Co je to?
Definice výrazu Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Co to je Augmentace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Augmentace

Augmentace je název jednoho z nejoblíbenějších a nejžádanějších zákroků estetické chirurgie. Jedná se o zvětšení prsou. Důvody k němu mohou být různé od zvýšení sebevědomí ženy přes odstranění případné asymetrie nebo povadlého tvaru ňader. Augmentaci často postupují různé modelky, herečky a zpěvačky z důvodu lepšího kariérního uplatnění. U některých "celebrit" se však nelze ubránit dojmu, že je to to jediné, čím dokáží zaujmout.


Co je to Augmentace? Význam slova, termín, Definice výrazu Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Augmentace patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: slovo, synonymum, význam pojmu, formulace, wiki, termín, názvosloví, definice, význam slova, pojem, význam, vysvětlení, co znamená, Lékařství, lexikon, odborné názvosloví, terminus technicus, co to je


Pojem Augmentace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Augmentace ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Augmentace ve Wikipedii

Najít výraz Augmentace ve Wikislovníku

Hledat pojem Augmentace na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Augmentace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Augmentace na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Augmentace například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Augmentace? resp. co přesně označuje termín Augmentace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Augmentace, odpověď na dotaz co je to Augmentace?. Víte např. kdo to je Papež? Znáte a víte kdo je Gérard Depardieu? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Augmentace i v jiných kategoriích (než Lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.