Co je to?
Definice odborného termínu, slova ITunes. Co znamená pojem ITunes z kategorie Software?

Co je to ITunes? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu ITunes

ITunes je název aplikace, kterou vyvinula společnost Apple. Slouží k uspořádání a přehrání různých multimediálních souborů a také jako rozhraní pro správu mobilních zařízení iPod, iPad a iPhone.
Přes iTunes lze využívat služeb iTunes Store a nakupovat hudbu, filmy, televizní pořady a další. Je také možné stahovat aplikace přes App Store a použít je v iOS.


Co je to ITunes? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova ITunes. Co znamená pojem ITunes z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem ITunes s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem ITunes patří do kategorie Software

Klíčová slova: heslo, význam, odborné názvosloví, co to je, význam slova, slovník, pojem, termín, formulace, přesný výraz, názvosloví, ITunes, odborný výraz, význam pojmu, informace, wiki, definice, terminologie


Pojem ITunes je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ITunes? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

iTunes je aplikace určená pro organizaci a přehrávání multimediálních souborů. Program je také rozhraním pro správu mobilních zařízení iPhone, iPad a iPod společnosti Apple. Dále je možné se prostřednictvím iTunes připojit v některých státech k iTunes Store, internetovému obchodu s hudbou, filmy, televizními pořady, hrami, podcasty a dalším obsahem. V současnosti je funkce iTunes Store podporována již i v České republice. iTunes je také používán ke stahování aplikací skrze App Store pro iOS (iPhone, iPod a iPad).

Jiné zdroje informací o pojmu ITunes

Zkusit najít pojem ITunes ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo ITunes ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem ITunes na Youtube

Zkusit najít slovo ITunes ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ITunes ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz ITunes ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo ITunes například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova ITunes? resp. co přesně znamená slovo ITunes? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ITunes, odpověď na dotaz co je to ITunes?. Víte např. kdo to je Milla Jovovich? Znáte a víte kdo je Maur? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.