Co je to?
Výraz, termín, definice slova Lustrační osvědčení. Co znamená odborný pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Co je to Lustrační osvědčení? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Lustrační osvědčení?

Lustrační osvědčení je dokument vystavený na základě lustračních zákonů. Lustrační osvědčení potvrzuje, že jeho držitel nebyl za komunistického režimu, tj. od 25. února 1948 do 17. listopadu 1989 příslušníkem Sboru národní bezpečnosti zařazeným ve složce Státní bezpečnosti a nebyl evidován v materiálech StB jako spolupracovník ve smyslu ustanovení § 2 odst. 1 písm. b) zákona. Negativní lustrační osvědčení je vyžadováno pro výkon určitých povolání ve státní správě apod. Nemusejí ho předkládat osoby narozené po 1. 12. 1971.


Co je to Lustrační osvědčení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Lustrační osvědčení. Co znamená odborný pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Lustrační osvědčení? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Lustrační osvědčení patří do sekce právo

Klíčová slova: informace, co to je, význam slova, synonymum, přesný význam, slovník, termín, význam pojmu, pojem, odborný výraz, vysvětlení, význam, právo, definice pojmu, popis, slovo, přesný výraz, Lustrační osvědčení


Pojem Lustrační osvědčení je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Lustrační osvědčení hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat výraz Lustrační osvědčení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lustrační osvědčení ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Lustrační osvědčení na Google.cz

Hledat pojem Lustrační osvědčení ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lustrační osvědčení ve Wikimedia Commons

Najít pojem Lustrační osvědčení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Lustrační osvědčení například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Lustrační osvědčení? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Lustrační osvědčení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lustrační osvědčení, odpověď na dotaz co je to Lustrační osvědčení?. Víte např. kdo to je Bill Gates? Znáte a víte kdo je Opatrovník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je právo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.