Co je to?
Výraz, termín, definice slova ITunes. Co znamená odborný pojem ITunes z kategorie Software?

Co je to ITunes? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova ITunes

ITunes je název aplikace, kterou vyvinula společnost Apple. Slouží k uspořádání a přehrání různých multimediálních souborů a také jako rozhraní pro správu mobilních zařízení iPod, iPad a iPhone.
Přes iTunes lze využívat služeb iTunes Store a nakupovat hudbu, filmy, televizní pořady a další. Je také možné stahovat aplikace přes App Store a použít je v iOS.


Co je to ITunes? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ITunes. Co znamená odborný pojem ITunes z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova ITunes sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz ITunes patří do sekce software

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, názvosloví, význam, terminus technicus, lexikon, termín, odborné názvosloví, wiki, synonymum, definice, slovo, přesný výraz, definice pojmu, přesný význam, co to je, význam pojmu, formulace


Pojem ITunes je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín ITunes? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

iTunes je aplikace určená pro organizaci a přehrávání multimediálních souborů. Program je také rozhraním pro správu mobilních zařízení iPhone, iPad a iPod společnosti Apple. Dále je možné se prostřednictvím iTunes připojit v některých státech k iTunes Store, internetovému obchodu s hudbou, filmy, televizními pořady, hrami, podcasty a dalším obsahem. V současnosti je funkce iTunes Store podporována již i v České republice. iTunes je také používán ke stahování aplikací skrze App Store pro iOS (iPhone, iPod a iPad).

Více informací o slovu ITunes doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít termín ITunes ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo ITunes ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem ITunes ve Wikislovníku

Najít termín ITunes ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ITunes ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem ITunes ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ITunes například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu ITunes? resp. co je to ITunes? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ITunes, odpověď na dotaz co je to ITunes?. Víte např. kdo to je Dana Drábová? Znáte a víte kdo je Jana Černochová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je software. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.