Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antikoncepce. Co znamená pojem Antikoncepce z kategorie Lékařství?

Co to je Antikoncepce? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Antikoncepce?

Antikoncepce označuje některý ze způsobů ochrany proti početí. Jejím cílem je zabránit tomu, aby se vajíčko setkalo se spermií a došlo k oplodnění. Antikoncepce zahrnuje celou řadu různých metod. Dvě základní metody antikoncepce jsou mužská a ženská.
K mužské antikoncepci patří prezervativ, přerušovaný styk nebo sterilizace. Ženské metody antikoncepce jsou přirozené, bariérové, chemické, hormonální, možná je i sterilizace nebo nitroděložní tělísko. Některé druhy antikoncepce by ženy měly používat pouze po poradě s lékařem.


Co je to Antikoncepce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Antikoncepce. Co znamená pojem Antikoncepce z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Antikoncepce se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: heslo, význam, definice pojmu, terminus technicus, vysvětlení, přesný význam, slovo, význam slova, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, odborné názvosloví, slovník, synonymum, co to je, význam pojmu, co je to Antikoncepce?, wiki


Pojem Antikoncepce je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Antikoncepce

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antikoncepce ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Antikoncepce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Antikoncepce ve Wikislovníku

Hledat slovo Antikoncepce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Antikoncepce ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Antikoncepce na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antikoncepce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Antikoncepce? resp. co se skrývá pod slovem Antikoncepce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antikoncepce, odpověď na dotaz co je to Antikoncepce?. Víte např. kdo to je Věra Jourová? Znáte a víte kdo je Sítař? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?