Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co je DDHM? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu DDHM?

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý hmotný majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.


Co je to DDHM? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín DDHM? Potom se o definici podělte s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo DDHM se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, terminologie, slovník, heslo, pojem, Účetnictví, termín, wiki, co znamená, názvosloví, význam slova, odborný výraz, co to je, Účetnictví, formulace, slovo, význam pojmu, definice pojmu


Pojem DDHM je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DDHM ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín DDHM na Google obrázcích

Zkusit najít slovo DDHM ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem DDHM ve Wikipedii

Hledat videa s názvem DDHM na Youtube

Najít výraz DDHM ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo DDHM například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je DDHM? resp. co označuje slovo DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je HR specialista? Znáte a víte kdo je Linus Pauling? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..