Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ztracené bednění. Co znamená pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Co je Ztracené bednění? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ztracené bednění

Ztracené bednění se používá při stavbě zdí, plotů a různých základů. Při použití ztraceného bednění není nutné šalování, tedy obvyklé dřevěné bednění. Jedná se o duté tvarovky. Do vnitřní dutiny se lije beton a je tak zajištěno jednoduché, přesné a pevné bednění.
Ztracené bednění je vyráběno z různých materiálů, k nejužívanějším patří lisované materiály, vibrovaný beton, polystyren. Délka bývá jednotná – 50 cm, šířku je možno zvolit – nejčastěji se jedná o 20,30 nebo 40 cm.


Co je to Ztracené bednění? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ztracené bednění. Co znamená pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ztracené bednění sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Ztracené bednění patří do sekce technika

Klíčová slova: definice, terminologie, pojem, slovo, lexikon, odborný výraz, formulace, přesný výraz, odborné názvosloví, definice pojmu, co znamená, informace, Ztracené bednění, heslo, význam pojmu, popis, názvosloví, vysvětlení


Pojem Ztracené bednění je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Ztracené bednění?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Ztracené bednění (podle německy: Verlorene Schalung), lépe zabudované bednění je forma pro uložení čerstvého betonu, která se neodstraňuje a zůstává trvalou součástí vybudované konstrukce.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ztracené bednění ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ztracené bednění na Youtube

Najít pojem Ztracené bednění ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Ztracené bednění na Google.cz

Hledat heslo Ztracené bednění ve Wikizdrojích

Najít heslo Ztracené bednění ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztracené bednění například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ztracené bednění? resp. jaký je význam slova Ztracené bednění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ztracené bednění, odpověď na dotaz co je to Ztracené bednění?. Víte např. kdo to je Sunnita? Znáte a víte kdo je Leonid Iljič Brežněv? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než technika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.