Co je to?
Definice výrazu, termínu Patch. Co znamená odborný pojem Patch z kategorie Software?

Co je to Patch? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Patch?

Patch je v oblasti informatiky synonymem pro předpis změn mezi starými a novými soubory. Jedná se v podstatě o aktualizaci nejrůznějšího systému nebo aplikace, díky které jsou staré soubory opraveny a tím je docílen lepší a bezproblémovější chod.
Patch je tedy velmi užitečný a každý uživatel by měl být vždy informován o jeho možnostech. Velmi často se stává, že k obsluhování a správné funkci konkrétního softwaru je zapotřebí nahrání aktuálního patchu.


Co je to Patch? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Patch. Co znamená odborný pojem Patch z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Patch? Pak se o ní podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Patch patří do sekce Software

Klíčová slova: Software, přesný výraz, slovník, Software, význam, popis, wiki, co znamená, odborný výraz, synonymum, odborné názvosloví, definice, přesný význam, informace, terminologie, pojem, termín, slovo


Pojem Patch je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Patch? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

patch (česky záplata) je v informatice označení pro příkaz patch (zadávaný v příkazovém řádku) nebo pro soupis změn mezi soubory (textový soubor s vyznačeným starým a novým obsahem). Ve formě příkazu se jedná o nástroj, kterým může být zmíněný soupis změn aplikován na staré soubory tak, že získáme nové. Aplikací záplaty je provedena aktualizace software (typicky na novější verzi).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Patch ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Patch ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Patch na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patch ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Patch na Youtube

Hledat pojem Patch ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Patch například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Patch? resp. jaká je definice slova Patch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patch, odpověď na dotaz co je to Patch?. Víte např. kdo to je Povaleč? Znáte a víte kdo je Satan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?