Co je to?
Definice odborného termínu, slova Učební plán. Co znamená pojem Učební plán z kategorie Školství?

Co je to Učební plán? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Učební plán?

Učební plán je plán jednotlivých předmětů ve výuce a jejich celková hodinová dotace pro jednotlivé ročníky. Počet vyučovacích hodin v učebním plánu pro ročník násobkem týdenního počtu vyučovacích hodin v předmětu s počtu týdnů výuky za období školního roku.
Celkový počet hodin v učebním plánu za výuku předmětu lze získat součtem hodin za jednotlivé ročníky. Učební plán by měl odpovídat přehledu v rozvržení rámcového vzdělávacího programu a školního vzdělávacího programu.


Co je to Učební plán? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Učební plán. Co znamená pojem Učební plán z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Učební plán s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Učební plán patří do kategorie Školství

Klíčová slova: přesný význam, Učební plán, formulace, odborné názvosloví, co znamená, Školství, názvosloví, definice, odborný výraz, pojem, vysvětlení, význam slova, terminus technicus, heslo, lexikon, přesný výraz, terminologie, informace


Pojem Učební plán je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Učební plán ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Učební plán ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Učební plán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Učební plán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Učební plán na Youtube

Zkusit najít termín Učební plán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Učební plán například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Učební plán? resp. co znamená výraz Učební plán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Učební plán, odpověď na dotaz co je to Učební plán?. Víte např. kdo to je Dysgrafik? Znáte a víte kdo je Florista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.