Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Xoxo. Co znamená pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Co to je Xoxo? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Xoxo?

1. V tomto případě se nejedná o klasickou zkratku, ale o skupinu symbolů, tedy o křížky a kolečka. Křížek značí polibek, kroužek znamená obejmutí. Je to tedy grafické a univerzálně srozumitelné vyjádření fráze "objímám tě a líbám", se kterou se lze setkat v závěru dopisů (zejména dříve), v mailech, chatech nebo diskuzích na internetu v dnešní době. Zajímavé je, že to není žádný "moderní" vynález jako např. smajlíky, ale XOXO vychází z křesťanských symbolů užívaných v korespondenci ve středověku. Křížek označoval upřímnost, víru a čest a kroužek coby polibek znovu stvrzoval význam křížku.
2. V počítačové terminologii je XOXO zkratkou termínu "eXtensible Open XHTML Outlines".


Co je to Xoxo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Xoxo. Co znamená pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Xoxo se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, popis, termín, význam pojmu, synonymum, odborný výraz, pojem, Zkratky, co to je, terminologie, heslo, význam slova, definice, co znamená, názvosloví, význam, Zkratky, vysvětlení


Pojem Xoxo je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Xoxo

Zkusit najít výraz Xoxo ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Xoxo ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Xoxo ve Wikislovníku

Hledat pojem Xoxo na Google.cz

Hledat slovo Xoxo ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Xoxo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Xoxo například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Xoxo? resp. co to je Xoxo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Xoxo, odpověď na dotaz co je to Xoxo?. Víte např. kdo to je Pitaval? Znáte a víte kdo je Jogín? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?