Co je to?
Výraz, termín, definice slova Lustrační osvědčení. Co znamená odborný pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Co je to Lustrační osvědčení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Lustrační osvědčení?

Lustrační osvědčení je dokument vystavený na základě lustračních zákonů. Lustrační osvědčení potvrzuje, že jeho držitel nebyl za komunistického režimu, tj. od 25. února 1948 do 17. listopadu 1989 příslušníkem Sboru národní bezpečnosti zařazeným ve složce Státní bezpečnosti a nebyl evidován v materiálech StB jako spolupracovník ve smyslu ustanovení § 2 odst. 1 písm. b) zákona. Negativní lustrační osvědčení je vyžadováno pro výkon určitých povolání ve státní správě apod. Nemusejí ho předkládat osoby narozené po 1. 12. 1971.


Co je to Lustrační osvědčení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Lustrační osvědčení. Co znamená odborný pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Lustrační osvědčení je v sekci právo

Klíčová slova: synonymum, terminus technicus, odborné názvosloví, význam slova, právo, heslo, wiki, pojem, právo, popis, význam pojmu, slovo, Lustrační osvědčení, termín, odborný výraz, vysvětlení, terminologie, definice pojmu


Pojem Lustrační osvědčení je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lustrační osvědčení ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Lustrační osvědčení ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Lustrační osvědčení ve Wikislovníku

Hledat termín Lustrační osvědčení ve Wikipedii

Hledat heslo Lustrační osvědčení na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lustrační osvědčení ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lustrační osvědčení například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste zjistili co znamená Lustrační osvědčení? resp. jaká je definice termínu Lustrační osvědčení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lustrační osvědčení, odpověď na dotaz co je to Lustrační osvědčení?. Víte např. kdo to je Lena Headey? Znáte a víte kdo je Budovatel? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lustrační osvědčení v jiné sekci než právo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.