Co je to?
Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co je to DDHM? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla DDHM?

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý hmotný majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.


Co je to DDHM? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu DDHM sdílejte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín DDHM je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: formulace, popis, odborné názvosloví, terminus technicus, vysvětlení, přesný význam, význam, názvosloví, DDHM, terminologie, význam pojmu, Účetnictví, slovník, definice pojmu, lexikon, odborný výraz, synonymum, wiki


Pojem DDHM je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu DDHM lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem DDHM ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DDHM ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín DDHM ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo DDHM ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz DDHM ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem DDHM na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo DDHM například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená DDHM? resp. co je to DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je Robert De Niro? Znáte a víte kdo je Alláh? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu DDHM i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..