Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Stipendium. Co znamená pojem Stipendium z kategorie Školství?

Co to je Stipendium? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Stipendium

Stipendium je označení pro peněžitou formu podpory studentů a také mladých vědátorů. Uděluje se po splnění určitých podmínek, kterými mohou být např. sociální či politické důvody nebo velmi úspěšné studijní výsledky a tvůrčí úspěchy.
Cílem stipendia je podpora studentů v těch aktivitách, které souvisejí se studiem. Každá vysoká škola má své stipendijní programy.


Co je to Stipendium? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Stipendium. Co znamená pojem Stipendium z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Stipendium? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Stipendium patří do sekce Školství

Klíčová slova: informace, odborný výraz, co znamená, slovník, vysvětlení, lexikon, význam, definice, slovo, formulace, Stipendium, termín, Školství, odborné názvosloví, synonymum, názvosloví, terminus technicus, definice pojmu


Pojem Stipendium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít výraz Stipendium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Stipendium na Youtube

Najít termín Stipendium ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Stipendium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Stipendium ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stipendium ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Stipendium například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Stipendium? resp. co označuje slovo Stipendium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stipendium, odpověď na dotaz co je to Stipendium?. Víte např. kdo to je Altruista? Znáte a víte kdo je Derviš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.