Co je to?
Výraz, termín, definice slova Glamping. Co znamená odborný pojem Glamping z kategorie Cestování?

Co je to Glamping? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Glamping?

Glamping je výraz označující luxusní kempování. Název vznikl ze slov glamour nebo glamorous a camping. Pochází z Anglie, kde byl poprvé použit v roce 2005. Do slovníku se však slovo dostalo až o 11 let později. Jde o luxusní stanování, které propojuje maximální pohodlí a krásy přírody. Historie se zde setkává s moderními vymoženostmi. Jde o kempování v nadstandardně vybavených stanech, které jsou umístěné v atraktivních lokalitách. Může jít o zeleň, břeh moře nebo jiné místo s atraktivní vyhlídkou. Vybavení se odvíjí od ceny ubytování, k dispozici mají zájemci různé stanové místnosti,např. ložnice, obývací pokoj, kuchyň, terasa, sociální zařízení a podobně.
Samozřejmostí je i vybavení odpovídajícím a stylovým nábytkem. Samotnou konstrukci stanu tvoří hlavně dřevo, příbytek by měl být co nejblíže přírodě. Glamping je poměrně rozšířený a je stále více oblíbený. Oproti klasickému kempingu se jedná o dražší záležitost.


Co je to Glamping? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Glamping. Co znamená odborný pojem Glamping z kategorie Cestování?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Glamping s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Glamping je v kategorii cestování

Klíčová slova: Glamping, co znamená, heslo, názvosloví, cestování, slovo, termín, cestování, význam, odborné názvosloví, vysvětlení, synonymum, terminologie, význam slova, terminus technicus, odborný výraz, přesný výraz, slovník


Pojem Glamping je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Glamping ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Glamping na Youtube

Najít heslo Glamping ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glamping ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Glamping na Google.cz

Hledat výraz Glamping ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Glamping například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Glamping? resp. jaký je význam slova Glamping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glamping, odpověď na dotaz co je to Glamping?. Víte např. kdo to je Klára Kolouchová? Znáte a víte kdo je Hynek Kmoníček? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než cestování. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?