Co je to?
Výraz, termín, definice slova B2B. Co znamená odborný pojem B2B z kategorie Zkratky?

Co je to B2B? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu B2B?

B2B čili bussiness to bussiness je pojmenování obchodních vztahů mezi obchodními společnostmi. Používá se tam, kde není ve větším měřítku obsloužen koncový spotřebitel. B2B tedy slouží pouze dotčeným obchodním společnostem.
Hlavním cílem není získat zákazníka, ale zajistit samotný obchod a jeho logistiku. Většinou jde o elektronickou výměnu dat nebo o zprostředkování obchodů na elektronických tržištích.


Co je to B2B? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova B2B. Co znamená odborný pojem B2B z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu B2B? Pak se o ní podělte s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín B2B je v kategorii zkratky

Klíčová slova: popis, formulace, slovník, co je to B2B?, terminologie, definice pojmu, zkratky, přesný význam, co znamená, termín, názvosloví, odborné názvosloví, lexikon, slovo, synonymum, význam slova, přesný výraz, význam pojmu


Pojem B2B je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem B2B? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Business-to-business (B2B), také business to business, je označení pro obchodní vztahy mezi obchodními společnostmi, pro jejich potřeby, které neobsluhují konečné spotřebitele v masovém měřítku. Významným rysem modelu B2B je větší důraz na logistiku a zajištění samotného obchodu, oproti důrazu na získání zákazníka, jako je tomu v případě obchodů B2C.

Další informace o pojmu B2B hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít výraz B2B ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz B2B ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo B2B ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín B2B ve Wikizdrojích

Hledat heslo B2B ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo B2B ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo B2B například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova B2B? resp. jaký je přesný význam slova B2B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu B2B, odpověď na dotaz co je to B2B?. Víte např. kdo to je George Harrison? Znáte a víte kdo je Klára Dostálová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.