Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Stipendium. Co znamená pojem Stipendium z kategorie Školství?

Co to je Stipendium? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Stipendium

Stipendium je označení pro peněžitou formu podpory studentů a také mladých vědátorů. Uděluje se po splnění určitých podmínek, kterými mohou být např. sociální či politické důvody nebo velmi úspěšné studijní výsledky a tvůrčí úspěchy.
Cílem stipendia je podpora studentů v těch aktivitách, které souvisejí se studiem. Každá vysoká škola má své stipendijní programy.


Co je to Stipendium? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Stipendium. Co znamená pojem Stipendium z kategorie Školství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Stipendium s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Stipendium se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: termín, význam, přesný výraz, informace, definice pojmu, wiki, lexikon, Stipendium, slovník, co to je, přesný význam, význam slova, formulace, terminus technicus, odborné názvosloví, vysvětlení, Školství, Školství


Pojem Stipendium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Stipendium? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Stipendium je peněžitá podpora pro studenty a mladé vědce. Je obvykle udělováno na základě politických nebo sociálních kritérií nebo na základě výjimečných studijních nebo tvůrčích výsledků.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Stipendium ve Wikizdrojích

Najít pojem Stipendium ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stipendium ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Stipendium na Google.cz

Hledat videa s názvem Stipendium na Youtube

Hledat slovo Stipendium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Stipendium například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Stipendium? resp. co se přesně ukrývá za slovem Stipendium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stipendium, odpověď na dotaz co je to Stipendium?. Víte např. kdo to je Jan Železný? Znáte a víte kdo je Derviš? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Stipendium i v jiných kategoriích (než Školství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.