Co je to?
Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Co to je Dual sim? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dual sim?

Dual sim je označení pro zařízení, ve kterém je možno využívat dvě SIM karty současně. Původně bylo nutné přepínání mezi oběma kartami, to již v současnosti není potřeba. Dual sim je populární zvláště tam, kde je potřeba používat jak soukromý, tak služební telefon. Díky dual sim nemusí mít uživatel dva telefony a vystačí pouze s jedním zařízením. Při volání a přijímání funguje aktivní kanál a druhý je ignorován. Lze využívat i různé sítě. Dual sim umožňuje i vedení dvou odlišných telefonních seznamů.
Většina moderních chytrých telefonů používá tzv. hybridní dual sim slot pro druhou sim kartu. V telefonu je možné mít buď druhou sim kartu nebo micro SD kartu rozšiřující datové úložiště telefonu.


Co je to Dual sim? Význam slova, termín, Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Dual sim s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dual sim se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: lexikon, definice pojmu, co je to Dual sim?, wiki, význam, heslo, slovo, termín, synonymum, slovník, odborný výraz, co znamená, Hardware, Hardware, přesný význam, odborné názvosloví, význam slova, terminus technicus


Pojem Dual sim je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Dual sim telefon

Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA
Dva sloty pro sim karty u telefonu Lenovo S650. Ilya Plekhanov / CC BY-SA


Pro další informace o termínu Dual sim zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Dual sim ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Dual sim ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Dual sim ve Wikipedii

Vyhledat výraz Dual sim ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Dual sim ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Dual sim ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual sim například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Dual sim? resp. co znamená výraz Dual sim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual sim, odpověď na dotaz co je to Dual sim?. Víte např. kdo to je Šatnář? Znáte a víte kdo je Leona Machálková? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.