Co je to?
Výraz, termín, definice slova Konfitování. Co znamená odborný pojem Konfitování z kategorie Jídlo?

Co je to Konfitování? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Konfitování?

Konfitování je označení pro druh úpravy masa. Jedná se o velmi pomalou tepelnou úpravu. Maso je nejdříve marinováno v koření a soli. Poté se několik hodin dusí v tuku a vlastní šťávě. Při konfitování se často používá sádlo.
Dušení v horkém sádle zaručuje, že maso nevyschne a zůstane šťavnaté. Konfituje se vepřové maso nebo drůbež, hlavně kachny a husy. Konfitování dříve znamenalo konzervování. Nasolené maso se zalilo rozpuštěným sádlem a zavařilo. Zatuhlé maso se sádlem bylo uloženo v chladu a vydrželo dlouhou dobu.


Co je to Konfitování? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Konfitování. Co znamená odborný pojem Konfitování z kategorie Jídlo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Konfitování můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Konfitování je v kategorii jídlo

Klíčová slova: význam, definice pojmu, jídlo, přesný výraz, informace, jídlo, pojem, Konfitování, formulace, synonymum, slovo, terminus technicus, význam pojmu, odborné názvosloví, heslo, terminologie, co je to Konfitování?, vysvětlení


Pojem Konfitování je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Konfitování hledejte v níže uvedených zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Konfitování ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Konfitování na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konfitování ve Wikimedia Commons

Najít heslo Konfitování ve Wikislovníku

Hledat termín Konfitování na Google.cz

Zkusit najít pojem Konfitování ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Konfitování například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Konfitování? resp. co znamená Konfitování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konfitování, odpověď na dotaz co je to Konfitování?. Víte např. kdo to je Signalista? Znáte a víte kdo je Martina Sáblíková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!