Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vintage. Co znamená pojem Vintage z kategorie Různé?

Co to je Vintage? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Vintage

Vintage je anglické slovo s původním významem vinobraní nebo sklizeň vína, ale častěji se s ním setkáme v souvislosti s módou. Vintage styl je označení pro módu, která kopíruje, napodobuje nějaké uplynulé období, např. 80. léta. Může se jednat i secondhandové oblečení pocházející z dané dřívější doby.


Co je to Vintage? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Vintage. Co znamená pojem Vintage z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Vintage se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vintage je v kategorii Různé

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, informace, vysvětlení, slovo, terminus technicus, formulace, názvosloví, odborný výraz, Různé, termín, co je to Vintage?, význam slova, synonymum, co to je, slovník, přesný výraz, terminologie


Pojem Vintage je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Vintage ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Vintage ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Vintage ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Vintage ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vintage ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Vintage ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vintage například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Vintage? resp. co je to Vintage? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vintage, odpověď na dotaz co je to Vintage?. Víte např. kdo to je Arborista? Znáte a víte kdo je Bodyguard? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Vintage i v jiných kategoriích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?