Co je to?
Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Co to je Ztracené bednění? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ztracené bednění

Ztracené bednění se používá při stavbě zdí, plotů a různých základů. Při použití ztraceného bednění není nutné šalování, tedy obvyklé dřevěné bednění. Jedná se o duté tvarovky. Do vnitřní dutiny se lije beton a je tak zajištěno jednoduché, přesné a pevné bednění.
Ztracené bednění je vyráběno z různých materiálů, k nejužívanějším patří lisované materiály, vibrovaný beton, polystyren. Délka bývá jednotná – 50 cm, šířku je možno zvolit – nejčastěji se jedná o 20,30 nebo 40 cm.


Co je to Ztracené bednění? Význam slova, termín, Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ztracené bednění sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ztracené bednění patří do sekce Technika

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, definice pojmu, co je to Ztracené bednění?, význam pojmu, formulace, heslo, popis, terminologie, termín, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, Ztracené bednění, terminus technicus, co znamená, význam slova, odborné názvosloví


Pojem Ztracené bednění je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ztracené bednění? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ztracené bednění (podle německy: Verlorene Schalung), lépe zabudované bednění je forma pro uložení čerstvého betonu, která se neodstraňuje a zůstává trvalou součástí vybudované konstrukce.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít pojem Ztracené bednění ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Ztracené bednění ve Wikizdrojích

Hledat pojem Ztracené bednění ve Wikislovníku

Najít pojem Ztracené bednění na Google.cz

Zkusit najít heslo Ztracené bednění ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ztracené bednění ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztracené bednění například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Ztracené bednění? resp. co vlastně znamená slovo Ztracené bednění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ztracené bednění, odpověď na dotaz co je to Ztracené bednění?. Víte např. kdo to je Aleš Zavoral? Znáte a víte kdo je Ťulpas? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ztracené bednění v jiné sekci než Technika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.