Co je to?
Definice výrazu Xoxo. Co znamená odborný pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Co je Xoxo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Xoxo?

1. V tomto případě se nejedná o klasickou zkratku, ale o skupinu symbolů, tedy o křížky a kolečka. Křížek značí polibek, kroužek znamená obejmutí. Je to tedy grafické a univerzálně srozumitelné vyjádření fráze "objímám tě a líbám", se kterou se lze setkat v závěru dopisů (zejména dříve), v mailech, chatech nebo diskuzích na internetu v dnešní době. Zajímavé je, že to není žádný "moderní" vynález jako např. smajlíky, ale XOXO vychází z křesťanských symbolů užívaných v korespondenci ve středověku. Křížek označoval upřímnost, víru a čest a kroužek coby polibek znovu stvrzoval význam křížku.
2. V počítačové terminologii je XOXO zkratkou termínu "eXtensible Open XHTML Outlines".


Co je to Xoxo? Význam slova, termín, Definice výrazu Xoxo. Co znamená odborný pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Xoxo? s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Xoxo je v sekci zkratky

Klíčová slova: zkratky, definice, vysvětlení, formulace, slovo, co to je, terminologie, Xoxo, definice pojmu, význam, terminus technicus, názvosloví, přesný význam, termín, pojem, synonymum, význam slova, význam pojmu


Pojem Xoxo je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Xoxo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Xoxo na Youtube

Vyhledat výraz Xoxo ve Wikislovníku

Vyhledat termín Xoxo ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Xoxo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Xoxo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Xoxo například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Xoxo? resp. co vlastně znamená slovo Xoxo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Xoxo, odpověď na dotaz co je to Xoxo?. Víte např. kdo to je Helena Houdová? Znáte a víte kdo je Kastelán? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?