Co je to?
Výraz, termín, definice slova B2B. Co znamená odborný pojem B2B z kategorie Zkratky?

Co je to B2B? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu B2B

B2B čili bussiness to bussiness je pojmenování obchodních vztahů mezi obchodními společnostmi. Používá se tam, kde není ve větším měřítku obsloužen koncový spotřebitel. B2B tedy slouží pouze dotčeným obchodním společnostem.
Hlavním cílem není získat zákazníka, ale zajistit samotný obchod a jeho logistiku. Většinou jde o elektronickou výměnu dat nebo o zprostředkování obchodů na elektronických tržištích.


Co je to B2B? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova B2B. Co znamená odborný pojem B2B z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova B2B můžete sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo B2B je v kategorii zkratky

Klíčová slova: terminologie, formulace, slovo, lexikon, přesný výraz, B2B, definice, vysvětlení, informace, pojem, význam slova, co je to B2B?, definice pojmu, odborný výraz, význam, terminus technicus, přesný význam, co znamená


Pojem B2B je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu B2B?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Business-to-business (B2B), také business to business, je označení pro obchodní vztahy mezi obchodními společnostmi, pro jejich potřeby, které neobsluhují konečné spotřebitele v masovém měřítku. Významným rysem modelu B2B je větší důraz na logistiku a zajištění samotného obchodu, oproti důrazu na získání zákazníka, jako je tomu v případě obchodů B2C.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo B2B ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem B2B ve Wikizdrojích

Hledat termín B2B ve vyhledávači Yandex

Najít výraz B2B ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz B2B na Google.cz

Najít heslo B2B ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo B2B například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte co to je B2B? resp. co označuje slovo B2B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu B2B, odpověď na dotaz co je to B2B?. Víte např. kdo to je Martin Dorazín? Znáte a víte kdo je Pavel Poc? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu B2B v jiné sekci než zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.