Co je to?
Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Co je to Transparentní účet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Transparentní účet?

Transparentní účet je název z oblasti bankovnictví. Jedná se o zvláštní typ běžného bankovního účtu. Ten se zakládá kvůli možnosti poskytnout podrobné informace o pohybech na účtu široké veřejnosti, aby je mohl kdokoli kontrolovat. Na transparentním účtu si lze prohlédnout transakce rok zpětně. Tento typ účtu využívají především neziskové organizace, které tak umožňují kontrolu finančního hospodaření všem zájemcům.


Co je to Transparentní účet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Transparentní účet) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Transparentní účet patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: názvosloví, odborné názvosloví, formulace, přesný význam, Bankovnictví, vysvětlení, terminus technicus, slovník, Bankovnictví, význam slova, synonymum, význam pojmu, co to je, co je to Transparentní účet?, popis, co znamená, wiki, přesný výraz


Pojem Transparentní účet je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Transparentní účet? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Transparentní účet je bankovní účet, do kterého může nahlížet veřejnost, zpravidla prostřednictvím WWW stránek na internetu.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Transparentní účet na Youtube

Najít výraz Transparentní účet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Transparentní účet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Transparentní účet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Transparentní účet ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Transparentní účet ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Transparentní účet například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Transparentní účet? resp. co se přesně ukrývá za slovem Transparentní účet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Transparentní účet, odpověď na dotaz co je to Transparentní účet?. Víte např. kdo to je Kyklop? Znáte a víte kdo je Zuzana Norisová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.