Co je to?
Definice výrazu, termínu B2B. Co znamená odborný pojem B2B z kategorie Zkratky?

Co je to B2B? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu B2B

B2B čili bussiness to bussiness je pojmenování obchodních vztahů mezi obchodními společnostmi. Používá se tam, kde není ve větším měřítku obsloužen koncový spotřebitel. B2B tedy slouží pouze dotčeným obchodním společnostem.
Hlavním cílem není získat zákazníka, ale zajistit samotný obchod a jeho logistiku. Většinou jde o elektronickou výměnu dat nebo o zprostředkování obchodů na elektronických tržištích.


Co je to B2B? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu B2B. Co znamená odborný pojem B2B z kategorie Zkratky?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu B2B sdílejte s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz B2B je v kategorii zkratky

Klíčová slova: zkratky, informace, terminologie, formulace, termín, význam slova, synonymum, vysvětlení, zkratky, definice pojmu, lexikon, slovník, definice, co je to B2B?, co to je, co znamená, popis, odborné názvosloví


Pojem B2B je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín B2B? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Business-to-business (B2B), také business to business, je označení pro obchodní vztahy mezi obchodními společnostmi, pro jejich potřeby, které neobsluhují konečné spotřebitele v masovém měřítku. Významným rysem modelu B2B je větší důraz na logistiku a zajištění samotného obchodu, oproti důrazu na získání zákazníka, jako je tomu v případě obchodů B2C.

Další možné informační zdroje

Hledat slovo B2B na Google.cz

Hledat heslo B2B ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz B2B ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem B2B ve Wikimedia Commons

Hledat frázi B2B ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem B2B ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo B2B například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu B2B? resp. co znamená výraz B2B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu B2B, odpověď na dotaz co je to B2B?. Víte např. kdo to je Tatiana Dyková? Znáte a víte kdo je Natalia Oreiro? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zkratky. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.