Co je to?
Definice výrazu Transparentní účet. Co znamená odborný pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Co je Transparentní účet? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Transparentní účet?

Transparentní účet je název z oblasti bankovnictví. Jedná se o zvláštní typ běžného bankovního účtu. Ten se zakládá kvůli možnosti poskytnout podrobné informace o pohybech na účtu široké veřejnosti, aby je mohl kdokoli kontrolovat. Na transparentním účtu si lze prohlédnout transakce rok zpětně. Tento typ účtu využívají především neziskové organizace, které tak umožňují kontrolu finančního hospodaření všem zájemcům.


Co je to Transparentní účet? Význam slova, termín, Definice výrazu Transparentní účet. Co znamená odborný pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Transparentní účet můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Transparentní účet je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, popis, terminologie, definice pojmu, význam pojmu, wiki, vysvětlení, co znamená, bankovnictví, synonymum, co je to Transparentní účet?, Transparentní účet, názvosloví, slovník, heslo, význam slova, terminus technicus, význam


Pojem Transparentní účet je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Transparentní účet? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Transparentní účet je bankovní účet, do kterého může nahlížet veřejnost, zpravidla prostřednictvím WWW stránek na internetu.

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Transparentní účet ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Transparentní účet na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Transparentní účet ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Transparentní účet ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Transparentní účet na Youtube

Zkusit najít frázi Transparentní účet ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Transparentní účet například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Transparentní účet? resp. jaká je definice slova Transparentní účet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Transparentní účet, odpověď na dotaz co je to Transparentní účet?. Víte např. kdo to je Viktor Dyk? Znáte a víte kdo je Josef Klíma? Jednotlivá slova můžou mít několik významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než bankovnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.