Co je to?
Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Co je to Transparentní účet? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Transparentní účet?

Transparentní účet je název z oblasti bankovnictví. Jedná se o zvláštní typ běžného bankovního účtu. Ten se zakládá kvůli možnosti poskytnout podrobné informace o pohybech na účtu široké veřejnosti, aby je mohl kdokoli kontrolovat. Na transparentním účtu si lze prohlédnout transakce rok zpětně. Tento typ účtu využívají především neziskové organizace, které tak umožňují kontrolu finančního hospodaření všem zájemcům.


Co je to Transparentní účet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Transparentní účet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Transparentní účet se nachází v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: co znamená, terminologie, definice pojmu, význam pojmu, lexikon, heslo, vysvětlení, odborný výraz, Transparentní účet, slovo, informace, pojem, formulace, názvosloví, přesný význam, co je to Transparentní účet?, význam slova, slovník


Pojem Transparentní účet je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Transparentní účet? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Transparentní účet je bankovní účet, do kterého může nahlížet veřejnost, zpravidla prostřednictvím WWW stránek na internetu.

Další informační zdroje

Hledat termín Transparentní účet ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Transparentní účet ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Transparentní účet ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Transparentní účet na Youtube

Hledat pojem Transparentní účet ve Wikislovníku

Najít termín Transparentní účet ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Transparentní účet například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Transparentní účet? resp. co to je Transparentní účet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Transparentní účet, odpověď na dotaz co je to Transparentní účet?. Víte např. kdo to je Adam Junek? Znáte a víte kdo je Boromir? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.