Co je to?
Definice odborného termínu, slova Únavový syndrom. Co znamená pojem Únavový syndrom z kategorie Lékařství?

Co je to Únavový syndrom? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Únavový syndrom

Únavový syndrom je poměrně rozšířené onemocnění. Jeho příčiny nejsou zcela známé a tudíž ani léčba není vždy úspěšná. Jedná se o onemocnění, které postihuje a vysiluje celý organizmus. Může ho spustit například infekce.
Typické pro únavový syndrom jsou rychlý nástup a dlouhodobé důsledky – především vyčerpání a únava. Léčba je složitá a značně individuální, únavový syndrom se často opakuje.


Co je to Únavový syndrom? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Únavový syndrom. Co znamená pojem Únavový syndrom z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Únavový syndrom se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, přesný výraz, slovo, popis, terminus technicus, vysvětlení, informace, formulace, lexikon, definice, význam pojmu, synonymum, slovník, odborný výraz, význam slova, terminologie, odborné názvosloví, termín


Pojem Únavový syndrom je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Únavový syndrom zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Únavový syndrom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Únavový syndrom na Youtube

Najít pojem Únavový syndrom ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Únavový syndrom na Google.cz

Najít výraz Únavový syndrom ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Únavový syndrom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Únavový syndrom například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Únavový syndrom? resp. co znamená slovo Únavový syndrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Únavový syndrom, odpověď na dotaz co je to Únavový syndrom?. Víte např. kdo to je Ladislav Županič? Znáte a víte kdo je Kurátor? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.