Co je to?
Definice výrazu DDHM. Co znamená odborný pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co to je DDHM? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu DDHM?

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý hmotný majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.


Co je to DDHM? Význam slova, termín, Definice výrazu DDHM. Co znamená odborný pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem DDHM s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz DDHM patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, definice pojmu, pojem, heslo, odborné názvosloví, význam slova, formulace, termín, terminus technicus, přesný význam, co znamená, DDHM, význam pojmu, odborný výraz, definice, co je to DDHM?, přesný výraz, slovo


Pojem DDHM je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu DDHM lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo DDHM ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín DDHM ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem DDHM na Youtube

Najít termín DDHM ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem DDHM ve Wikipedii

Najít pojem DDHM ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo DDHM například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už víte jaká je definice termínu DDHM? resp. co znamená DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je Zdeněk Podhůrský? Znáte a víte kdo je Leonardo da Vinci? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu DDHM v jiné sekci než Účetnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..