Co je to?
Definice výrazu Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Co to je Augmentace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Augmentace

Augmentace je název jednoho z nejoblíbenějších a nejžádanějších zákroků estetické chirurgie. Jedná se o zvětšení prsou. Důvody k němu mohou být různé od zvýšení sebevědomí ženy přes odstranění případné asymetrie nebo povadlého tvaru ňader. Augmentaci často postupují různé modelky, herečky a zpěvačky z důvodu lepšího kariérního uplatnění. U některých "celebrit" se však nelze ubránit dojmu, že je to to jediné, čím dokáží zaujmout.


Co je to Augmentace? Význam slova, termín, Definice výrazu Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Augmentace se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: názvosloví, co je to Augmentace?, popis, vysvětlení, informace, terminologie, význam pojmu, wiki, význam slova, Lékařství, termín, přesný význam, Augmentace, pojem, přesný výraz, formulace, lexikon, odborné názvosloví


Pojem Augmentace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Augmentace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Augmentace ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Augmentace ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Augmentace na Google.cz

Hledat pojem Augmentace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Augmentace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Augmentace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Augmentace? resp. co znamená výraz Augmentace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Augmentace, odpověď na dotaz co je to Augmentace?. Víte např. kdo to je Linda Rybová? Znáte a víte kdo je Gérard Depardieu? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Augmentace v jiné sekci než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.