Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Xoxo. Co znamená pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Co to je Xoxo? Význam slova

Co znamená termín Xoxo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

1. V tomto případě se nejedná o klasickou zkratku, ale o skupinu symbolů, tedy o křížky a kolečka. Křížek značí polibek, kroužek znamená obejmutí. Je to tedy grafické a univerzálně srozumitelné vyjádření fráze "objímám tě a líbám", se kterou se lze setkat v závěru dopisů (zejména dříve), v mailech, chatech nebo diskuzích na internetu v dnešní době. Zajímavé je, že to není žádný "moderní" vynález jako např. smajlíky, ale XOXO vychází z křesťanských symbolů užívaných v korespondenci ve středověku. Křížek označoval upřímnost, víru a čest a kroužek coby polibek znovu stvrzoval význam křížku.
2. V počítačové terminologii je XOXO zkratkou termínu "eXtensible Open XHTML Outlines".


Co je to Xoxo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Xoxo. Co znamená pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Xoxo? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Xoxo je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: odborné názvosloví, formulace, názvosloví, přesný výraz, Zkratky, Xoxo, co znamená, slovo, terminologie, popis, význam slova, informace, heslo, co je to Xoxo?, wiki, synonymum, přesný význam, definice


Pojem Xoxo je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Xoxo ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Xoxo na Youtube

Najít termín Xoxo ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Xoxo ve Wikipedii

Hledat výraz Xoxo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Xoxo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Xoxo například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Xoxo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Xoxo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Xoxo, odpověď na dotaz co je to Xoxo?. Víte např. kdo to je Mentalista? Znáte a víte kdo je Sketa? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Xoxo v jiné sekci než Zkratky. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?