterapie?


Pojem Kinezioterapie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Kinezioterapie na Google.cz

Vyhledat termín Kinezioterapie ve Wikislovníku

Hledat heslo Kinezioterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kinezioterapie ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Kinezioterapie ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kinezioterapie na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kinezioterapie například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to Kinezioterapie? resp. co vlastně znamená slovo Kinezioterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinezioterapie, odpověď na dotaz co je to Kinezioterapie?. Víte např. kdo to je Nevěstka? Znáte a víte kdo je Lazebník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?