Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ketonová dieta. Co znamená slovo Ketonová dieta z kategorie Jídlo?

Co je Ketonová dieta? Definice pojmu

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ketonová dieta?

Ketonová dieta je známá též pod názvy ketogenní či proteinová dieta. V poslední době se dostala relativně do popředí mezi dietami. Podobá se Atkinsonově dietě, ze které v podstatě vychází. Je založena na konzumaci bílkovin a tuků, stejně jako na omezení přísunu sacharidů do těla. Tělo se díky tomu dostává do stavu ketózy, kdy si energii nebere ze sacharidů, které se mu nedostávají, ale čerpá ze zásoby tuků. Aby organismus zůstal ve stavu ketózy, nesmí lidské tělo přijmout více než čtyřicet gramů sacharidů. Stav ketózy však nepatří mezi úplně bezpečné, a proto se musí dieta držet s rozumem.


Co je to Ketonová dieta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ketonová dieta. Co znamená slovo Ketonová dieta z kategorie Jídlo?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Ketonová dieta) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Ketonová dieta patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: terminologie, definice pojmu, přesný výraz, co to je, odborný výraz, terminus technicus, odborné názvosloví, názvosloví, termín, synonymum, informace, pojem, slovník, heslo, co je to Ketonová dieta?, slovo, jídlo, význam


Pojem Ketonová dieta je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Ketonová dieta ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Ketonová dieta ve Wikipedii

Vyhledat heslo Ketonová dieta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ketonová dieta ve Wikimedia Commons

Hledat termín Ketonová dieta ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Ketonová dieta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ketonová dieta například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Ketonová dieta? resp. co znamená slovo Ketonová dieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ketonová dieta, odpověď na dotaz co je to Ketonová dieta?. Víte např. kdo to je Aňa Geislerová? Znáte a víte kdo je Wolverine? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?