Co je to?
Definice výrazu, termínu Lustrační osvědčení. Co znamená odborný pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Co je to Lustrační osvědčení? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Lustrační osvědčení

Lustrační osvědčení je dokument vystavený na základě lustračních zákonů. Lustrační osvědčení potvrzuje, že jeho držitel nebyl za komunistického režimu, tj. od 25. února 1948 do 17. listopadu 1989 příslušníkem Sboru národní bezpečnosti zařazeným ve složce Státní bezpečnosti a nebyl evidován v materiálech StB jako spolupracovník ve smyslu ustanovení § 2 odst. 1 písm. b) zákona. Negativní lustrační osvědčení je vyžadováno pro výkon určitých povolání ve státní správě apod. Nemusejí ho předkládat osoby narozené po 1. 12. 1971.


Co je to Lustrační osvědčení? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Lustrační osvědčení. Co znamená odborný pojem Lustrační osvědčení z kategorie Právo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lustrační osvědčení je v sekci Právo

Klíčová slova: definice pojmu, odborné názvosloví, vysvětlení, význam pojmu, co je to Lustrační osvědčení?, formulace, Lustrační osvědčení, terminus technicus, lexikon, termín, co znamená, informace, odborný výraz, pojem, význam, definice, přesný význam, wiki


Pojem Lustrační osvědčení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Lustrační osvědčení zkuste tyto odkazy

Najít heslo Lustrační osvědčení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Lustrační osvědčení ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Lustrační osvědčení ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Lustrační osvědčení na Youtube

Hledat heslo Lustrační osvědčení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Lustrační osvědčení ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lustrační osvědčení například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Lustrační osvědčení? resp. jaký je význam pojmu Lustrační osvědčení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lustrační osvědčení, odpověď na dotaz co je to Lustrační osvědčení?. Víte např. kdo to je Přítel? Znáte a víte kdo je Brigádník? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.