Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Co je to Dual sim? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dual sim?

Dual sim je označení pro zařízení, ve kterém je možno využívat dvě SIM karty současně. Původně bylo nutné přepínání mezi oběma kartami, to již v současnosti není potřeba. Dual sim je populární zvláště tam, kde je potřeba používat jak soukromý, tak služební telefon. Díky dual sim nemusí mít uživatel dva telefony a vystačí pouze s jedním zařízením. Při volání a přijímání funguje aktivní kanál a druhý je ignorován. Lze využívat i různé sítě. Dual sim umožňuje i vedení dvou odlišných telefonních seznamů.
Většina moderních chytrých telefonů používá tzv. hybridní dual sim slot pro druhou sim kartu. V telefonu je možné mít buď druhou sim kartu nebo micro SD kartu rozšiřující datové úložiště telefonu.


Co je to Dual sim? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Dual sim je v sekci hardware

Klíčová slova: popis, slovník, Dual sim, terminologie, hardware, pojem, co je to Dual sim?, synonymum, co znamená, význam slova, význam pojmu, terminus technicus, odborný výraz, informace, hardware, přesný význam, lexikon, co to je


Pojem Dual sim je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Dual sim telefon

Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA
Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA


Pro další informace o termínu Dual sim zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Dual sim ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Dual sim na Youtube

Najít heslo Dual sim ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Dual sim ve Wikipedii

Hledat termín Dual sim ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dual sim ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual sim například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Dual sim? resp. co se skrývá pod slovem Dual sim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual sim, odpověď na dotaz co je to Dual sim?. Víte např. kdo to je Schizofrenik? Znáte a víte kdo je Aneta Langerová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hardware). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.