Co je to?
Definice odborného termínu, slova Derniéra. Co znamená pojem Derniéra z kategorie Kultura?

Co je to Derniéra? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Derniéra?

Derniéra je označením pro poslední uvedení uměleckého díla, většinou se jedná o divadelní hru nebo film. Může se však jednat i o jiný typ akce, například výstavu. Derniéra je slavnostnější, jde o jistý způsob rozloučení.
Derniér se zúčastňují i významné osobnosti, její součástí může být následné posezení s menším občerstvením.


Co je to Derniéra? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Derniéra. Co znamená pojem Derniéra z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Derniéra) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Derniéra patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: terminus technicus, slovník, definice pojmu, názvosloví, vysvětlení, termín, Kultura, slovo, význam slova, odborné názvosloví, co je to Derniéra?, pojem, význam, informace, popis, přesný význam, Kultura, definice


Pojem Derniéra je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Derniéra ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Derniéra ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Derniéra ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Derniéra ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Derniéra ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Derniéra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Derniéra například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Derniéra? resp. co je to Derniéra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Derniéra, odpověď na dotaz co je to Derniéra?. Víte např. kdo to je Jiří Hynek? Znáte a víte kdo je Permoník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Kultura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.