Co je to?
Definice odborného termínu, slova Dual sim. Co znamená pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Co je to Dual sim? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dual sim?

Dual sim je označení pro zařízení, ve kterém je možno využívat dvě SIM karty současně. Původně bylo nutné přepínání mezi oběma kartami, to již v současnosti není potřeba. Dual sim je populární zvláště tam, kde je potřeba používat jak soukromý, tak služební telefon. Díky dual sim nemusí mít uživatel dva telefony a vystačí pouze s jedním zařízením. Při volání a přijímání funguje aktivní kanál a druhý je ignorován. Lze využívat i různé sítě. Dual sim umožňuje i vedení dvou odlišných telefonních seznamů.
Většina moderních chytrých telefonů používá tzv. hybridní dual sim slot pro druhou sim kartu. V telefonu je možné mít buď druhou sim kartu nebo micro SD kartu rozšiřující datové úložiště telefonu.


Co je to Dual sim? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Dual sim. Co znamená pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Dual sim je v sekci hardware

Klíčová slova: heslo, Dual sim, odborný výraz, termín, co je to Dual sim?, odborné názvosloví, terminus technicus, popis, přesný význam, význam slova, názvosloví, informace, význam, wiki, definice, slovník, přesný výraz, definice pojmu


Pojem Dual sim je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Dual sim telefon

Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA
Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA


Další informační zdroje o slovu Dual sim

Hledat termín Dual sim ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Dual sim ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Dual sim na Youtube

Zkusit najít slovo Dual sim ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dual sim ve Wikimedia Commons

Najít termín Dual sim ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual sim například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Dual sim? resp. co znamená výraz Dual sim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual sim, odpověď na dotaz co je to Dual sim?. Víte např. kdo to je Kretén? Znáte a víte kdo je Karel Kryl? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hardware). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.