Co je to?
Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Co je to Transparentní účet? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Transparentní účet?

Transparentní účet je název z oblasti bankovnictví. Jedná se o zvláštní typ běžného bankovního účtu. Ten se zakládá kvůli možnosti poskytnout podrobné informace o pohybech na účtu široké veřejnosti, aby je mohl kdokoli kontrolovat. Na transparentním účtu si lze prohlédnout transakce rok zpětně. Tento typ účtu využívají především neziskové organizace, které tak umožňují kontrolu finančního hospodaření všem zájemcům.


Co je to Transparentní účet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Transparentní účet můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Transparentní účet je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: wiki, názvosloví, pojem, Transparentní účet, význam slova, heslo, slovník, vysvětlení, co je to Transparentní účet?, lexikon, Bankovnictví, význam pojmu, terminologie, Bankovnictví, formulace, přesný význam, synonymum, odborný výraz


Pojem Transparentní účet je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Transparentní účet? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Transparentní účet je bankovní účet, do kterého může nahlížet veřejnost, zpravidla prostřednictvím WWW stránek na internetu.

Jiné zdroje informací o pojmu Transparentní účet

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Transparentní účet ve Wikimedia Commons

Najít slovo Transparentní účet ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Transparentní účet na Google.cz

Hledat videa s názvem Transparentní účet na Youtube

Zkusit najít výraz Transparentní účet ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Transparentní účet ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Transparentní účet například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Transparentní účet? resp. co označuje slovo Transparentní účet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Transparentní účet, odpověď na dotaz co je to Transparentní účet?. Víte např. kdo to je Wolfgang Amadeus Mozart? Znáte a víte kdo je Zuzana Norisová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.