Co je to?
Definice výrazu, termínu Lorem ipsum. Co znamená odborný pojem Lorem ipsum z kategorie Latina?

Co je to Lorem ipsum? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Lorem ipsum

Lorem ipsum je pojmenování, které se používá standardně pro text grafického designu nebo návrhů. Jde o text takzvaně pseudolatinský, který je pouhou výplní a demonstruje text při tvorbě pracovní ukázky grafického návrhu. Používá se pro něj i zkratka lipsum. Po ukázce a schválení se vloží do návrhu obsah, který bude mít smysl.
Jde o to, aby se posuzovatel nenechal rušit smyslem obsahu a jeho četbou a aby jeho posouzení nebylo narušeno pravidelnou strukturou textu. Lorem ipsum při prvním pohledu vypadá jako obyčejný text. Slova mají různou délku, věty obsahují interpunkci a podobně. Text vypadá jako latina, ale nemá smysl. Částečně je odvozen z Ciceronova textu O nejvyšším dobru a zlu. Lorem ipsum je využíván již od druhé poloviny 20. století.


Co je to Lorem ipsum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Lorem ipsum. Co znamená odborný pojem Lorem ipsum z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Lorem ipsum se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: definice pojmu, Latina, Latina, přesný výraz, význam, definice, lexikon, informace, názvosloví, vysvětlení, terminologie, odborné názvosloví, popis, pojem, formulace, význam pojmu, co to je, termín


Pojem Lorem ipsum je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Lorem ipsum

Hledat heslo Lorem ipsum ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lorem ipsum ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Lorem ipsum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lorem ipsum ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Lorem ipsum ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Lorem ipsum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lorem ipsum například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Lorem ipsum? resp. co označuje slovo Lorem ipsum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lorem ipsum, odpověď na dotaz co je to Lorem ipsum?. Víte např. kdo to je Džihádista? Znáte a víte kdo je Martin Bursík? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Latina). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.