Co je to?
Výraz, termín, definice slova Stipendium. Co znamená odborný pojem Stipendium z kategorie Školství?

Co je Stipendium?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Stipendium

Stipendium je označení pro peněžitou formu podpory studentů a také mladých vědátorů. Uděluje se po splnění určitých podmínek, kterými mohou být např. sociální či politické důvody nebo velmi úspěšné studijní výsledky a tvůrčí úspěchy.
Cílem stipendia je podpora studentů v těch aktivitách, které souvisejí se studiem. Každá vysoká škola má své stipendijní programy.


Co je to Stipendium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Stipendium. Co znamená odborný pojem Stipendium z kategorie Školství?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro Superia.cz

Definici slova Stipendium můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Stipendium je v kategorii Školství

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, přesný význam, vysvětlení, terminologie, termín, definice, význam, terminus technicus, význam pojmu, synonymum, heslo, Školství, informace, názvosloví, odborný výraz, odborné názvosloví, co to je


Pojem Stipendium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Stipendium? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Stipendium je peněžitá podpora pro studenty a mladé vědce. Je obvykle udělováno na základě politických nebo sociálních kritérií nebo na základě výjimečných studijních nebo tvůrčích výsledků.

Více informací o pojmu Stipendium lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Stipendium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Stipendium ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Stipendium na Google obrázcích

Hledat výraz Stipendium ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Stipendium na Google.cz

Hledat frázi Stipendium ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stipendium například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste zjistili co znamená Stipendium? resp. co přesně označuje termín Stipendium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stipendium, odpověď na dotaz co je to Stipendium?. Víte např. kdo to je Pokladník? Znáte a víte kdo je David Macháček? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Školství, učitelka, stipendium, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.