Co je to?
Výraz, termín, definice slova Osobuko. Co znamená odborný pojem Osobuko z kategorie Jídlo?

Co je to Osobuko? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Osobuko?

Osobuko, v původní italské podobě psáno ossobuco, je název pro milánskou specialitu. Jedná se o plátek telecí kližky dušený s bílým vínem, se zeleninou a s vývarem. Podává se s milánským rizotem. Starší verze pokrmu zahrnuje z koření skořici a bobkkový list, v novějším receptu najdeme rajčata, celer, mrkev a cibuli.


Co je to Osobuko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Osobuko. Co znamená odborný pojem Osobuko z kategorie Jídlo?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Osobuko můžete samozřejmě sdílet s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Osobuko je v sekci jídlo

Klíčová slova: heslo, jídlo, popis, slovo, vysvětlení, informace, lexikon, jídlo, význam slova, přesný výraz, pojem, formulace, co znamená, odborný výraz, co je to Osobuko?, terminus technicus, definice pojmu, slovník


Pojem Osobuko je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Osobuko? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Ossobuco (osobuko) je milánská specialita z plátků telecí kližky přeseknutých přes morkovou kost dušených se zeleninou, bílým vínem a vývarem. Často bývá doplněno omáčkou zvanou gremolata a tradičně se podává s risotto alla milanese, rizotem po milánsku.

Osobuko

Jedna z variant pokrmu Osobuko z amerického města Tulsa. Autor: Promking, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain
Jedna z variant pokrmu Osobuko z amerického města Tulsa. Autor: Promking, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain


Další zdroje informací o slovu Osobuko

Hledat videa s názvem Osobuko na Youtube

Hledat pojem Osobuko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Osobuko ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Osobuko ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Osobuko na Google.cz

Zkusit najít termín Osobuko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Osobuko například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Osobuko? resp. co je to Osobuko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osobuko, odpověď na dotaz co je to Osobuko?. Víte např. kdo to je Boris Cvek? Znáte a víte kdo je Jiří Langmajer? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.