Co je to?
Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Co je to Transparentní účet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Transparentní účet?

Transparentní účet je název z oblasti bankovnictví. Jedná se o zvláštní typ běžného bankovního účtu. Ten se zakládá kvůli možnosti poskytnout podrobné informace o pohybech na účtu široké veřejnosti, aby je mohl kdokoli kontrolovat. Na transparentním účtu si lze prohlédnout transakce rok zpětně. Tento typ účtu využívají především neziskové organizace, které tak umožňují kontrolu finančního hospodaření všem zájemcům.


Co je to Transparentní účet? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Transparentní účet? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Transparentní účet se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: význam slova, slovník, termín, Transparentní účet, odborné názvosloví, wiki, definice pojmu, přesný výraz, popis, význam pojmu, přesný význam, Bankovnictví, pojem, Bankovnictví, význam, terminus technicus, formulace, vysvětlení


Pojem Transparentní účet je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Transparentní účet? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Transparentní účet je bankovní účet, do kterého může nahlížet veřejnost, zpravidla prostřednictvím WWW stránek na internetu.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Transparentní účet na Google.cz

Zkusit najít výraz Transparentní účet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Transparentní účet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Transparentní účet ve Wikizdrojích

Najít termín Transparentní účet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Transparentní účet ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Transparentní účet například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Transparentní účet? resp. jaká je definice slova Transparentní účet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Transparentní účet, odpověď na dotaz co je to Transparentní účet?. Víte např. kdo to je Radovan Krejčíř? Znáte a víte kdo je Zuzana Norisová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.