Co je to?
Definice výrazu, termínu Patch. Co znamená odborný pojem Patch z kategorie Software?

Co je to Patch? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Patch

Patch je v oblasti informatiky synonymem pro předpis změn mezi starými a novými soubory. Jedná se v podstatě o aktualizaci nejrůznějšího systému nebo aplikace, díky které jsou staré soubory opraveny a tím je docílen lepší a bezproblémovější chod.
Patch je tedy velmi užitečný a každý uživatel by měl být vždy informován o jeho možnostech. Velmi často se stává, že k obsluhování a správné funkci konkrétního softwaru je zapotřebí nahrání aktuálního patchu.


Co je to Patch? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Patch. Co znamená odborný pojem Patch z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Patch? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Patch patří do sekce Software

Klíčová slova: odborné názvosloví, Patch, lexikon, pojem, wiki, co znamená, termín, význam, vysvětlení, definice pojmu, přesný výraz, Software, odborný výraz, co to je, význam slova, význam pojmu, heslo, formulace


Pojem Patch je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Patch na Google.cz

Zkusit najít pojem Patch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Patch ve Wikipedii

Vyhledat heslo Patch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Patch ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patch ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Patch například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Patch? resp. co znamená Patch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patch, odpověď na dotaz co je to Patch?. Víte např. kdo to je Bankovní poradce? Znáte a víte kdo je Makléř? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?