Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ztracené bednění. Co znamená pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Co je to Ztracené bednění? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ztracené bednění?

Ztracené bednění se používá při stavbě zdí, plotů a různých základů. Při použití ztraceného bednění není nutné šalování, tedy obvyklé dřevěné bednění. Jedná se o duté tvarovky. Do vnitřní dutiny se lije beton a je tak zajištěno jednoduché, přesné a pevné bednění.
Ztracené bednění je vyráběno z různých materiálů, k nejužívanějším patří lisované materiály, vibrovaný beton, polystyren. Délka bývá jednotná – 50 cm, šířku je možno zvolit – nejčastěji se jedná o 20,30 nebo 40 cm.


Co je to Ztracené bednění? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ztracené bednění. Co znamená pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ztracené bednění s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Ztracené bednění se nachází v kategorii technika

Klíčová slova: co je to Ztracené bednění?, přesný výraz, přesný význam, význam slova, názvosloví, wiki, vysvětlení, odborný výraz, Ztracené bednění, co to je, význam, technika, slovník, co znamená, definice, termín, synonymum, odborné názvosloví


Pojem Ztracené bednění je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Ztracené bednění?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Ztracené bednění (podle německy: Verlorene Schalung), lépe zabudované bednění je forma pro uložení čerstvého betonu, která se neodstraňuje a zůstává trvalou součástí vybudované konstrukce.

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Ztracené bednění ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Ztracené bednění ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Ztracené bednění ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ztracené bednění na Youtube

Hledat heslo Ztracené bednění ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Ztracené bednění na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztracené bednění například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Ztracené bednění? resp. co znamená Ztracené bednění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ztracené bednění, odpověď na dotaz co je to Ztracené bednění?. Víte např. kdo to je John Stuart Mill? Znáte a víte kdo je Simona Halep? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Ztracené bednění i v jiné sekci než je kategorie technika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.