Co je to?
Definice výrazu Lymfodrenáž. Co znamená odborný pojem Lymfodrenáž z kategorie Lékařství?

Co to je Lymfodrenáž? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Lymfodrenáž

Slovo lymfodrenáž je v dnešní době velmi frekventované, a to zejména v souvislosti s kosmetickými úpravami zevnějšku. Lymfodrenáž, jinak také nazývaná lymfatická masáž, je typem masáže založeným na rytmickém hnětení svalů za účelem povzbuzení proudění mízy (lymfy) v těle. Lymfodrenáž by měla napomáhat odstranění celulitidy, jednoho z největších "strašáků" (nejen) celebrit. Lymfodrenáž má ale využití i jako účinná léčebná metoda např. při léčbě chronických otoků. Na provádění lymfodrenáže existují také přístroje.


Co je to Lymfodrenáž? Význam slova, termín, Definice výrazu Lymfodrenáž. Co znamená odborný pojem Lymfodrenáž z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Lymfodrenáž se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, co je to Lymfodrenáž?, termín, Lékařství, wiki, formulace, slovo, pojem, popis, vysvětlení, terminologie, terminus technicus, informace, odborný výraz, co to je, význam, názvosloví


Pojem Lymfodrenáž je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz Lymfodrenáž ve Wikipedii

Vyhledat termín Lymfodrenáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Lymfodrenáž ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Lymfodrenáž na Google.cz

Vyhledat heslo Lymfodrenáž ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Lymfodrenáž na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lymfodrenáž například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Lymfodrenáž? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Lymfodrenáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lymfodrenáž, odpověď na dotaz co je to Lymfodrenáž?. Víte např. kdo to je Martin Stropnický? Znáte a víte kdo je Umělec? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde