Co je to?
Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co je to DDHM? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu DDHM?

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.


Co je to DDHM? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu DDHM doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo DDHM se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: význam, přesný význam, formulace, co je to DDHM?, wiki, vysvětlení, slovník, informace, přesný výraz, DDHM, definice pojmu, Účetnictví, odborné názvosloví, terminologie, pojem, termín, význam pojmu, synonymum


Pojem DDHM je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo DDHM ve Wikipedii

Hledat výraz DDHM ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem DDHM ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DDHM ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem DDHM ve Wikislovníku

Najít výraz DDHM ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo DDHM například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je DDHM? resp. co je to DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je Stomik? Znáte a víte kdo je Pasíř? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..