Co je to?
Definice výrazu, termínu Zápraží. Co znamená odborný pojem Zápraží z kategorie Stavebnictví?

Co je Zápraží?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Zápraží?

Zápraží je název, kterým se označuje prostor nacházející se podle vstupní boční stěny domu. Může jít o chodník. Zápraží bývá hliněné nebo dlážděné. S tímto označením se lze setkat především u venkovských staveb.
Může také spojovat branku a dveře domu. Často bývá kryté střechou. Na venkově je možno vidět zápraží také jako vyvýšenou plochu, oddělující stěnu domu a dvůr.


Co je to Zápraží? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zápraží. Co znamená odborný pojem Zápraží z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Zápraží je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: heslo, wiki, význam pojmu, odborné názvosloví, co je to Zápraží?, termín, přesný význam, definice, stavebnictví, slovo, názvosloví, informace, význam slova, stavebnictví, formulace, Zápraží, význam, co to je


Pojem Zápraží je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Zápraží? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zápraží je hliněný nebo dlážděný prostor, chodník, podél vstupní boční stěny domu, převážně venkovského. Shora je kryté střechou domu. Někdy tvoří komunikační osu mezi brankou a vstupem (vstupy) do objektu.

Jiné zdroje informací o pojmu Zápraží

Hledat pojem Zápraží ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Zápraží na Youtube

Zkusit najít výraz Zápraží na Google obrázcích

Najít slovo Zápraží ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Zápraží ve Wikislovníku

Hledat heslo Zápraží ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápraží například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit jaký je přesný význam slova Zápraží? resp. co se přesně ukrývá za slovem Zápraží? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápraží, odpověď na dotaz co je to Zápraží?. Víte např. kdo to je Risk manager? Znáte a víte kdo je Chanel Iman? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než stavebnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!