Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šmakoun. Co znamená odborný pojem Šmakoun z kategorie Jídlo?

Co je to Šmakoun? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Šmakoun?

Náhražka potravin používaná pro přípravu nízkokalorických jídel při redukčních dietách. Jde o hmotu vyrobenou pouze z vaječných bílků. Šmakoun neobsahuje prakticky žádný cukr, tuk, cholesterol ani lepek. Jeho čistá podoba nemá téměř žádnou chuť a je v obchodech k dostání ve formě bílkovinných plátků. Tato nová potravina se vyrábí v České republice podle patentované technologie.


Co je to Šmakoun? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šmakoun. Co znamená odborný pojem Šmakoun z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Šmakoun můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Šmakoun je v kategorii jídlo

Klíčová slova: popis, slovo, vysvětlení, Šmakoun, co to je, význam, informace, přesný význam, názvosloví, definice pojmu, co je to Šmakoun?, odborné názvosloví, formulace, přesný výraz, wiki, pojem, co znamená, jídlo


Pojem Šmakoun je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Šmakoun dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Šmakoun je bílkovinová hmota vyrobená z čistých vaječných bílků. Používá se jako náhražka jiných potravin při přípravě nízkokalorických jídel. Neobsahuje téměř žádný tuk, cukr, cholesterol ani lepek. Jeho kalorická hodnota je zhruba 210 kJ na 100 g. V čisté podobě je prakticky bez chuti a snadno tak přijímá chutě ostatních jídel. Bílkovinný plátek je k dostání na trhu pod obchodním názvem Šmakoun. Tato potravina nového typu byla vyvinuta v České republice. Zpracování bílků do této formy umožňuje patentovaná technologie. Šmakoun se vyrábí s různými slanými, ale i sladkými příchutěmi.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Šmakoun na Youtube

Vyhledat slovo Šmakoun ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Šmakoun ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Šmakoun ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmakoun ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Šmakoun ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmakoun například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Šmakoun? resp. jaká je definice termínu Šmakoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šmakoun, odpověď na dotaz co je to Šmakoun?. Víte např. kdo to je Paroháč? Znáte a víte kdo je Soudce? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.