Co je to?
Výraz, termín, definice slova Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Co je to Augmentace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Augmentace

Augmentace je název jednoho z nejoblíbenějších a nejžádanějších zákroků estetické chirurgie. Jedná se o zvětšení prsou. Důvody k němu mohou být různé od zvýšení sebevědomí ženy přes odstranění případné asymetrie nebo povadlého tvaru ňader. Augmentaci často postupují různé modelky, herečky a zpěvačky z důvodu lepšího kariérního uplatnění. U některých "celebrit" se však nelze ubránit dojmu, že je to to jediné, čím dokáží zaujmout.


Co je to Augmentace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Augmentace patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: co znamená, informace, lékařství, definice, odborný výraz, význam pojmu, odborné názvosloví, co to je, Augmentace, terminus technicus, vysvětlení, přesný význam, význam slova, názvosloví, přesný výraz, heslo, terminologie, formulace


Pojem Augmentace je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Augmentace píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

augmentace (lékařství) – zvětšení určité části lidského těla vlastní tkání nebo umělým implantátem:
♦ augmentace (stomatologie) – zvětšení kostní nebo jiné tkáně ve stomatologii
♦ augmentace neboli zvětšení prsů – chirurgický zákrok

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Augmentace ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Augmentace ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Augmentace ve Wikizdrojích

Najít výraz Augmentace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Augmentace na Youtube

Hledat termín Augmentace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Augmentace například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě nyní již víte jaký je význam slova Augmentace? resp. jaká je definice termínu Augmentace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Augmentace, odpověď na dotaz co je to Augmentace?. Víte např. kdo to je Bazilišek? Znáte a víte kdo je Martin Hlaváček? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.