Co je to?
Výraz, termín, definice slova Člunkový běh. Co znamená odborný pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Co je to Člunkový běh? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Člunkový běh

Člunkový běh je označení pro techniku, která se používá při testování rychlosti pohybu a se změnami směru. Je zaměřen na hbitost a explozivní rychlost. Člunkový běh se běhá se 4x10 m na rovném neklouzavém povrchu, úseky jsou vyznačeny metami nebo kužely.
Čas se měří stopkami. Při člunkovém běhu se vybíhá od stratu vyznačeného metou. Start bývá po pravé ruce. Další meta se obíhá tak, aby byla po levé ruce, a následuje návrat ke startu. U dalšího úseku se meta neobíhá, běžec se jí pouze dotkne rukou a běží zpět. Dráha pro člunkový běh má tvar osmičky.


Co je to Člunkový běh? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Člunkový běh. Co znamená odborný pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Člunkový běh s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Člunkový běh se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, co znamená, synonymum, terminus technicus, lexikon, informace, Sport, přesný význam, slovník, terminologie, popis, význam, význam pojmu, odborné názvosloví, Člunkový běh, co to je, definice pojmu


Pojem Člunkový běh je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Člunkový běh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Člunkový běh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Člunkový běh ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Člunkový běh ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Člunkový běh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Člunkový běh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Člunkový běh například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Člunkový běh? resp. co vlastně znamená slovo Člunkový běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Člunkový běh, odpověď na dotaz co je to Člunkový běh?. Víte např. kdo to je Jiří Dienstbier mladší? Znáte a víte kdo je Zoofil? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.