Co je to?
Výraz, termín, definice slova Perzekuce. Co znamená odborný pojem Perzekuce z kategorie Právo?

Co je to Perzekuce? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Perzekuce?

Perzekuce je označení pro pronásledování jednotlivé osoby nebo celé skupiny osob. Toto pronásledování nebo násilné zacházení se koná systematicky. Perzekuce má více forem – náboženská, rasová, etnická nebo politická.
Jako perzekuce může být označeno různé jednání – vyhrožování, nátlak, izolace nebo nezákonné uvěznění. Jedná se o trestný čin, označený mezinárodním právem jako zločin proti lidskosti.


Co je to Perzekuce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Perzekuce. Co znamená odborný pojem Perzekuce z kategorie Právo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Perzekuce s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Perzekuce je v kategorii Právo

Klíčová slova: slovo, terminus technicus, přesný význam, Právo, pojem, terminologie, wiki, význam pojmu, přesný výraz, popis, Perzekuce, názvosloví, lexikon, heslo, Právo, význam, odborné názvosloví, synonymum


Pojem Perzekuce je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Perzekuce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Perzekuce na Google.cz

Hledat heslo Perzekuce ve Wikislovníku

Najít slovo Perzekuce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Perzekuce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Perzekuce ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Perzekuce například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Perzekuce? resp. co znamená Perzekuce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Perzekuce, odpověď na dotaz co je to Perzekuce?. Víte např. kdo to je Obchodní analytik? Znáte a víte kdo je Škrt? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.