Co je to?
Výraz, termín, definice slova DDHM. Co znamená odborný pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co je to DDHM? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla DDHM?

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý hmotný majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.


Co je to DDHM? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova DDHM. Co znamená odborný pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu DDHM sdílejte s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín DDHM je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: formulace, názvosloví, lexikon, slovník, synonymum, vysvětlení, definice, heslo, definice pojmu, slovo, co je to DDHM?, význam, termín, pojem, terminus technicus, odborný výraz, co to je, význam pojmu


Pojem DDHM je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo DDHM na Google.cz

Najít pojem DDHM ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem DDHM na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DDHM ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DDHM ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo DDHM ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo DDHM například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova DDHM? resp. co se vlastně skrývá pod slovem DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je Antonio Banderas? Znáte a víte kdo je John Rawls? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..