Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Co to je De facto? Význam slova

Co znamená termín De facto? Vysvětlení pojmu, definice hesla

De facto znamená "ve skutečnosti".


Co je to De facto? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (De facto) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo De facto patří do kategorie Právo

Klíčová slova: co je to De facto?, význam pojmu, odborné názvosloví, terminus technicus, heslo, informace, popis, definice, lexikon, slovo, slovník, De facto, formulace, odborný výraz, synonymum, názvosloví, co to je, co znamená


Pojem De facto je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu De facto můžete dozvědět následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

De facto je latinský výraz vyjadřující „ve skutečnosti“ nebo „v praxi“. Často se používá jako protiklad k latinskému de iure (což znamená „podle práva“) v případech, kdy se skutečnost nebo praxe odlišuje od právních předpisů a jiných regulací.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz De facto ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín De facto ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem De facto na Google.cz

Vyhledat pojem De facto ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo De facto ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz De facto ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo De facto například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova De facto? resp. co znamená De facto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu De facto, odpověď na dotaz co je to De facto?. Víte např. kdo to je Ajznboňák? Znáte a víte kdo je Amber Heard? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.