Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Augmentace. Co znamená pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Co je Augmentace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Augmentace

Augmentace je název jednoho z nejoblíbenějších a nejžádanějších zákroků estetické chirurgie. Jedná se o zvětšení prsou. Důvody k němu mohou být různé od zvýšení sebevědomí ženy přes odstranění případné asymetrie nebo povadlého tvaru ňader. Augmentaci často postupují různé modelky, herečky a zpěvačky z důvodu lepšího kariérního uplatnění. U některých "celebrit" se však nelze ubránit dojmu, že je to to jediné, čím dokáží zaujmout.


Co je to Augmentace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Augmentace. Co znamená pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Augmentace se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, co znamená, wiki, odborné názvosloví, lékařství, co to je, formulace, lékařství, pojem, definice, Augmentace, význam, informace, význam pojmu, význam slova, popis, synonymum, terminologie


Pojem Augmentace je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Augmentace?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

augmentace (lékařství) – zvětšení určité části lidského těla vlastní tkání nebo umělým implantátem:
♦ augmentace (stomatologie) – zvětšení kostní nebo jiné tkáně ve stomatologii
♦ augmentace neboli zvětšení prsů – chirurgický zákrok

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít termín Augmentace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Augmentace ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Augmentace ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Augmentace ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Augmentace ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Augmentace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Augmentace například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Augmentace? resp. co to je Augmentace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Augmentace, odpověď na dotaz co je to Augmentace?. Víte např. kdo to je Vlastimil Brodský? Znáte a víte kdo je Hilary Duff? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Augmentace i v jiných kategoriích (než lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.