Co je to?
Odborný výraz, definice slova Pasivní dům. Co znamená slovo Pasivní dům z kategorie Stavebnictví?

Co je Pasivní dům?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Pasivní dům?

Pasivní dům nebo také energeticky pasivní dům je jedním z moderních trendů ve stavebnictví. Pasivní dům by měl splňovat přísná, přesně stanovená kritéria pro úsporu energií. Pasivní domy využívají solární panely, tepelná čerpadla a musejí být dobře zaizolované, aby se předešlo zbytečným ztrátám tepla.


Co je to Pasivní dům? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Pasivní dům. Co znamená slovo Pasivní dům z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Pasivní dům) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Pasivní dům patří do kategorie stavebnictví

Klíčová slova: vysvětlení, definice, formulace, definice pojmu, termín, co znamená, wiki, lexikon, odborné názvosloví, stavebnictví, Pasivní dům, slovník, co to je, slovo, co je to Pasivní dům?, popis, význam slova, názvosloví


Pojem Pasivní dům je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Pasivní dům?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pasivní dům (z německého Passivhaus, v Česku používán i termín energeticky pasivní dům, česká zkratka PD) je stavba, která splňuje dobrovolná, ale přísná kritéria energetických úspor při provozu domu. Koncepce pasivního domu není architektonický styl nebo stavební systém, ale dílčí kapitola při navrhování a projektování novostaveb nebo rekonstrukcí.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít výraz Pasivní dům na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Pasivní dům na Google.cz

Vyhledat pojem Pasivní dům ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Pasivní dům ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Pasivní dům ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Pasivní dům ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasivní dům například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teďka už zajisté víte co znamená Pasivní dům? resp. co vlastně znamená slovo Pasivní dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pasivní dům, odpověď na dotaz co je to Pasivní dům?. Víte např. kdo to je Baron? Znáte a víte kdo je Anna K? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než stavebnictví. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.