Co je to?
Výraz, termín, definice slova Perzekuce. Co znamená odborný pojem Perzekuce z kategorie Právo?

Co je to Perzekuce? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Perzekuce?

Perzekuce je označení pro pronásledování jednotlivé osoby nebo celé skupiny osob. Toto pronásledování nebo násilné zacházení se koná systematicky. Perzekuce má více forem – náboženská, rasová, etnická nebo politická.
Jako perzekuce může být označeno různé jednání – vyhrožování, nátlak, izolace nebo nezákonné uvěznění. Jedná se o trestný čin, označený mezinárodním právem jako zločin proti lidskosti.


Co je to Perzekuce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Perzekuce. Co znamená odborný pojem Perzekuce z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Perzekuce je v sekci Právo

Klíčová slova: odborné názvosloví, odborný výraz, co je to Perzekuce?, Právo, formulace, pojem, význam, synonymum, přesný výraz, terminus technicus, vysvětlení, terminologie, termín, lexikon, heslo, názvosloví, Perzekuce, co to je


Pojem Perzekuce je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Perzekuce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Perzekuce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Perzekuce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Perzekuce na Google.cz

Vyhledat heslo Perzekuce ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Perzekuce ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Perzekuce například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Perzekuce? resp. jaký je přesný význam slova Perzekuce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Perzekuce, odpověď na dotaz co je to Perzekuce?. Víte např. kdo to je Teolog? Znáte a víte kdo je Škrt? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.