Co je to?
Definice výrazu Glamping. Co znamená odborný pojem Glamping z kategorie Cestování?

Co to je Glamping? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Glamping

Glamping je výraz označující luxusní kempování. Název vznikl ze slov glamour nebo glamorous a camping. Pochází z Anglie, kde byl poprvé použit v roce 2005. Do slovníku se však slovo dostalo až o 11 let později. Jde o luxusní stanování, které propojuje maximální pohodlí a krásy přírody. Historie se zde setkává s moderními vymoženostmi. Jde o kempování v nadstandardně vybavených stanech, které jsou umístěné v atraktivních lokalitách. Může jít o zeleň, břeh moře nebo jiné místo s atraktivní vyhlídkou. Vybavení se odvíjí od ceny ubytování, k dispozici mají zájemci různé stanové místnosti,např. ložnice, obývací pokoj, kuchyň, terasa, sociální zařízení a podobně.
Samozřejmostí je i vybavení odpovídajícím a stylovým nábytkem. Samotnou konstrukci stanu tvoří hlavně dřevo, příbytek by měl být co nejblíže přírodě. Glamping je poměrně rozšířený a je stále více oblíbený. Oproti klasickému kempingu se jedná o dražší záležitost.


Co je to Glamping? Význam slova, termín, Definice výrazu Glamping. Co znamená odborný pojem Glamping z kategorie Cestování?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Glamping? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Glamping se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: přesný výraz, definice pojmu, co je to Glamping?, co znamená, význam pojmu, názvosloví, význam, slovo, popis, terminologie, odborný výraz, význam slova, slovník, terminus technicus, odborné názvosloví, informace, Glamping, cestování


Pojem Glamping je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Glamping

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glamping ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Glamping ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glamping ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Glamping ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Glamping ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Glamping na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Glamping například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Glamping? resp. co označuje slovo Glamping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glamping, odpověď na dotaz co je to Glamping?. Víte např. kdo to je Hana Hegerová? Znáte a víte kdo je Copywriter? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než cestování). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?