Co je to?
Odborný výraz, definice slova Člunkový běh. Co znamená pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Co je Člunkový běh?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Člunkový běh

Člunkový běh je označení pro techniku, která se používá při testování rychlosti pohybu a se změnami směru. Je zaměřen na hbitost a explozivní rychlost. Člunkový běh se běhá se 4x10 m na rovném neklouzavém povrchu, úseky jsou vyznačeny metami nebo kužely.
Čas se měří stopkami. Při člunkovém běhu se vybíhá od stratu vyznačeného metou. Start bývá po pravé ruce. Další meta se obíhá tak, aby byla po levé ruce, a následuje návrat ke startu. U dalšího úseku se meta neobíhá, běžec se jí pouze dotkne rukou a běží zpět. Dráha pro člunkový běh má tvar osmičky.


Co je to Člunkový běh? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Člunkový běh. Co znamená pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Text s definicí výrazu Člunkový běh doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Člunkový běh se nachází v sekci sport

Klíčová slova: slovník, přesný význam, přesný výraz, terminologie, definice pojmu, Člunkový běh, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, termín, odborné názvosloví, popis, terminus technicus, odborný výraz, názvosloví, wiki, co je to Člunkový běh?, co to je


Pojem Člunkový běh je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Člunkový běh ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Člunkový běh ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Člunkový běh na Google obrázcích

Hledat slovo Člunkový běh ve Wikipedii

Hledat frázi Člunkový běh ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Člunkový běh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Člunkový běh například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Člunkový běh? resp. co znamená slovo Člunkový běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Člunkový běh, odpověď na dotaz co je to Člunkový běh?. Víte např. kdo to je Eva Josefíková? Znáte a víte kdo je Popleta? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Člunkový běh hledat i v jiných kategoriích (než sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, rukavice na baseball, Člunkový běh, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.