Co je to?
Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Co je to B2B? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu B2B?

B2B čili bussiness to bussiness je pojmenování obchodních vztahů mezi obchodními společnostmi. Používá se tam, kde není ve větším měřítku obsloužen koncový spotřebitel. B2B tedy slouží pouze dotčeným obchodním společnostem.
Hlavním cílem není získat zákazníka, ale zajistit samotný obchod a jeho logistiku. Většinou jde o elektronickou výměnu dat nebo o zprostředkování obchodů na elektronických tržištích.


Co je to B2B? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text B2B s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín B2B se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: definice, termín, význam pojmu, Zkratky, co to je, význam, odborný výraz, přesný význam, heslo, názvosloví, formulace, vysvětlení, popis, co znamená, definice pojmu, odborné názvosloví, synonymum, informace


Pojem B2B je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem B2B? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Business-to-business (B2B), také business to business, je označení pro obchodní vztahy mezi obchodními společnostmi, pro jejich potřeby, které neobsluhují konečné spotřebitele v masovém měřítku. Významným rysem modelu B2B je větší důraz na logistiku a zajištění samotného obchodu, oproti důrazu na získání zákazníka, jako je tomu v případě obchodů B2C.

Jiné zdroje informací o pojmu B2B

Najít pojem B2B ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem B2B ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo B2B ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem B2B na Youtube

Zkusit najít termín B2B ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo B2B na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo B2B například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená B2B? resp. co se skrývá pod slovem B2B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu B2B, odpověď na dotaz co je to B2B?. Víte např. kdo to je Mohel? Znáte a víte kdo je Miluše Horská? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu B2B i v jiných kategoriích (než Zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.