Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kulajda. Co znamená pojem Kulajda z kategorie Jídlo?

Co je to Kulajda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kulajda

Kulajda je označení pro druh polévky. Existují různé recepty, ale všem je společné to, že se jedná o bílou polévku, do níž se přidává smetana, koření, kopr, někdy vajíčka, brambory či houby. Kulajda je hustá, konzistencí připomíná spíše omáčku. Je velmi chutná, ale je potřeba počítat s tím, že se nejedná zrovna o dietní pokrm.


Co je to Kulajda? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kulajda. Co znamená pojem Kulajda z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kulajda s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kulajda se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovník, definice, význam, význam slova, heslo, přesný význam, formulace, vysvětlení, informace, synonymum, co je to Kulajda?, názvosloví, co to je, odborné názvosloví, definice pojmu, pojem, odborný výraz, význam pojmu


Pojem Kulajda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kulajda? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kulajda je typická bílá polévka, která se skládá z vody, smetany, koření, vajíčka, kopru a brambor. Typická je pro svoji vysokou hustotu, bílou barvu a charakteristickou chuť. Pro přípravu kulajdy neexistuje jednotný recept, který by byl univerzální. Vyskytuje se mnoho variant, které se odlišují kořením a dalšími přísadami přidávanými do polévky. Občas se kulajda pro svoji sytost podává jako samostatný hlavní chod místo předkrmu.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít výraz Kulajda ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kulajda na Youtube

Najít slovo Kulajda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Kulajda ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Kulajda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Kulajda na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kulajda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kulajda? resp. co znamená Kulajda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kulajda, odpověď na dotaz co je to Kulajda?. Víte např. kdo to je Keškař? Znáte a víte kdo je Sandra Nováková? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kulajda i v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.