Co je to?
Výraz, termín, definice slova Člunkový běh. Co znamená odborný pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Co je to Člunkový běh? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Člunkový běh

Člunkový běh je označení pro techniku, která se používá při testování rychlosti pohybu a se změnami směru. Je zaměřen na hbitost a explozivní rychlost. Člunkový běh se běhá se 4x10 m na rovném neklouzavém povrchu, úseky jsou vyznačeny metami nebo kužely.
Čas se měří stopkami. Při člunkovém běhu se vybíhá od stratu vyznačeného metou. Start bývá po pravé ruce. Další meta se obíhá tak, aby byla po levé ruce, a následuje návrat ke startu. U dalšího úseku se meta neobíhá, běžec se jí pouze dotkne rukou a běží zpět. Dráha pro člunkový běh má tvar osmičky.


Co je to Člunkový běh? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Člunkový běh. Co znamená odborný pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Člunkový běh je v sekci Sport

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, formulace, pojem, co znamená, informace, terminus technicus, terminologie, přesný význam, definice pojmu, synonymum, vysvětlení, Sport, význam pojmu, Člunkový běh, Sport, popis, slovník


Pojem Člunkový běh je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Člunkový běh v následujících zdrojích

Hledat výraz Člunkový běh ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Člunkový běh ve Wikimedia Commons

Najít heslo Člunkový běh ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Člunkový běh ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Člunkový běh na Youtube

Najít výraz Člunkový běh ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Člunkový běh například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Člunkový běh? resp. jaký je význam pojmu Člunkový běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Člunkový běh, odpověď na dotaz co je to Člunkový běh?. Víte např. kdo to je Hana Hegerová? Znáte a víte kdo je Běs? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.