Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google Pay. Co znamená odborný pojem Google Pay z kategorie Bankovnictví?

Co je to Google Pay? Význam slova

Co znamená termín Google Pay? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Google Pay, zkráceně G Pay, je jedním z druhů mobilní peněženky a současně celý elektronický systém plateb vyvinutý firmou Google, pomocí kterého lze platit prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, popřípadě chytrých hodinek s OS Wear. Placení je snadné a rychlé a lze ho využít na webech, obchodech i jinde. Účet uživatele je spravován buď v aplikaci, nebo na webu. Není nutné zadávat žádné platební údaje, platba se uskuteční pouze zmáčknutím příslušného tlačítka.
Údaje uživatelů jsou chráněny zabezpečením v několika úrovních vyspělým bezpečnostním systémem. Společně s užíváním Google Pay lze využívat cash backy i čerpat různé odměny. Lze také sbírat věrnostní body. Pomocí Google Pay lze rezervovat a zaplatit také letenky a vstupenky a čerpat další výhodné slevy a nabízené akce. Systém vychází z původního Android Pay a Google Wallet, k jejichž spojení došlo v roce 2018.


Co je to Google Pay? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Google Pay. Co znamená odborný pojem Google Pay z kategorie Bankovnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Google Pay) můžete sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Google Pay patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: názvosloví, wiki, co znamená, pojem, přesný výraz, synonymum, Google Pay, co je to Google Pay?, vysvětlení, definice, bankovnictví, terminologie, význam pojmu, formulace, přesný význam, slovník, odborné názvosloví, popis


Pojem Google Pay je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Google Pay? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Google Pay (G Pay, dříve Pay with Google a Android Pay) je mobilní peněženka a elektronický platební systém od firmy Google, který umožňuje placení pomocí mobilních telefonů a tabletů se systémem Android (nebo chytrých hodinek se systémem Wear OS) pomocí bezkontaktního NFC.
Dne 8. ledna 2018 byl spojen původní systém Android Pay a Google Wallet do aplikace Google Pay. Systém podporuje od května 2018 také palubní lístky (k letenkám) a vstupenky.

Pro více informací o heslu Google Pay zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Google Pay na Google.cz

Zkusit najít termín Google Pay ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Google Pay na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Google Pay ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Google Pay ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Google Pay ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Google Pay například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Google Pay? resp. jaká je definice termínu Google Pay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google Pay, odpověď na dotaz co je to Google Pay?. Víte např. kdo to je Martin Stropnický? Znáte a víte kdo je Uma Thurman? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než bankovnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?