Co je to?
Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Co to je Dual sim? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Dual sim?

Dual sim je označení pro zařízení, ve kterém je možno využívat dvě SIM karty současně. Původně bylo nutné přepínání mezi oběma kartami, to již v současnosti není potřeba. Dual sim je populární zvláště tam, kde je potřeba používat jak soukromý, tak služební telefon. Díky dual sim nemusí mít uživatel dva telefony a vystačí pouze s jedním zařízením. Při volání a přijímání funguje aktivní kanál a druhý je ignorován. Lze využívat i různé sítě. Dual sim umožňuje i vedení dvou odlišných telefonních seznamů.
Většina moderních chytrých telefonů používá tzv. hybridní dual sim slot pro druhou sim kartu. V telefonu je možné mít buď druhou sim kartu nebo micro SD kartu rozšiřující datové úložiště telefonu.


Co je to Dual sim? Význam slova, termín, Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Dual sim? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Dual sim je v kategorii Hardware

Klíčová slova: odborný výraz, odborné názvosloví, wiki, co je to Dual sim?, význam slova, slovo, informace, popis, definice pojmu, heslo, terminologie, názvosloví, Dual sim, synonymum, definice, co znamená, co to je, slovník


Pojem Dual sim je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Dual sim telefon

Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA
Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA


Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Dual sim na Google.cz

Vyhledat heslo Dual sim ve Wikipedii

Hledat výraz Dual sim ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Dual sim ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dual sim ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dual sim ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual sim například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Dual sim? resp. co se skrývá pod slovem Dual sim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual sim, odpověď na dotaz co je to Dual sim?. Víte např. kdo to je Notorik? Znáte a víte kdo je Markéta Irglová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dual sim v jiné sekci než Hardware. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.