Co je to?
Definice výrazu, termínu Lorem ipsum. Co znamená odborný pojem Lorem ipsum z kategorie Latina?

Co je to Lorem ipsum? Význam slova

Co znamená termín Lorem ipsum? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Lorem ipsum je pojmenování, které se používá standardně pro text grafického designu nebo návrhů. Jde o text takzvaně pseudolatinský, který je pouhou výplní a demonstruje text při tvorbě pracovní ukázky grafického návrhu. Používá se pro něj i zkratka lipsum. Po ukázce a schválení se vloží do návrhu obsah, který bude mít smysl.
Jde o to, aby se posuzovatel nenechal rušit smyslem obsahu a jeho četbou a aby jeho posouzení nebylo narušeno pravidelnou strukturou textu. Lorem ipsum při prvním pohledu vypadá jako obyčejný text. Slova mají různou délku, věty obsahují interpunkci a podobně. Text vypadá jako latina, ale nemá smysl. Částečně je odvozen z Ciceronova textu O nejvyšším dobru a zlu. Lorem ipsum je využíván již od druhé poloviny 20. století.


Co je to Lorem ipsum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Lorem ipsum. Co znamená odborný pojem Lorem ipsum z kategorie Latina?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lorem ipsum sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lorem ipsum patří do sekce Latina

Klíčová slova: popis, co znamená, Latina, co je to Lorem ipsum?, synonymum, termín, význam, pojem, definice pojmu, informace, slovo, přesný význam, Lorem ipsum, odborný výraz, význam pojmu, lexikon, wiki, co to je


Pojem Lorem ipsum je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Lorem ipsum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Lorem ipsum ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Lorem ipsum ve vyhledávači Yandex

Najít termín Lorem ipsum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lorem ipsum ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Lorem ipsum na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lorem ipsum například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Lorem ipsum? resp. jaký je význam slova Lorem ipsum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lorem ipsum, odpověď na dotaz co je to Lorem ipsum?. Víte např. kdo to je Detektiv? Znáte a víte kdo je Martin Bursík? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Latina. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.