Co je to?
Výraz, termín, definice slova Xoxo. Co znamená odborný pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Co je to Xoxo? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Xoxo

1. V tomto případě se nejedná o klasickou zkratku, ale o skupinu symbolů, tedy o křížky a kolečka. Křížek značí polibek, kroužek znamená obejmutí. Je to tedy grafické a univerzálně srozumitelné vyjádření fráze "objímám tě a líbám", se kterou se lze setkat v závěru dopisů (zejména dříve), v mailech, chatech nebo diskuzích na internetu v dnešní době. Zajímavé je, že to není žádný "moderní" vynález jako např. smajlíky, ale XOXO vychází z křesťanských symbolů užívaných v korespondenci ve středověku. Křížek označoval upřímnost, víru a čest a kroužek coby polibek znovu stvrzoval význam křížku.
2. V počítačové terminologii je XOXO zkratkou termínu "eXtensible Open XHTML Outlines".


Co je to Xoxo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Xoxo. Co znamená odborný pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Xoxo? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Xoxo je v kategorii zkratky

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, co znamená, přesný význam, zkratky, odborný výraz, wiki, heslo, názvosloví, informace, terminologie, synonymum, formulace, vysvětlení, co je to Xoxo?, význam, popis, slovník


Pojem Xoxo je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Xoxo ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Xoxo na Youtube

Zkusit najít termín Xoxo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Xoxo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Xoxo ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Xoxo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Xoxo například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Xoxo? resp. co označuje slovo Xoxo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Xoxo, odpověď na dotaz co je to Xoxo?. Víte např. kdo to je Cikán? Znáte a víte kdo je Kastelán? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Xoxo hledat i v jiných kategoriích (než zkratky) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?