Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ketonová dieta. Co znamená pojem Ketonová dieta z kategorie Jídlo?

Co je to Ketonová dieta? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ketonová dieta?

Ketonová dieta je známá též pod názvy ketogenní či proteinová dieta. V poslední době se dostala relativně do popředí mezi dietami. Podobá se Atkinsonově dietě, ze které v podstatě vychází. Je založena na konzumaci bílkovin a tuků, stejně jako na omezení přísunu sacharidů do těla. Tělo se díky tomu dostává do stavu ketózy, kdy si energii nebere ze sacharidů, které se mu nedostávají, ale čerpá ze zásoby tuků. Aby organismus zůstal ve stavu ketózy, nesmí lidské tělo přijmout více než čtyřicet gramů sacharidů. Stav ketózy však nepatří mezi úplně bezpečné, a proto se musí dieta držet s rozumem.


Co je to Ketonová dieta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ketonová dieta. Co znamená pojem Ketonová dieta z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ketonová dieta s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ketonová dieta se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: informace, heslo, wiki, synonymum, lexikon, definice, Ketonová dieta, definice pojmu, vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz, pojem, názvosloví, termín, co je to Ketonová dieta?, slovník, Jídlo, význam slova


Pojem Ketonová dieta je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Ketonová dieta zkuste tyto odkazy

Hledat termín Ketonová dieta ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Ketonová dieta ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ketonová dieta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Ketonová dieta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Ketonová dieta na Google.cz

Najít heslo Ketonová dieta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ketonová dieta například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ketonová dieta? resp. jaká je definice slova Ketonová dieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ketonová dieta, odpověď na dotaz co je to Ketonová dieta?. Víte např. kdo to je Odhadce? Znáte a víte kdo je Imám? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?