Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ketonová dieta. Co znamená pojem Ketonová dieta z kategorie Jídlo?

Co je to Ketonová dieta? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ketonová dieta

Ketonová dieta je známá též pod názvy ketogenní či proteinová dieta. V poslední době se dostala relativně do popředí mezi dietami. Podobá se Atkinsonově dietě, ze které v podstatě vychází. Je založena na konzumaci bílkovin a tuků, stejně jako na omezení přísunu sacharidů do těla. Tělo se díky tomu dostává do stavu ketózy, kdy si energii nebere ze sacharidů, které se mu nedostávají, ale čerpá ze zásoby tuků. Aby organismus zůstal ve stavu ketózy, nesmí lidské tělo přijmout více než čtyřicet gramů sacharidů. Stav ketózy však nepatří mezi úplně bezpečné, a proto se musí dieta držet s rozumem.


Co je to Ketonová dieta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ketonová dieta. Co znamená pojem Ketonová dieta z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ketonová dieta s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ketonová dieta se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam, wiki, popis, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, definice pojmu, terminologie, formulace, co je to Ketonová dieta?, názvosloví, synonymum, co to je, co znamená, Ketonová dieta, heslo, informace, termín


Pojem Ketonová dieta je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ketonová dieta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Ketonová dieta na Google.cz

Najít výraz Ketonová dieta ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ketonová dieta ve Wikimedia Commons

Najít slovo Ketonová dieta ve Wikipedii

Hledat výraz Ketonová dieta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ketonová dieta například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ketonová dieta? resp. co vlastně znamená slovo Ketonová dieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ketonová dieta, odpověď na dotaz co je to Ketonová dieta?. Víte např. kdo to je Ochlasta? Znáte a víte kdo je Petr Chmela? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?