Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ketonová dieta. Co znamená pojem Ketonová dieta z kategorie Jídlo?

Co je to Ketonová dieta? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ketonová dieta

Ketonová dieta je známá též pod názvy ketogenní či proteinová dieta. V poslední době se dostala relativně do popředí mezi dietami. Podobá se Atkinsonově dietě, ze které v podstatě vychází. Je založena na konzumaci bílkovin a tuků, stejně jako na omezení přísunu sacharidů do těla. Tělo se díky tomu dostává do stavu ketózy, kdy si energii nebere ze sacharidů, které se mu nedostávají, ale čerpá ze zásoby tuků. Aby organismus zůstal ve stavu ketózy, nesmí lidské tělo přijmout více než čtyřicet gramů sacharidů. Stav ketózy však nepatří mezi úplně bezpečné, a proto se musí dieta držet s rozumem.


Co je to Ketonová dieta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ketonová dieta. Co znamená pojem Ketonová dieta z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Ketonová dieta) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ketonová dieta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, slovník, odborný výraz, definice, Jídlo, termín, heslo, co je to Ketonová dieta?, význam, terminologie, lexikon, informace, Jídlo, odborné názvosloví, význam pojmu, přesný výraz, co to je, slovo


Pojem Ketonová dieta je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ketonová dieta zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Ketonová dieta ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ketonová dieta ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Ketonová dieta ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Ketonová dieta ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ketonová dieta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Ketonová dieta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ketonová dieta například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Ketonová dieta? resp. co znamená slovo Ketonová dieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ketonová dieta, odpověď na dotaz co je to Ketonová dieta?. Víte např. kdo to je Matka samoživitelka? Znáte a víte kdo je Evangelík? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?