Co je to?
Výraz, termín, definice slova ITunes. Co znamená odborný pojem ITunes z kategorie Software?

Co je to ITunes? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ITunes

ITunes je název aplikace, kterou vyvinula společnost Apple. Slouží k uspořádání a přehrání různých multimediálních souborů a také jako rozhraní pro správu mobilních zařízení iPod, iPad a iPhone.
Přes iTunes lze využívat služeb iTunes Store a nakupovat hudbu, filmy, televizní pořady a další. Je také možné stahovat aplikace přes App Store a použít je v iOS.


Co je to ITunes? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ITunes. Co znamená odborný pojem ITunes z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem ITunes s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz ITunes patří do kategorie software

Klíčová slova: informace, vysvětlení, co to je, wiki, co znamená, popis, synonymum, definice pojmu, význam slova, ITunes, přesný význam, definice, slovník, názvosloví, pojem, software, co je to ITunes?, lexikon


Pojem ITunes je v kategorii software, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu ITunes dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

iTunes je aplikace určená pro organizaci a přehrávání multimediálních souborů. Program je také rozhraním pro správu mobilních zařízení iPhone, iPad a iPod společnosti Apple. Dále je možné se prostřednictvím iTunes připojit v některých státech k iTunes Store, internetovému obchodu s hudbou, filmy, televizními pořady, hrami, podcasty a dalším obsahem. V současnosti je funkce iTunes Store podporována již i v České republice. iTunes je také používán ke stahování aplikací skrze App Store pro iOS (iPhone, iPod a iPad).

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo ITunes ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ITunes ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz ITunes ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz ITunes na Google.cz

Vyhledat termín ITunes ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo ITunes ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ITunes například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte jaká je definice termínu ITunes? resp. jaký je význam pojmu ITunes? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ITunes, odpověď na dotaz co je to ITunes?. Víte např. kdo to je Martin Baxa? Znáte a víte kdo je Edwin Hubble? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu ITunes v jiné sekci než software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.