Co je to?
Definice výrazu Kochova vločka. Co znamená odborný pojem Kochova vločka z kategorie Matematika?

Co to je Kochova vločka? Význam slova

Co znamená termín Kochova vločka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kochova vločka, nazývaná také Kochův ostrov, je plošný fraktální útvar. Na jejím vzniku se nepodílí pouhá úsečka, ale rovnostranný trojúhelník. Obvod tohoto útvaru je konečný, obvod nikoli. Při každé úpravě se zvětšuje plocha, ale trojúhelníky, které se přidávají, se zmenšují, takže vznikne konvergentní geometrická řada.
Kochova vločka má obsah 8 pětin z původního trojúhelníka. Byla vytvořena i její trojrozměrná verze.


Co je to Kochova vločka? Význam slova, termín, Definice výrazu Kochova vločka. Co znamená odborný pojem Kochova vločka z kategorie Matematika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kochova vločka se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: slovo, co je to Kochova vločka?, formulace, význam pojmu, Matematika, wiki, terminologie, slovník, heslo, odborný výraz, lexikon, termín, informace, význam, terminus technicus, přesný význam, popis, odborné názvosloví


Pojem Kochova vločka je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Kochova vločka můžete dozvědět následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kochova křivka (někdy mylně nazývaná křivka Kochové) je matematická křivka, jedna z prvních popsaných fraktálních křivek. Známější je jako součást Kochovy vločky, vytvořené ze tří spojených Kochových křivek. Křivka je pojmenována po švédském matematikovi Helge von Kochovi, který ji popsal ve své práci Sur une courbe continue sans tangente, obtenue par une construction géométrique élémentaire z roku 1904.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Kochova vločka ve Wikislovníku

Najít pojem Kochova vločka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Kochova vločka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kochova vločka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kochova vločka ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Kochova vločka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kochova vločka například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kochova vločka? resp. jaká je definice slova Kochova vločka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kochova vločka, odpověď na dotaz co je to Kochova vločka?. Víte např. kdo to je Zeť? Znáte a víte kdo je Halle Berry? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Matematika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.