Co je to?
Odborný výraz, definice slova Šmakoun. Co znamená slovo Šmakoun z kategorie Jídlo?

Co je Šmakoun?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Šmakoun?

Náhražka potravin používaná pro přípravu nízkokalorických jídel při redukčních dietách. Jde o hmotu vyrobenou pouze z vaječných bílků. Šmakoun neobsahuje prakticky žádný cukr, tuk, cholesterol ani lepek. Jeho čistá podoba nemá téměř žádnou chuť a je v obchodech k dostání ve formě bílkovinných plátků. Tato nová potravina se vyrábí v České republice podle patentované technologie.


Co je to Šmakoun? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Šmakoun. Co znamená slovo Šmakoun z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Šmakoun patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: slovo, popis, terminus technicus, význam, co je to Šmakoun?, formulace, termín, heslo, vysvětlení, odborné názvosloví, slovník, význam pojmu, informace, co znamená, co to je, pojem, lexikon, přesný význam


Pojem Šmakoun je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Šmakoun? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Šmakoun je bílkovinová hmota vyrobená z čistých vaječných bílků. Používá se jako náhražka jiných potravin při přípravě nízkokalorických jídel. Neobsahuje téměř žádný tuk, cukr, cholesterol ani lepek. Jeho kalorická hodnota je zhruba 210 kJ na 100 g. V čisté podobě je prakticky bez chuti a snadno tak přijímá chutě ostatních jídel. Bílkovinný plátek je k dostání na trhu pod obchodním názvem Šmakoun. Tato potravina nového typu byla vyvinuta v České republice. Zpracování bílků do této formy umožňuje patentovaná technologie. Šmakoun se vyrábí s různými slanými, ale i sladkými příchutěmi.

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Šmakoun na Youtube

Najít heslo Šmakoun ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šmakoun ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Šmakoun ve Wikislovníku

Hledat heslo Šmakoun na Google obrázcích

Vyhledat slovo Šmakoun ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmakoun například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Šmakoun? resp. co je to Šmakoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šmakoun, odpověď na dotaz co je to Šmakoun?. Víte např. kdo to je Zrůda? Znáte a víte kdo je Zaměstnanec? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Šmakoun i v jiné části webu než je kategorie jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.