Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šmakoun. Co znamená odborný pojem Šmakoun z kategorie Jídlo?

Co je to Šmakoun? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Šmakoun

Náhražka potravin používaná pro přípravu nízkokalorických jídel při redukčních dietách. Jde o hmotu vyrobenou pouze z vaječných bílků. Šmakoun neobsahuje prakticky žádný cukr, tuk, cholesterol ani lepek. Jeho čistá podoba nemá téměř žádnou chuť a je v obchodech k dostání ve formě bílkovinných plátků. Tato nová potravina se vyrábí v České republice podle patentované technologie.


Co je to Šmakoun? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šmakoun. Co znamená odborný pojem Šmakoun z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šmakoun sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Šmakoun patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: wiki, slovník, definice, slovo, definice pojmu, Jídlo, terminologie, vysvětlení, lexikon, heslo, terminus technicus, co to je, synonymum, význam slova, Jídlo, popis, význam pojmu, odborné názvosloví


Pojem Šmakoun je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Šmakoun? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Šmakoun je bílkovinová hmota vyrobená z čistých vaječných bílků. Používá se jako náhražka jiných potravin při přípravě nízkokalorických jídel. Neobsahuje téměř žádný tuk, cukr, cholesterol ani lepek. Jeho kalorická hodnota je zhruba 210 kJ na 100 g. V čisté podobě je prakticky bez chuti a snadno tak přijímá chutě ostatních jídel. Bílkovinný plátek je k dostání na trhu pod obchodním názvem Šmakoun. Tato potravina nového typu byla vyvinuta v České republice. Zpracování bílků do této formy umožňuje patentovaná technologie. Šmakoun se vyrábí s různými slanými, ale i sladkými příchutěmi.

Jiné zdroje informací o pojmu Šmakoun

Vyhledat slovo Šmakoun na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šmakoun ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmakoun ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Šmakoun ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Šmakoun ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Šmakoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmakoun například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Šmakoun? resp. co se přesně ukrývá za slovem Šmakoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šmakoun, odpověď na dotaz co je to Šmakoun?. Víte např. kdo to je Zoufalec? Znáte a víte kdo je Samosoudce? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.