Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Stipendium. Co znamená pojem Stipendium z kategorie Školství?

Co to je Stipendium? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Stipendium

Stipendium je označení pro peněžitou formu podpory studentů a také mladých vědátorů. Uděluje se po splnění určitých podmínek, kterými mohou být např. sociální či politické důvody nebo velmi úspěšné studijní výsledky a tvůrčí úspěchy.
Cílem stipendia je podpora studentů v těch aktivitách, které souvisejí se studiem. Každá vysoká škola má své stipendijní programy.


Co je to Stipendium? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Stipendium. Co znamená pojem Stipendium z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Stipendium můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Stipendium je v kategorii Školství

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, heslo, Školství, Školství, význam slova, význam pojmu, terminus technicus, definice, Stipendium, slovo, vysvětlení, pojem, co je to Stipendium?, slovník, přesný význam, synonymum, odborné názvosloví


Pojem Stipendium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Stipendium? Definice slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Stipendium je peněžitá podpora pro studenty a mladé vědce. Je obvykle udělováno na základě politických nebo sociálních kritérií nebo na základě výjimečných studijních nebo tvůrčích výsledků.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Stipendium ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Stipendium ve Wikislovníku

Najít pojem Stipendium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Stipendium ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Stipendium na Google.cz

Hledat výraz Stipendium ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Stipendium například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Stipendium? resp. co to je Stipendium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stipendium, odpověď na dotaz co je to Stipendium?. Víte např. kdo to je Primátor? Znáte a víte kdo je Harry Potter? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.