Co je to?
Výraz, termín, definice slova Stipendium. Co znamená odborný pojem Stipendium z kategorie Školství?

Co je to Stipendium? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Stipendium?

Stipendium je označení pro peněžitou formu podpory studentů a také mladých vědátorů. Uděluje se po splnění určitých podmínek, kterými mohou být např. sociální či politické důvody nebo velmi úspěšné studijní výsledky a tvůrčí úspěchy.
Cílem stipendia je podpora studentů v těch aktivitách, které souvisejí se studiem. Každá vysoká škola má své stipendijní programy.


Co je to Stipendium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Stipendium. Co znamená odborný pojem Stipendium z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Stipendium se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Stipendium se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: definice pojmu, slovo, Školství, synonymum, přesný výraz, Školství, přesný význam, význam pojmu, odborné názvosloví, význam slova, wiki, Stipendium, názvosloví, popis, pojem, co je to Stipendium?, vysvětlení, informace


Pojem Stipendium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Stipendium? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Stipendium je peněžitá podpora pro studenty a mladé vědce. Je obvykle udělováno na základě politických nebo sociálních kritérií nebo na základě výjimečných studijních nebo tvůrčích výsledků.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Stipendium ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Stipendium ve vyhledávači Yandex

Najít termín Stipendium ve Wikislovníku

Najít slovo Stipendium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Stipendium ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Stipendium na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Stipendium například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Stipendium? resp. jaká je definice slova Stipendium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stipendium, odpověď na dotaz co je to Stipendium?. Víte např. kdo to je Val Kilmer? Znáte a víte kdo je Helena Christensen? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.