Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Co to je De facto? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu De facto

De facto znamená "ve skutečnosti".


Co je to De facto? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín De facto? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem De facto se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: wiki, definice, vysvětlení, slovník, význam slova, Právo, odborný výraz, synonymum, odborné názvosloví, De facto, terminus technicus, heslo, přesný význam, význam, co je to De facto?, popis, názvosloví, lexikon


Pojem De facto je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem De facto? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

De facto je latinský výraz vyjadřující „ve skutečnosti“ nebo „v praxi“. Často se používá jako protiklad k latinskému de iure (což znamená „podle práva“) v případech, kdy se skutečnost nebo praxe odlišuje od právních předpisů a jiných regulací.

Další zdroje informací

Najít výraz De facto na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo De facto ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem De facto na Youtube

Najít pojem De facto ve Wikislovníku

Hledat termín De facto ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem De facto ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo De facto například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova De facto? resp. jaký je přesný význam slova De facto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu De facto, odpověď na dotaz co je to De facto?. Víte např. kdo to je Anatom? Znáte a víte kdo je Amber Heard? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.