Co je to?
Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co je to DDHM? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova DDHM?

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.


Co je to DDHM? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem DDHM je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, informace, popis, heslo, pojem, význam slova, Účetnictví, co to je, definice, odborný výraz, přesný význam, formulace, lexikon, vysvětlení, termín, význam pojmu, wiki


Pojem DDHM je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít heslo DDHM ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz DDHM ve Wikislovníku

Zkusit najít termín DDHM ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo DDHM ve vyhledávači Qwant

Najít heslo DDHM ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DDHM ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo DDHM například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to DDHM? resp. jaký je význam pojmu DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je Milan Chovanec? Znáte a víte kdo je Bazilišek? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín DDHM hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..