Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Co je B2B? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu B2B?

B2B čili bussiness to bussiness je pojmenování obchodních vztahů mezi obchodními společnostmi. Používá se tam, kde není ve větším měřítku obsloužen koncový spotřebitel. B2B tedy slouží pouze dotčeným obchodním společnostem.
Hlavním cílem není získat zákazníka, ale zajistit samotný obchod a jeho logistiku. Většinou jde o elektronickou výměnu dat nebo o zprostředkování obchodů na elektronických tržištích.


Co je to B2B? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu B2B s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín B2B se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: odborné názvosloví, co je to B2B?, co znamená, definice pojmu, B2B, lexikon, heslo, wiki, zkratky, terminus technicus, informace, termín, přesný význam, definice, význam pojmu, co to je, přesný výraz, odborný výraz


Pojem B2B je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem B2B? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Business-to-business (B2B), také business to business, je označení pro obchodní vztahy mezi obchodními společnostmi, pro jejich potřeby, které neobsluhují konečné spotřebitele v masovém měřítku. Významným rysem modelu B2B je větší důraz na logistiku a zajištění samotného obchodu, oproti důrazu na získání zákazníka, jako je tomu v případě obchodů B2C.

Další zdroje informací o slovu B2B

Vyhledat výraz B2B ve Wikislovníku

Vyhledat pojem B2B ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo B2B ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem B2B na Youtube

Najít pojem B2B ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz B2B ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo B2B například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená B2B? resp. co znamená slovo B2B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu B2B, odpověď na dotaz co je to B2B?. Víte např. kdo to je Rachel Carson? Znáte a víte kdo je Hugh Jackman? Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než zkratky). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.