Co je to?
Výraz, termín, definice slova Osobuko. Co znamená odborný pojem Osobuko z kategorie Jídlo?

Co je to Osobuko? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Osobuko?

Osobuko, v původní italské podobě psáno ossobuco, je název pro milánskou specialitu. Jedná se o plátek telecí kližky dušený s bílým vínem, se zeleninou a s vývarem. Podává se s milánským rizotem. Starší verze pokrmu zahrnuje z koření skořici a bobkkový list, v novějším receptu najdeme rajčata, celer, mrkev a cibuli.


Co je to Osobuko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Osobuko. Co znamená odborný pojem Osobuko z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Osobuko? s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Osobuko je v sekci jídlo

Klíčová slova: formulace, přesný význam, terminus technicus, vysvětlení, co je to Osobuko?, názvosloví, wiki, terminologie, význam slova, odborné názvosloví, heslo, termín, přesný výraz, popis, lexikon, slovník, synonymum, co znamená


Pojem Osobuko je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Osobuko? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Ossobuco (osobuko) je milánská specialita z plátků telecí kližky přeseknutých přes morkovou kost dušených se zeleninou, bílým vínem a vývarem. Často bývá doplněno omáčkou zvanou gremolata a tradičně se podává s risotto alla milanese, rizotem po milánsku.

Osobuko

Jedna z variant pokrmu Osobuko z amerického města Tulsa. Autor: Promking, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain
Jedna z variant pokrmu Osobuko z amerického města Tulsa. Autor: Promking, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain


Pro více informací o heslu Osobuko zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Osobuko na Google.cz

Vyhledat heslo Osobuko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Osobuko ve vyhledávači Qwant

Najít termín Osobuko ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Osobuko ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Osobuko ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Osobuko například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Osobuko? resp. co je to Osobuko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osobuko, odpověď na dotaz co je to Osobuko?. Víte např. kdo to je Nadija Savčenková? Znáte a víte kdo je Josef Somr? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.