Co je to?
Odborný výraz, definice slova Glamping. Co znamená pojem Glamping z kategorie Cestování?

Co je Glamping? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Glamping

Glamping je výraz označující luxusní kempování. Název vznikl ze slov glamour nebo glamorous a camping. Pochází z Anglie, kde byl poprvé použit v roce 2005. Do slovníku se však slovo dostalo až o 11 let později. Jde o luxusní stanování, které propojuje maximální pohodlí a krásy přírody. Historie se zde setkává s moderními vymoženostmi. Jde o kempování v nadstandardně vybavených stanech, které jsou umístěné v atraktivních lokalitách. Může jít o zeleň, břeh moře nebo jiné místo s atraktivní vyhlídkou. Vybavení se odvíjí od ceny ubytování, k dispozici mají zájemci různé stanové místnosti,např. ložnice, obývací pokoj, kuchyň, terasa, sociální zařízení a podobně.
Samozřejmostí je i vybavení odpovídajícím a stylovým nábytkem. Samotnou konstrukci stanu tvoří hlavně dřevo, příbytek by měl být co nejblíže přírodě. Glamping je poměrně rozšířený a je stále více oblíbený. Oproti klasickému kempingu se jedná o dražší záležitost.


Co je to Glamping? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Glamping. Co znamená pojem Glamping z kategorie Cestování?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text s definicí výrazu Glamping doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Glamping se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: terminologie, synonymum, přesný význam, co je to Glamping?, odborné názvosloví, definice pojmu, slovník, cestování, definice, formulace, vysvětlení, cestování, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, informace, slovo, wiki


Pojem Glamping je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glamping ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Glamping na Youtube

Najít termín Glamping ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Glamping na Google obrázcích

Najít heslo Glamping ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Glamping ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Glamping například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Nyní již víte co znamená slovo Glamping? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Glamping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glamping, odpověď na dotaz co je to Glamping?. Víte např. kdo to je Marie Kyselková? Znáte a víte kdo je Štěpán Mátl? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než cestování). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?