Co je to?
Definice výrazu, termínu Lustrační osvědčení. Co znamená odborný pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Co je to Lustrační osvědčení? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Lustrační osvědčení

Lustrační osvědčení je dokument vystavený na základě lustračních zákonů. Lustrační osvědčení potvrzuje, že jeho držitel nebyl za komunistického režimu, tj. od 25. února 1948 do 17. listopadu 1989 příslušníkem Sboru národní bezpečnosti zařazeným ve složce Státní bezpečnosti a nebyl evidován v materiálech StB jako spolupracovník ve smyslu ustanovení § 2 odst. 1 písm. b) zákona. Negativní lustrační osvědčení je vyžadováno pro výkon určitých povolání ve státní správě apod. Nemusejí ho předkládat osoby narozené po 1. 12. 1971.


Co je to Lustrační osvědčení? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Lustrační osvědčení. Co znamená odborný pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Lustrační osvědčení s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lustrační osvědčení je v kategorii Právo

Klíčová slova: význam pojmu, slovník, odborné názvosloví, Právo, co znamená, význam slova, pojem, Právo, co to je, definice, lexikon, přesný význam, přesný výraz, názvosloví, Lustrační osvědčení, termín, vysvětlení, formulace


Pojem Lustrační osvědčení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Lustrační osvědčení ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Lustrační osvědčení na Google.cz

Najít slovo Lustrační osvědčení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Lustrační osvědčení ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Lustrační osvědčení ve Wikipedii

Najít pojem Lustrační osvědčení ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lustrační osvědčení například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Lustrační osvědčení? resp. co vlastně znamená slovo Lustrační osvědčení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lustrační osvědčení, odpověď na dotaz co je to Lustrační osvědčení?. Víte např. kdo to je Starosta? Znáte a víte kdo je Logistik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Lustrační osvědčení i v jiných kategoriích (než Právo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.