Co je to?
Výraz, termín, definice slova Xoxo. Co znamená odborný pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Co je to Xoxo? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Xoxo?

1. V tomto případě se nejedná o klasickou zkratku, ale o skupinu symbolů, tedy o křížky a kolečka. Křížek značí polibek, kroužek znamená obejmutí. Je to tedy grafické a univerzálně srozumitelné vyjádření fráze "objímám tě a líbám", se kterou se lze setkat v závěru dopisů (zejména dříve), v mailech, chatech nebo diskuzích na internetu v dnešní době. Zajímavé je, že to není žádný "moderní" vynález jako např. smajlíky, ale XOXO vychází z křesťanských symbolů užívaných v korespondenci ve středověku. Křížek označoval upřímnost, víru a čest a kroužek coby polibek znovu stvrzoval význam křížku.
2. V počítačové terminologii je XOXO zkratkou termínu "eXtensible Open XHTML Outlines".


Co je to Xoxo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Xoxo. Co znamená odborný pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Xoxo patří do sekce zkratky

Klíčová slova: wiki, heslo, co to je, pojem, názvosloví, co je to Xoxo?, význam, co znamená, synonymum, definice pojmu, terminologie, terminus technicus, lexikon, zkratky, slovo, přesný výraz, odborné názvosloví, zkratky


Pojem Xoxo je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Xoxo ve vyhledávači Qwant

Najít termín Xoxo ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Xoxo na Youtube

Hledat výraz Xoxo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Xoxo ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Xoxo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Xoxo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Xoxo? resp. jaký je přesný význam slova Xoxo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Xoxo, odpověď na dotaz co je to Xoxo?. Víte např. kdo to je Láma? Znáte a víte kdo je Jogín? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?