Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Co je Dual sim? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Dual sim

Dual sim je označení pro zařízení, ve kterém je možno využívat dvě SIM karty současně. Původně bylo nutné přepínání mezi oběma kartami, to již v současnosti není potřeba. Dual sim je populární zvláště tam, kde je potřeba používat jak soukromý, tak služební telefon. Díky dual sim nemusí mít uživatel dva telefony a vystačí pouze s jedním zařízením. Při volání a přijímání funguje aktivní kanál a druhý je ignorován. Lze využívat i různé sítě. Dual sim umožňuje i vedení dvou odlišných telefonních seznamů.
Většina moderních chytrých telefonů používá tzv. hybridní dual sim slot pro druhou sim kartu. V telefonu je možné mít buď druhou sim kartu nebo micro SD kartu rozšiřující datové úložiště telefonu.


Co je to Dual sim? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Dual sim? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Dual sim je v kategorii hardware

Klíčová slova: přesný význam, názvosloví, Dual sim, informace, wiki, význam, co je to Dual sim?, formulace, co to je, význam slova, definice pojmu, přesný výraz, definice, odborné názvosloví, popis, slovo, synonymum, odborný výraz


Pojem Dual sim je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Dual sim telefon

Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA
Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA


Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dual sim ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Dual sim ve Wikislovníku

Hledat heslo Dual sim ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Dual sim ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Dual sim ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Dual sim ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual sim například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní již víte co znamená slovo Dual sim? resp. jaký je význam slova Dual sim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual sim, odpověď na dotaz co je to Dual sim?. Víte např. kdo to je František Koláček? Znáte a víte kdo je Patrik Kořenář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než hardware). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.