Co je to?
Výraz, termín, definice slova DDHM. Co znamená odborný pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co je to DDHM? Význam slova

Co znamená termín DDHM? Vysvětlení pojmu, definice hesla

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý hmotný majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.


Co je to DDHM? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova DDHM. Co znamená odborný pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova DDHM sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo DDHM patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: termín, wiki, odborné názvosloví, formulace, terminus technicus, přesný výraz, lexikon, názvosloví, definice pojmu, odborný výraz, synonymum, význam, význam slova, slovo, heslo, definice, informace, terminologie


Pojem DDHM je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem DDHM na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DDHM ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo DDHM ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo DDHM ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz DDHM ve Wikipedii

Najít pojem DDHM ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo DDHM například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova DDHM? resp. co přesně znamená slovo DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je Kuřbuřt? Znáte a víte kdo je Jaroslav Šafránek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Účetnictví. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..