Co je to?
Odborný výraz, definice slova INTERPOL. Co znamená slovo INTERPOL z kategorie Zkratky?

Co je INTERPOL? Definice pojmu

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova INTERPOL?

INTERPOL je zkratka anglického názvu International Criminal Police Organization. Jde o organizaci, která zajišťuje mezinárodní spolupráci mezi policejními organizacemi. Jedná se o největší organizaci tohoto typu na světě. INTERPOL pracuje na mezinárodním vyhledávání, pronásledování a zatýkání pachatelů různých trestných činů.
Jsou v něm sdruženy různé druhy států bez ohledu na to, zda mají demokratické nebo nedemokratické zřízení. Má skoro 200 členů a je stálým pozorovatelem OSN. Symbolem je logo a vlajka, které vyjadřují základní principy práce této organizace, mírové barvy a rychlost spojení. Centrem Interpolu je Lyon, oficiálními jazyky jsou francouzština, angličtina, španělština a arabština.


Co je to INTERPOL? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova INTERPOL. Co znamená slovo INTERPOL z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Tento text (INTERPOL) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo INTERPOL patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: význam, význam slova, co znamená, synonymum, vysvětlení, odborné názvosloví, formulace, heslo, definice pojmu, co to je, názvosloví, definice, význam pojmu, wiki, co je to INTERPOL?, popis, pojem, termín


Pojem INTERPOL je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem INTERPOL? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Interpol (z anglického International Criminal Police Organization) je největší policejní organizací na světě a jako mezinárodní mezivládní organizace zabezpečuje policejní spolupráci v kriminálně-policejní oblasti mezi smluvními státy organizace. Interpol sdružuje demokratické i nedemokratické státy v rámci boje se všemi druhy trestné činnosti. Je založena na spolupráci všech států při pronásledování, vyhledávání a zatýkání pachatelů trestných činů. V současné době sdružuje Interpol 194 členských států.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi INTERPOL ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem INTERPOL ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo INTERPOL ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo INTERPOL ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo INTERPOL ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo INTERPOL na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo INTERPOL například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je INTERPOL? resp. jaká je definice termínu INTERPOL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu INTERPOL, odpověď na dotaz co je to INTERPOL?. Víte např. kdo to je Asociál? Znáte a víte kdo je Magdaléna Borová? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo INTERPOL i v jiné části webu než je kategorie zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.