Co je to?
Definice výrazu Kombucha. Co znamená odborný pojem Kombucha z kategorie Nápoje?

Co to je Kombucha? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kombucha?

Kombucha je léčebný nápoj známý již od starověku. Pochází z Asie, odkud se rozšířil do dalších zemí. Je znám i pod dalšími názvy, jako je kombuchové víno či čajový kefír. Kromě toho, že je kombuchový nápoj chutný, přisuzují se mu také výrazně příznivé zdravotní účinky. V minulosti se kombucha používala jako lék, později její sláva zanikala, renezanci zažívá v posledních letech.
Nápoj vzniká v roztoku cukru a čaje, ve kterém kombuchová houba žije. Má tvar terčíku a vypadá jako houba. Způsobuje kvašení a po patřičné době tak vznikne kombuchový nápoj.


Co je to Kombucha? Význam slova, termín, Definice výrazu Kombucha. Co znamená odborný pojem Kombucha z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kombucha je v sekci Nápoje

Klíčová slova: význam, informace, názvosloví, termín, co znamená, popis, Nápoje, přesný význam, slovník, definice, co je to Kombucha?, heslo, wiki, co to je, terminus technicus, Nápoje, synonymum, lexikon


Pojem Kombucha je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Kombucha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Kombucha ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Kombucha ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kombucha ve Wikimedia Commons

Najít termín Kombucha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kombucha na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombucha například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kombucha? resp. jaký je přesný význam slova Kombucha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombucha, odpověď na dotaz co je to Kombucha?. Víte např. kdo to je Platnéř? Znáte a víte kdo je Buzna? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nápoje. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?