Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Co to je De facto? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla De facto?

De facto znamená "ve skutečnosti".


Co je to De facto? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín De facto patří do kategorie Právo

Klíčová slova: vysvětlení, termín, definice, co to je, přesný výraz, synonymum, De facto, Právo, slovo, pojem, terminus technicus, co je to De facto?, informace, slovník, význam slova, formulace, význam pojmu, odborné názvosloví


Pojem De facto je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu De facto?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

De facto je latinský výraz vyjadřující „ve skutečnosti“ nebo „v praxi“. Často se používá jako protiklad k latinskému de iure (což znamená „podle práva“) v případech, kdy se skutečnost nebo praxe odlišuje od právních předpisů a jiných regulací.

Více informací o pojmu De facto lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz De facto ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem De facto na Youtube

Najít heslo De facto ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem De facto ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo De facto ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín De facto ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo De facto například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená De facto? resp. co se přesně ukrývá za slovem De facto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu De facto, odpověď na dotaz co je to De facto?. Víte např. kdo to je Fryderyk Chopin? Znáte a víte kdo je Chris Evans? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu De facto i v jiných kategoriích (než Právo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.