Co je to?
Definice odborného termínu, slova Učební plán. Co znamená pojem Učební plán z kategorie Školství?

Co je to Učební plán? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Učební plán?

Učební plán je plán jednotlivých předmětů ve výuce a jejich celková hodinová dotace pro jednotlivé ročníky. Počet vyučovacích hodin v učebním plánu pro ročník násobkem týdenního počtu vyučovacích hodin v předmětu s počtu týdnů výuky za období školního roku.
Celkový počet hodin v učebním plánu za výuku předmětu lze získat součtem hodin za jednotlivé ročníky. Učební plán by měl odpovídat přehledu v rozvržení rámcového vzdělávacího programu a školního vzdělávacího programu.


Co je to Učební plán? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Učební plán. Co znamená pojem Učební plán z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Učební plán s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Učební plán se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: odborný výraz, terminus technicus, heslo, přesný výraz, Školství, wiki, význam, definice, slovník, pojem, slovo, terminologie, Školství, význam slova, co znamená, přesný význam, Učební plán, vysvětlení


Pojem Učební plán je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Učební plán doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Učební plán ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Učební plán ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Učební plán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Učební plán na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Učební plán ve Wikimedia Commons

Najít termín Učební plán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Učební plán například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Učební plán? resp. jaký je význam slova Učební plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Učební plán, odpověď na dotaz co je to Učební plán?. Víte např. kdo to je Christopher Nolan? Znáte a víte kdo je Florista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.