Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šmakoun. Co znamená odborný pojem Šmakoun z kategorie Jídlo?

Co je to Šmakoun? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Šmakoun?

Náhražka potravin používaná pro přípravu nízkokalorických jídel při redukčních dietách. Jde o hmotu vyrobenou pouze z vaječných bílků. Šmakoun neobsahuje prakticky žádný cukr, tuk, cholesterol ani lepek. Jeho čistá podoba nemá téměř žádnou chuť a je v obchodech k dostání ve formě bílkovinných plátků. Tato nová potravina se vyrábí v České republice podle patentované technologie.


Co je to Šmakoun? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šmakoun. Co znamená odborný pojem Šmakoun z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Šmakoun s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Šmakoun se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: pojem, terminus technicus, co je to Šmakoun?, Jídlo, formulace, význam, slovník, termín, co to je, definice pojmu, heslo, slovo, popis, wiki, informace, co znamená, odborné názvosloví, Jídlo


Pojem Šmakoun je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Šmakoun dozvíte následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Šmakoun je bílkovinová hmota vyrobená z čistých vaječných bílků. Používá se jako náhražka jiných potravin při přípravě nízkokalorických jídel. Neobsahuje téměř žádný tuk, cukr, cholesterol ani lepek. Jeho kalorická hodnota je zhruba 210 kJ na 100 g. V čisté podobě je prakticky bez chuti a snadno tak přijímá chutě ostatních jídel. Bílkovinný plátek je k dostání na trhu pod obchodním názvem Šmakoun. Tato potravina nového typu byla vyvinuta v České republice. Zpracování bílků do této formy umožňuje patentovaná technologie. Šmakoun se vyrábí s různými slanými, ale i sladkými příchutěmi.

Více informací o slovu Šmakoun doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Šmakoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Šmakoun ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Šmakoun ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Šmakoun ve Wikislovníku

Najít termín Šmakoun ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Šmakoun na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmakoun například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Šmakoun? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Šmakoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šmakoun, odpověď na dotaz co je to Šmakoun?. Víte např. kdo to je Swarovski? Znáte a víte kdo je Ondřej Vetchý? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Šmakoun i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.