Co je to?
Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Co to je Dual sim? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dual sim

Dual sim je označení pro zařízení, ve kterém je možno využívat dvě SIM karty současně. Původně bylo nutné přepínání mezi oběma kartami, to již v současnosti není potřeba. Dual sim je populární zvláště tam, kde je potřeba používat jak soukromý, tak služební telefon. Díky dual sim nemusí mít uživatel dva telefony a vystačí pouze s jedním zařízením. Při volání a přijímání funguje aktivní kanál a druhý je ignorován. Lze využívat i různé sítě. Dual sim umožňuje i vedení dvou odlišných telefonních seznamů.


Co je to Dual sim? Význam slova, termín, Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Dual sim sdílejte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Dual sim je v kategorii Hardware

Klíčová slova: slovník, co je to Dual sim?, co znamená, Hardware, Hardware, odborné názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, definice, lexikon, terminologie, názvosloví, popis, přesný výraz, význam, pojem, slovo, definice pojmu


Pojem Dual sim je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dual sim ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Dual sim ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Dual sim ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Dual sim ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Dual sim ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Dual sim ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual sim například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Dual sim? resp. co je to Dual sim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual sim, odpověď na dotaz co je to Dual sim?. Víte např. kdo to je Havíř? Znáte a víte kdo je Gustav Mahler? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.