Co je to?
Definice výrazu, termínu Ostrov. Co znamená odborný pojem Ostrov z kategorie Příroda?

Co je to Ostrov? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ostrov?

Ostrov je označení pro část pevniny nebo jakýkoli kus souše, který je po celém obvodě obklopený vodou bez ohledu na to, zda se jedná o moře nebo jezero. Je větší než skála nebo útes, ale má menší rozměry než kontinent. Seskupení více ostrovů je souostroví.
Ostrovy mohou být přírodní nebo umělé. Přírodní ostrovy jsou buď kontinentální nebo oceánské, podle vzniku náplavové nebo přílivové, vulkanické či korálové.


Co je to Ostrov? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ostrov. Co znamená odborný pojem Ostrov z kategorie Příroda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ostrov sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ostrov patří do sekce Příroda

Klíčová slova: popis, wiki, Příroda, přesný výraz, Příroda, heslo, termín, odborný výraz, terminus technicus, definice pojmu, co to je, názvosloví, přesný význam, terminologie, odborné názvosloví, význam pojmu, co je to Ostrov?, slovník


Pojem Ostrov je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Ostrov ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Ostrov ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ostrov ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Ostrov ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Ostrov na Google.cz

Vyhledat heslo Ostrov ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ostrov například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Ostrov? resp. jaký je význam pojmu Ostrov? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ostrov, odpověď na dotaz co je to Ostrov?. Víte např. kdo to je Uvaděč? Znáte a víte kdo je Bohumil Hrabal? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Příroda). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.