Co je to?
Výraz, termín, definice slova Synergie. Co znamená odborný pojem Synergie z kategorie Filozofie?

Co je to Synergie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Synergie

Synergie je v původním významu spolupráce nebo společné působení. Existuje i jako náboženský pojem pro označení spolupráce člověka a Boha. V podstatě se jedná o to, že účinek společného působení několika složek je vyšší, než pouhý součet účinků těchto složek. Se zvyšujícím se počtem navíc účinek společného působení stále roste. Jedná se o tzv. synergický efekt. Tento efekt je využíván např. v lékařství při vzájemném působení léků nebo v manažerské praxi jako jeden z klíčových prvků týmové spolupráce.


Co je to Synergie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Synergie. Co znamená odborný pojem Synergie z kategorie Filozofie?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Synergie? s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Synergie je v sekci filozofie

Klíčová slova: heslo, synonymum, slovo, přesný výraz, názvosloví, wiki, terminus technicus, význam pojmu, filozofie, lexikon, vysvětlení, slovník, přesný význam, Synergie, co znamená, formulace, pojem, definice


Pojem Synergie je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Synergie? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Synergie (z řec. syn-ergazomai, spolu-pracovat) znamená spolupráci, společné působení. Označuje situace, kdy výsledný účinek současně působících složek je větší než souhrn účinků jednotlivých složek. Někdy se symbolicky vyjadřuje jako „1+1>2“.

Linky na další online zdroje

Najít výraz Synergie ve Wikizdrojích

Hledat termín Synergie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Synergie ve Wikimedia Commons

Najít heslo Synergie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Synergie na Google.cz

Hledat videa s názvem Synergie na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Synergie například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Synergie? resp. co se přesně ukrývá za slovem Synergie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Synergie, odpověď na dotaz co je to Synergie?. Víte např. kdo to je Stevie Wonder? Znáte a víte kdo je Saruman? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je filozofie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.