Co je to?
Výraz, termín, definice slova De facto. Co znamená odborný pojem De facto z kategorie Právo?

Co je to De facto? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu De facto?

De facto znamená "ve skutečnosti".


Co je to De facto? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova De facto. Co znamená odborný pojem De facto z kategorie Právo?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova De facto? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem De facto je v kategorii právo

Klíčová slova: pojem, termín, De facto, právo, synonymum, odborný výraz, význam pojmu, co je to De facto?, definice pojmu, slovo, slovník, přesný výraz, wiki, terminus technicus, popis, lexikon, definice, co to je


Pojem De facto je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu De facto píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

De facto je latinský výraz vyjadřující „ve skutečnosti“ nebo „v praxi“. Často se používá jako protiklad k latinskému de iure (což znamená „podle práva“) v případech, kdy se skutečnost nebo praxe odlišuje od právních předpisů a jiných regulací.

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo De facto ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem De facto ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem De facto na Youtube

Hledat pojem De facto ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo De facto ve Wikislovníku

Hledat výraz De facto ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo De facto například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to De facto? resp. co se vlastně skrývá pod slovem De facto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu De facto, odpověď na dotaz co je to De facto?. Víte např. kdo to je David Rusňák? Znáte a víte kdo je Gérard Depardieu? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci právo U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.