Co je to?
Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co je to DDHM? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu DDHM?

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.


Co je to DDHM? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem DDHM se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín DDHM patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: význam pojmu, lexikon, slovník, terminologie, slovo, Účetnictví, termín, pojem, vysvětlení, odborný výraz, informace, synonymum, přesný výraz, co to je, formulace, význam, wiki, terminus technicus


Pojem DDHM je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu DDHM

Hledat videa s názvem DDHM na Youtube

Zkusit najít pojem DDHM ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem DDHM ve Wikipedii

Najít heslo DDHM ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DDHM ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz DDHM ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo DDHM například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova DDHM? resp. co to je DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je Chachar? Znáte a víte kdo je Bazilišek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..