Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alchymie. Co znamená pojem Alchymie z kategorie Různé?

Co je Alchymie?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Alchymie?

Alchymie spadá mezi obory lidského poznání a zahrnuje části různých vědeckých oborů i dalších disciplín – lékařství, fyzika, chemie, astrologie a podobně. Alchymie užívala různé metody pro odhalení podstaty různých přírodních dějů, včetně netradičních a mystických a často využívala experimentů.
V současnosti se jedná o vědu, která vychází z přírodní filozofie. Základním zaměřením alchymie je zdokonalení přírody a proměna těla na základě přirozenosti. Velkou roli hrají v alchymii barvy, planety, živly, znamení zvěrokruhu a další přírodní znaky a úkazy.

Co je to Alchymie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Alchymie. Co znamená pojem Alchymie z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Alchymie se nachází v sekci různé

Klíčová slova: formulace, názvosloví, význam slova, definice pojmu, přesný výraz, co to je, Alchymie, co je to Alchymie?, lexikon, slovo, různé, různé, wiki, přesný význam, synonymum, význam, význam pojmu, definice


Pojem Alchymie je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Alchymie? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Alchymie (arabsky al-kimijá) je obor lidského poznání, který měl jisté prvky z několika nynějších vědních oborů (fyzika, chemie, medicína) i z dalších oblastí (astrologie, magie). Často na ni odkazuje umění, sémiotika, psychologie. Alchymie je chápána jako předvědecký obor, který v hojné míře rozvinul experimentální metody poznávání přírodních dějů, je ale zároveň experimentální mystikou a bývá označována jako tradiční věda.

Zkuste zjistit více informací o slovu Alchymie v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Alchymie na Youtube

Hledat frázi Alchymie ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Alchymie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alchymie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Alchymie ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Alchymie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alchymie například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Teď už víte co znamená Alchymie? resp. co označuje slovo Alchymie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alchymie, odpověď na dotaz co je to Alchymie?. Víte např. kdo to je Ayrton Senna? Znáte a víte kdo je Alexandra Mynářová? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Alchymie i v jiné kategorii než je sekce různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Hnědě zdrobený vykřičník, alchymie, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.