Co je to?
Výraz, termín, definice slova Člunkový běh. Co znamená odborný pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Co je to Člunkový běh? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Člunkový běh

Člunkový běh je označení pro techniku, která se používá při testování rychlosti pohybu a se změnami směru. Je zaměřen na hbitost a explozivní rychlost. Člunkový běh se běhá se 4x10 m na rovném neklouzavém povrchu, úseky jsou vyznačeny metami nebo kužely.
Čas se měří stopkami. Při člunkovém běhu se vybíhá od stratu vyznačeného metou. Start bývá po pravé ruce. Další meta se obíhá tak, aby byla po levé ruce, a následuje návrat ke startu. U dalšího úseku se meta neobíhá, běžec se jí pouze dotkne rukou a běží zpět. Dráha pro člunkový běh má tvar osmičky.


Co je to Člunkový běh? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Člunkový běh. Co znamená odborný pojem Člunkový běh z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Člunkový běh? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Člunkový běh patří do sekce Sport

Klíčová slova: synonymum, pojem, názvosloví, přesný význam, přesný výraz, definice, slovo, formulace, Člunkový běh, vysvětlení, co znamená, termín, heslo, co je to Člunkový běh?, význam pojmu, co to je, význam slova, odborný výraz


Pojem Člunkový běh je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Člunkový běh

Hledat termín Člunkový běh ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Člunkový běh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Člunkový běh na Google.cz

Najít heslo Člunkový běh ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Člunkový běh ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Člunkový běh na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Člunkový běh například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Člunkový běh? resp. jaký je přesný význam slova Člunkový běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Člunkový běh, odpověď na dotaz co je to Člunkový běh?. Víte např. kdo to je Trockista? Znáte a víte kdo je Zoofil? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.