Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bércový vřed. Co znamená pojem Bércový vřed z kategorie Nemoce?

Co je to Bércový vřed? Význam slova

Co znamená termín Bércový vřed? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Bércový vřed je projevem žilní nedostatečnosti, popřípadě poruchy průchodu krve žilami nebo špatným fungováním chlopní v žilách dolních končetin. Může se také jednat o defekt arterií nebo protilátky, které tvoří vlastní tělo, či zánět kůže nebo vrstvy podkoží.
Při léčbě bércového vředu je nutné nejdříve přesně definovat příčinu, která může být i vnější. Nejčastěji se pro léčbu využívají masti, krytí, bandáže a podobně.


Co je to Bércový vřed? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bércový vřed. Co znamená pojem Bércový vřed z kategorie Nemoce?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Bércový vřed? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bércový vřed je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: význam pojmu, Nemoce, pojem, heslo, definice, slovo, význam slova, wiki, lexikon, informace, formulace, co je to Bércový vřed?, synonymum, terminologie, vysvětlení, Bércový vřed, Nemoce, co znamená


Pojem Bércový vřed je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bércový vřed? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bércové vředy (Venous ulcers, stasis ulcers, varicose ulcers, nebo ulcus cruris) jsou chronickým poškozením kůže následované rozpadem a úplným odumřením tkáně.

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bércový vřed ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bércový vřed ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Bércový vřed ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Bércový vřed ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Bércový vřed ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Bércový vřed na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bércový vřed například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Bércový vřed? resp. jaký je význam slova Bércový vřed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bércový vřed, odpověď na dotaz co je to Bércový vřed?. Víte např. kdo to je Génius? Znáte a víte kdo je Zoroastrián? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.