Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lustrační osvědčení. Co znamená pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Co je Lustrační osvědčení? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Lustrační osvědčení

Lustrační osvědčení je dokument vystavený na základě lustračních zákonů. Lustrační osvědčení potvrzuje, že jeho držitel nebyl za komunistického režimu, tj. od 25. února 1948 do 17. listopadu 1989 příslušníkem Sboru národní bezpečnosti zařazeným ve složce Státní bezpečnosti a nebyl evidován v materiálech StB jako spolupracovník ve smyslu ustanovení § 2 odst. 1 písm. b) zákona. Negativní lustrační osvědčení je vyžadováno pro výkon určitých povolání ve státní správě apod. Nemusejí ho předkládat osoby narozené po 1. 12. 1971.


Co je to Lustrační osvědčení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Lustrační osvědčení. Co znamená pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lustrační osvědčení sdílet s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Lustrační osvědčení patří do sekce právo

Klíčová slova: definice pojmu, význam, synonymum, terminus technicus, význam pojmu, informace, odborný výraz, lexikon, význam slova, heslo, co to je, formulace, vysvětlení, Lustrační osvědčení, přesný význam, definice, slovo, co znamená


Pojem Lustrační osvědčení je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Lustrační osvědčení ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Lustrační osvědčení na Youtube

Najít výraz Lustrační osvědčení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Lustrační osvědčení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lustrační osvědčení ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Lustrační osvědčení ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lustrační osvědčení například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Lustrační osvědčení? resp. co znamená Lustrační osvědčení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lustrační osvědčení, odpověď na dotaz co je to Lustrační osvědčení?. Víte např. kdo to je Jan Rosák? Znáte a víte kdo je Opatrovník? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Lustrační osvědčení i v jiných kategoriích (než právo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.