Co je to?
Definice výrazu, termínu Šotolina. Co znamená odborný pojem Šotolina z kategorie Stavebnictví?

Co je to Šotolina? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Šotolina

Šotolina je pojem z oblasti stavebnictví. Bývá označována také jako kačírek. Jde o drobný štěrk, který vzniká jako odpad při drcení větších kamenů, popřípadě se na tuto velikost drtí kameny účelně.
Tato sypká hmota je většinou využívána pro zasypávání, například při stavbě silnic. Drobné úlomky kaneme se hodí také jako zásyp izolací. Šotolina se často nachází i na povrchu nedůležitých komunikací.


Co je to Šotolina? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Šotolina. Co znamená odborný pojem Šotolina z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Šotolina s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Šotolina je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: Šotolina, význam slova, popis, definice pojmu, odborné názvosloví, slovník, co je to Šotolina?, heslo, přesný výraz, odborný výraz, slovo, informace, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, co znamená, termín, wiki


Pojem Šotolina je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Šotolina ve Wikipedii

Vyhledat heslo Šotolina ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šotolina ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Šotolina na Google.cz

Zkusit najít termín Šotolina ve Wikislovníku

Hledat výraz Šotolina ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotolina například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Šotolina? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Šotolina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šotolina, odpověď na dotaz co je to Šotolina?. Víte např. kdo to je Michal Malátný? Znáte a víte kdo je Jan Jiráň? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci stavebnictví U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.