Co je to?
Definice výrazu, termínu Ostrov. Co znamená odborný pojem Ostrov z kategorie Příroda?

Co je to Ostrov? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ostrov?

Ostrov je označení pro část pevniny nebo jakýkoli kus souše, který je po celém obvodě obklopený vodou bez ohledu na to, zda se jedná o moře nebo jezero. Je větší než skála nebo útes, ale má menší rozměry než kontinent. Seskupení více ostrovů je souostroví.
Ostrovy mohou být přírodní nebo umělé. Přírodní ostrovy jsou buď kontinentální nebo oceánské, podle vzniku náplavové nebo přílivové, vulkanické či korálové.


Co je to Ostrov? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ostrov. Co znamená odborný pojem Ostrov z kategorie Příroda?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ostrov s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ostrov se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, terminus technicus, definice pojmu, pojem, co znamená, odborné názvosloví, význam pojmu, slovník, heslo, vysvětlení, definice, Ostrov, přesný význam, význam slova, formulace, názvosloví, Příroda


Pojem Ostrov je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ostrov

Zkusit najít heslo Ostrov ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Ostrov ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ostrov ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Ostrov ve Wikipedii

Vyhledat pojem Ostrov na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ostrov ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ostrov například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ostrov? resp. co přesně znamená slovo Ostrov? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ostrov, odpověď na dotaz co je to Ostrov?. Víte např. kdo to je Specialista logistiky? Znáte a víte kdo je Bohumil Hrabal? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Příroda. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.