Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šotolina. Co znamená odborný pojem Šotolina z kategorie Stavebnictví?

Co je to Šotolina? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Šotolina?

Šotolina je pojem z oblasti stavebnictví. Bývá označována také jako kačírek. Jde o drobný štěrk, který vzniká jako odpad při drcení větších kamenů, popřípadě se na tuto velikost drtí kameny účelně.
Tato sypká hmota je většinou využívána pro zasypávání, například při stavbě silnic. Drobné úlomky kaneme se hodí také jako zásyp izolací. Šotolina se často nachází i na povrchu nedůležitých komunikací.


Co je to Šotolina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šotolina. Co znamená odborný pojem Šotolina z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Šotolina? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Šotolina patří do sekce stavebnictví

Klíčová slova: význam, terminologie, význam slova, přesný význam, definice, odborný výraz, stavebnictví, termín, stavebnictví, synonymum, lexikon, definice pojmu, co je to Šotolina?, přesný výraz, Šotolina, co znamená, slovník, co to je


Pojem Šotolina je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Šotolina

Najít pojem Šotolina na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šotolina ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Šotolina ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Šotolina ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Šotolina ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Šotolina ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotolina například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Šotolina? resp. jaká je definice slova Šotolina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šotolina, odpověď na dotaz co je to Šotolina?. Víte např. kdo to je Karel Fiala? Znáte a víte kdo je Karlie Kloss? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je stavebnictví. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.