Co je to?
Definice odborného termínu, slova ITunes. Co znamená pojem ITunes z kategorie Software?

Co je to ITunes? Význam slova

Co znamená termín ITunes? Vysvětlení pojmu, definice hesla

ITunes je název aplikace, kterou vyvinula společnost Apple. Slouží k uspořádání a přehrání různých multimediálních souborů a také jako rozhraní pro správu mobilních zařízení iPod, iPad a iPhone.
Přes iTunes lze využívat služeb iTunes Store a nakupovat hudbu, filmy, televizní pořady a další. Je také možné stahovat aplikace přes App Store a použít je v iOS.


Co je to ITunes? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova ITunes. Co znamená pojem ITunes z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu ITunes? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ITunes je v kategorii Software

Klíčová slova: Software, odborné názvosloví, vysvětlení, co to je, význam, ITunes, termín, význam slova, Software, význam pojmu, popis, slovo, definice, informace, wiki, názvosloví, odborný výraz, přesný význam


Pojem ITunes je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín ITunes? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

iTunes je aplikace určená pro organizaci a přehrávání multimediálních souborů. Program je také rozhraním pro správu mobilních zařízení iPhone, iPad a iPod společnosti Apple. Dále je možné se prostřednictvím iTunes připojit v některých státech k iTunes Store, internetovému obchodu s hudbou, filmy, televizními pořady, hrami, podcasty a dalším obsahem. V současnosti je funkce iTunes Store podporována již i v České republice. iTunes je také používán ke stahování aplikací skrze App Store pro iOS (iPhone, iPod a iPad).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo ITunes ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo ITunes ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín ITunes na Google.cz

Vyhledat pojem ITunes ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ITunes ve Wikimedia Commons

Hledat slovo ITunes ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo ITunes například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená ITunes? resp. co znamená ITunes? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ITunes, odpověď na dotaz co je to ITunes?. Víte např. kdo to je Nigel Farage? Znáte a víte kdo je Luterán? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.