Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zápraží. Co znamená pojem Zápraží z kategorie Stavebnictví?

Co je to Zápraží? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Zápraží

Zápraží je název, kterým se označuje prostor nacházející se podle vstupní boční stěny domu. Může jít o chodník. Zápraží bývá hliněné nebo dlážděné. S tímto označením se lze setkat především u venkovských staveb.
Může také spojovat branku a dveře domu. Často bývá kryté střechou. Na venkově je možno vidět zápraží také jako vyvýšenou plochu, oddělující stěnu domu a dvůr.


Co je to Zápraží? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zápraží. Co znamená pojem Zápraží z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zápraží se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: definice pojmu, vysvětlení, slovo, význam slova, Stavebnictví, co to je, termín, terminologie, přesný význam, wiki, význam, slovník, terminus technicus, pojem, lexikon, Zápraží, názvosloví, přesný výraz


Pojem Zápraží je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Zápraží ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Zápraží ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zápraží ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zápraží ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Zápraží ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Zápraží na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápraží například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Zápraží? resp. co vlastně znamená slovo Zápraží? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápraží, odpověď na dotaz co je to Zápraží?. Víte např. kdo to je Karel Gott? Znáte a víte kdo je Karel Hynek Mácha? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!