Co je to?
Definice odborného termínu, slova ITunes. Co znamená pojem ITunes z kategorie Software?

Co je to ITunes? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova ITunes

ITunes je název aplikace, kterou vyvinula společnost Apple. Slouží k uspořádání a přehrání různých multimediálních souborů a také jako rozhraní pro správu mobilních zařízení iPod, iPad a iPhone.
Přes iTunes lze využívat služeb iTunes Store a nakupovat hudbu, filmy, televizní pořady a další. Je také možné stahovat aplikace přes App Store a použít je v iOS.


Co je to ITunes? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova ITunes. Co znamená pojem ITunes z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ITunes je v sekci Software

Klíčová slova: definice pojmu, přesný výraz, co znamená, terminus technicus, co to je, heslo, popis, synonymum, význam pojmu, odborný výraz, co je to ITunes?, vysvětlení, význam slova, definice, slovo, lexikon, názvosloví, slovník


Pojem ITunes je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín ITunes? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

iTunes je aplikace určená pro organizaci a přehrávání multimediálních souborů. Program je také rozhraním pro správu mobilních zařízení iPhone, iPad a iPod společnosti Apple. Dále je možné se prostřednictvím iTunes připojit v některých státech k iTunes Store, internetovému obchodu s hudbou, filmy, televizními pořady, hrami, podcasty a dalším obsahem. V současnosti je funkce iTunes Store podporována již i v České republice. iTunes je také používán ke stahování aplikací skrze App Store pro iOS (iPhone, iPod a iPad).

Další zdroje informací

Vyhledat termín ITunes na Google.cz

Najít heslo ITunes ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem ITunes na Youtube

Zkusit najít výraz ITunes ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem ITunes ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ITunes ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo ITunes například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu ITunes? resp. jaký je přesný význam slova ITunes? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ITunes, odpověď na dotaz co je to ITunes?. Víte např. kdo to je Chazar? Znáte a víte kdo je Bazilišek? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu ITunes v jiné sekci než Software. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.