Co je to?
Definice odborného termínu, slova Únavový syndrom. Co znamená pojem Únavový syndrom z kategorie Lékařství?

Co je to Únavový syndrom? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Únavový syndrom

Únavový syndrom je poměrně rozšířené onemocnění. Jeho příčiny nejsou zcela známé a tudíž ani léčba není vždy úspěšná. Jedná se o onemocnění, které postihuje a vysiluje celý organizmus. Může ho spustit například infekce.
Typické pro únavový syndrom jsou rychlý nástup a dlouhodobé důsledky – především vyčerpání a únava. Léčba je složitá a značně individuální, únavový syndrom se často opakuje.


Co je to Únavový syndrom? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Únavový syndrom. Co znamená pojem Únavový syndrom z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Únavový syndrom patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, odborný výraz, pojem, přesný význam, definice, informace, definice pojmu, názvosloví, význam slova, co znamená, Lékařství, formulace, slovo, popis, co to je, terminus technicus, lexikon


Pojem Únavový syndrom je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Únavový syndrom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Únavový syndrom na Youtube

Vyhledat pojem Únavový syndrom ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Únavový syndrom ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Únavový syndrom ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Únavový syndrom ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Únavový syndrom například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Únavový syndrom? resp. co vlastně znamená slovo Únavový syndrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Únavový syndrom, odpověď na dotaz co je to Únavový syndrom?. Víte např. kdo to je Martin Veselovský? Znáte a víte kdo je Kurátor? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.