Co je to?
Definice výrazu Synergie. Co znamená odborný pojem Synergie z kategorie Filozofie?

Co to je Synergie? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Synergie

Synergie je v původním významu spolupráce nebo společné působení. Existuje i jako náboženský pojem pro označení spolupráce člověka a Boha. V podstatě se jedná o to, že účinek společného působení několika složek je vyšší, než pouhý součet účinků těchto složek. Se zvyšujícím se počtem navíc účinek společného působení stále roste. Jedná se o tzv. synergický efekt. Tento efekt je využíván např. v lékařství při vzájemném působení léků nebo v manažerské praxi jako jeden z klíčových prvků týmové spolupráce.


Co je to Synergie? Význam slova, termín, Definice výrazu Synergie. Co znamená odborný pojem Synergie z kategorie Filozofie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Synergie) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Synergie patří do kategorie Filozofie

Klíčová slova: co znamená, wiki, popis, slovník, vysvětlení, slovo, Synergie, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, termín, co to je, informace, formulace, definice, Filozofie, přesný význam, co je to Synergie?


Pojem Synergie je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Synergie?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Synergie (z řec. syn-ergazomai, spolu-pracovat) znamená spolupráci, společné působení. Označuje situace, kdy výsledný účinek současně působících složek je větší než souhrn účinků jednotlivých složek. Někdy se symbolicky vyjadřuje jako „1+1>2“.

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Synergie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Synergie ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Synergie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Synergie na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Synergie ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Synergie ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Synergie například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Synergie? resp. jaký je význam pojmu Synergie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Synergie, odpověď na dotaz co je to Synergie?. Víte např. kdo to je Šemík? Znáte a víte kdo je Robert Kiyosaki? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Filozofie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.