Co je to?
Definice výrazu Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Co to je Augmentace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Augmentace

Augmentace je název jednoho z nejoblíbenějších a nejžádanějších zákroků estetické chirurgie. Jedná se o zvětšení prsou. Důvody k němu mohou být různé od zvýšení sebevědomí ženy přes odstranění případné asymetrie nebo povadlého tvaru ňader. Augmentaci často postupují různé modelky, herečky a zpěvačky z důvodu lepšího kariérního uplatnění. U některých "celebrit" se však nelze ubránit dojmu, že je to to jediné, čím dokáží zaujmout.


Co je to Augmentace? Význam slova, termín, Definice výrazu Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Augmentace se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: Augmentace, popis, vysvětlení, přesný výraz, definice pojmu, odborný výraz, termín, terminologie, terminus technicus, Lékařství, co je to Augmentace?, slovník, odborné názvosloví, heslo, Lékařství, význam, lexikon, názvosloví


Pojem Augmentace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Augmentace ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Augmentace na Google.cz

Hledat termín Augmentace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Augmentace ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Augmentace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Augmentace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Augmentace například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Augmentace? resp. jaký je význam slova Augmentace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Augmentace, odpověď na dotaz co je to Augmentace?. Víte např. kdo to je Sedlák? Znáte a víte kdo je Radek Hlaváček? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.