Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Osobuko. Co znamená pojem Osobuko z kategorie Jídlo?

Co to je Osobuko? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Osobuko?

Osobuko, v původní italské podobě psáno ossobuco, je název pro milánskou specialitu. Jedná se o plátek telecí kližky dušený s bílým vínem, se zeleninou a s vývarem. Podává se s milánským rizotem. Starší verze pokrmu zahrnuje z koření skořici a bobkkový list, v novějším receptu najdeme rajčata, celer, mrkev a cibuli.


Co je to Osobuko? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Osobuko. Co znamená pojem Osobuko z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Osobuko? Pak se o ní podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Osobuko je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, definice, synonymum, wiki, informace, význam pojmu, heslo, formulace, názvosloví, význam, popis, lexikon, pojem, význam slova, slovo, Jídlo, co znamená, terminologie


Pojem Osobuko je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Osobuko? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ossobuco (osobuko) je milánská specialita z plátků telecí kližky přeseknutých přes morkovou kost dušených se zeleninou, bílým vínem a vývarem. Často bývá doplněno omáčkou zvanou gremolata a tradičně se podává s risotto alla milanese, rizotem po milánsku.

Osobuko

Jedna z variant pokrmu Osobuko z amerického města Tulsa. Autor: Promking, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain
Jedna z variant pokrmu Osobuko z amerického města Tulsa. Autor: Promking, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain


Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Osobuko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Osobuko ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Osobuko ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Osobuko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Osobuko ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Osobuko ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Osobuko například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Osobuko? resp. co přesně znamená slovo Osobuko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osobuko, odpověď na dotaz co je to Osobuko?. Víte např. kdo to je Dominik Hašek? Znáte a víte kdo je Dysgrafik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Osobuko v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.