Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zpětná vazba. Co znamená pojem Zpětná vazba z kategorie Fyzika?

Co je to Zpětná vazba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zpětná vazba

Zpětná vazba je pojmenování takové situace, kdy systémový výstup zpětně ovlivní vstup. Nazývá se také zpětnovazební smyčka. Může se jednat například o elektronický obvod nebo jiný mechanizmus.
Zpětná vazba je využívána v mnoha odvětvích, především ve fyzice, kybernetice, automatizaci, elekroakustice, průmyslu, biologii, ekonomii a dalších oborech. Podle svého vlivu na výchozí stav může být zpětná vazba kladná nebo záporná.


Co je to Zpětná vazba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zpětná vazba. Co znamená pojem Zpětná vazba z kategorie Fyzika?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Zpětná vazba s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zpětná vazba je v kategorii Fyzika

Klíčová slova: Fyzika, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, wiki, informace, synonymum, definice, Fyzika, pojem, terminologie, formulace, názvosloví, termín, význam, přesný význam, definice pojmu, lexikon


Pojem Zpětná vazba je v kategorii Fyzika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Zpětná vazba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Zpětná vazba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Zpětná vazba ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zpětná vazba ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Zpětná vazba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Zpětná vazba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zpětná vazba například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Zpětná vazba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Zpětná vazba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zpětná vazba, odpověď na dotaz co je to Zpětná vazba?. Víte např. kdo to je Lukáš Nečesaný? Znáte a víte kdo je Šemík? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Zpětná vazba i v jiných kategoriích (než Fyzika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.