Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kulajda. Co znamená pojem Kulajda z kategorie Jídlo?

Co je to Kulajda? Význam slova

Co znamená termín Kulajda? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kulajda je označení pro druh polévky. Existují různé recepty, ale všem je společné to, že se jedná o bílou polévku, do níž se přidává smetana, koření, kopr, někdy vajíčka, brambory či houby. Kulajda je hustá, konzistencí připomíná spíše omáčku. Je velmi chutná, ale je potřeba počítat s tím, že se nejedná zrovna o dietní pokrm.


Co je to Kulajda? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kulajda. Co znamená pojem Kulajda z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kulajda doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kulajda se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovník, lexikon, termín, terminus technicus, popis, přesný význam, význam, co znamená, co to je, Kulajda, vysvětlení, názvosloví, heslo, Jídlo, Jídlo, slovo, terminologie, synonymum


Pojem Kulajda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Kulajda můžete dozvědět následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kulajda je typická bílá polévka, která se skládá z vody, smetany, koření, vajíčka, kopru a brambor. Typická je pro svoji vysokou hustotu, bílou barvu a charakteristickou chuť. Pro přípravu kulajdy neexistuje jednotný recept, který by byl univerzální. Vyskytuje se mnoho variant, které se odlišují kořením a dalšími přísadami přidávanými do polévky. Občas se kulajda pro svoji sytost podává jako samostatný hlavní chod místo předkrmu.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Kulajda na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kulajda ve Wikimedia Commons

Hledat termín Kulajda ve Wikizdrojích

Hledat heslo Kulajda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Kulajda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Kulajda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kulajda například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kulajda? resp. jaký je přesný význam slova Kulajda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kulajda, odpověď na dotaz co je to Kulajda?. Víte např. kdo to je Dramatik? Znáte a víte kdo je Despota? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.