Co je to?
Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Co je to B2B? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu B2B?

B2B čili bussiness to bussiness je pojmenování obchodních vztahů mezi obchodními společnostmi. Používá se tam, kde není ve větším měřítku obsloužen koncový spotřebitel. B2B tedy slouží pouze dotčeným obchodním společnostem.
Hlavním cílem není získat zákazníka, ale zajistit samotný obchod a jeho logistiku. Většinou jde o elektronickou výměnu dat nebo o zprostředkování obchodů na elektronických tržištích.


Co je to B2B? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz B2B patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, wiki, význam pojmu, co je to B2B?, význam, terminologie, synonymum, co to je, lexikon, přesný význam, slovník, formulace, odborné názvosloví, terminus technicus, pojem, definice pojmu, co znamená, definice


Pojem B2B je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem B2B? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Business-to-business (B2B), také business to business, je označení pro obchodní vztahy mezi obchodními společnostmi, pro jejich potřeby, které neobsluhují konečné spotřebitele v masovém měřítku. Významným rysem modelu B2B je větší důraz na logistiku a zajištění samotného obchodu, oproti důrazu na získání zákazníka, jako je tomu v případě obchodů B2C.

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo B2B ve vyhledávači Qwant

Najít výraz B2B ve Wikizdrojích

Hledat výraz B2B ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín B2B ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem B2B ve Wikimedia Commons

Najít pojem B2B ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo B2B například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu B2B? resp. co se skrývá pod slovem B2B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu B2B, odpověď na dotaz co je to B2B?. Víte např. kdo to je Rentiér? Znáte a víte kdo je Jan Tříska? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.