Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Xoxo. Co znamená pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Co to je Xoxo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Xoxo?

1. V tomto případě se nejedná o klasickou zkratku, ale o skupinu symbolů, tedy o křížky a kolečka. Křížek značí polibek, kroužek znamená obejmutí. Je to tedy grafické a univerzálně srozumitelné vyjádření fráze "objímám tě a líbám", se kterou se lze setkat v závěru dopisů (zejména dříve), v mailech, chatech nebo diskuzích na internetu v dnešní době. Zajímavé je, že to není žádný "moderní" vynález jako např. smajlíky, ale XOXO vychází z křesťanských symbolů užívaných v korespondenci ve středověku. Křížek označoval upřímnost, víru a čest a kroužek coby polibek znovu stvrzoval význam křížku.
2. V počítačové terminologii je XOXO zkratkou termínu "eXtensible Open XHTML Outlines".


Co je to Xoxo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Xoxo. Co znamená pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Xoxo sdílejte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Xoxo je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: co znamená, definice, formulace, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, heslo, wiki, popis, význam pojmu, přesný význam, Zkratky, terminologie, význam slova, termín, co to je, Xoxo, terminus technicus


Pojem Xoxo je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Xoxo v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Xoxo ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Xoxo ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Xoxo na Google.cz

Vyhledat pojem Xoxo ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Xoxo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Xoxo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Xoxo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Xoxo? resp. jaká je definice termínu Xoxo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Xoxo, odpověď na dotaz co je to Xoxo?. Víte např. kdo to je Barbora Hrzánová? Znáte a víte kdo je Sketa? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Xoxo i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?