Co je to?
Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Co to je Ztracené bednění? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ztracené bednění

Ztracené bednění se používá při stavbě zdí, plotů a různých základů. Při použití ztraceného bednění není nutné šalování, tedy obvyklé dřevěné bednění. Jedná se o duté tvarovky. Do vnitřní dutiny se lije beton a je tak zajištěno jednoduché, přesné a pevné bednění.
Ztracené bednění je vyráběno z různých materiálů, k nejužívanějším patří lisované materiály, vibrovaný beton, polystyren. Délka bývá jednotná – 50 cm, šířku je možno zvolit – nejčastěji se jedná o 20,30 nebo 40 cm.


Co je to Ztracené bednění? Význam slova, termín, Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ztracené bednění? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ztracené bednění se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: Technika, definice pojmu, odborný výraz, Ztracené bednění, popis, názvosloví, přesný význam, co to je, synonymum, odborné názvosloví, význam slova, wiki, slovo, co znamená, definice, význam pojmu, pojem, význam


Pojem Ztracené bednění je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Ztracené bednění?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Ztracené bednění (podle německy: Verlorene Schalung), lépe zabudované bednění je forma pro uložení čerstvého betonu, která se neodstraňuje a zůstává trvalou součástí vybudované konstrukce.

Další zdroje informací o slovu Ztracené bednění

Vyhledat pojem Ztracené bednění ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ztracené bednění ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Ztracené bednění na Google.cz

Vyhledat heslo Ztracené bednění ve Wikizdrojích

Hledat termín Ztracené bednění ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Ztracené bednění ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztracené bednění například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Ztracené bednění? resp. jaký je význam pojmu Ztracené bednění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ztracené bednění, odpověď na dotaz co je to Ztracené bednění?. Víte např. kdo to je Tim Burton? Znáte a víte kdo je Dragoun? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.