Co je to?
Výraz, termín, definice slova Člunkový běh. Co znamená odborný pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Co je to Člunkový běh? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Člunkový běh

Člunkový běh je označení pro techniku, která se používá při testování rychlosti pohybu a se změnami směru. Je zaměřen na hbitost a explozivní rychlost. Člunkový běh se běhá se 4x10 m na rovném neklouzavém povrchu, úseky jsou vyznačeny metami nebo kužely.
Čas se měří stopkami. Při člunkovém běhu se vybíhá od stratu vyznačeného metou. Start bývá po pravé ruce. Další meta se obíhá tak, aby byla po levé ruce, a následuje návrat ke startu. U dalšího úseku se meta neobíhá, běžec se jí pouze dotkne rukou a běží zpět. Dráha pro člunkový běh má tvar osmičky.


Co je to Člunkový běh? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Člunkový běh. Co znamená odborný pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Člunkový běh s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Člunkový běh patří do kategorie Sport

Klíčová slova: význam, terminologie, slovo, Sport, synonymum, lexikon, názvosloví, popis, heslo, pojem, odborný výraz, wiki, co znamená, informace, přesný význam, slovník, termín, Člunkový běh


Pojem Člunkový běh je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Člunkový běh v následujících vyhledávačích

Najít slovo Člunkový běh ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Člunkový běh ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Člunkový běh na Youtube

Zkusit najít výraz Člunkový běh ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Člunkový běh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Člunkový běh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Člunkový běh například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Člunkový běh? resp. co přesně znamená slovo Člunkový běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Člunkový běh, odpověď na dotaz co je to Člunkový běh?. Víte např. kdo to je Hnusák? Znáte a víte kdo je Rarášek? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.